Strona 73 z 83 PierwszyPierwszy ... 23637172737475 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 821

Wątek: [test] TAMRON 70-200 2.8 Di LD Macro

  1. #721
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Lubelskie
    Posty
    83

    Domyślnie

    mój status zamówienia niezmiennie - kompletowanie zamówienia. Zaczynam się powoli bać czy nie zostanę zrobiony przez euro w balona i czy nie anulują mi zamówienia w związku ze wzrostem cen, jak to już miało miejsce u kilku kolegów z tego i z zaprzyjaźnionego forum...
    D90 S10-20 N35 T70-300 USD VC

  2. #722
    Uzależniony Awatar arrow
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    637

    Domyślnie

    Mozesz to sprawdzic telefonicznie. Robilem wielokrotnie u nich zakupy. Cena zawsze byla taka jaka byla w momencie zakupu nawet jak w moim przypadku puszka wzrosla cenowo o 1000 zl. Kompletowanie zamowienia czasami dlugo trwa jak dana rzecz musza sciagac od producenta
    Canon FF

  3. #723
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    Akurat Tamrona 70-200 z mocowaniem Canona ściągać nie musza, bo jest na miejscu w Toruniu.

  4. #724
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie

    Sprawdź to, bo faktycznie za długo kompletują zamówienie. Tym bardziej, że na stronie nadal widnieje komunikat o wysyłce w 24 godziny (i jak tak dostałem). Wystarczy, że napiszesz do osoby odpowiedzialnej za zamówienie, którą podali w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia. Mi nie zdarzyło się, żeby coś zmienili w trakcie realizacji, a kupiłem tam wiele rzeczy.

  5. #725
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Lubelskie
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Akurat Tamrona 70-200 z mocowaniem Canona ściągać nie musza, bo jest na miejscu w Toruniu.
    ja zamówiłem do nikona. po tym jak zamówiłem na stronie sklepu widniał status dostępny w 24h a teraz widnieje status - chwilowo niedostępny
    D90 S10-20 N35 T70-300 USD VC

  6. #726
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie

    Sklepy panikują, bo od nowego roku jest na Tamrona nowy cennik, a pewnie nie pozmieniali cen licząc, że jakimś cudem uda się kupić taniej. Nie uda się.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  7. #727
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    Ewentualnie trzeba uderzać tam, gdzie mają jeszcze zapasy porobione. Wtedy tylko 1% vat uderzy.

  8. #728
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2010
    Miasto
    Toruń
    Posty
    734

    Domyślnie

    MC_, byłem w euro agd, pomacałem tego Tamrona 70-200 i sobie odpuszczam. Jakoś tak mi przyszło, że do stałek się zaczynam przyzwyczajać ;D Stąd chyba lepiej będzie mi kupić za te 3kafelki 200/2.8L niżeli 70-200/4 czy w/w tamiego. Jakoś przekonania nie mam, co do szybkości tego AF.

    Miałem do czynienia z tym AF na pentaxie k5 - jak dla mnie wydaje się wolniejszy w stosunku do 70-200/4 podpiętego pod 350D. Może kwestia modelu

  9. #729
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie

    Nie wiem, czy sklepy panikują, ale np. Tamron 70-300 VC USD kosztuje w Krakowie 100 złotych taniej (plus możliwość negocjacji, czyli jeszcze zejście o 50 zł.) niż u Cichego...

  10. #730
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie

    a ktoś Cię zmusza do zakupów u Cichego? przecież możesz wybrany przez siebie obiektyw kupić nawet na targu od Saszy
    ja nie kupiłem od Cichego w efekcie, ale nie widzę problemu że nawet czasem coś sprzedaje nieco drożej oferując w zamian masę pracy i zaangażowania
    odwieczna dyskusja - kupować w małym sklepie czy dyskoncie ... z tym że to nie ten wątek

Strona 73 z 83 PierwszyPierwszy ... 23637172737475 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •