Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: 450D - subiektywny pseudo-test

Widok wątkowy

  1. #2
    Początki nałogu Awatar Flanel
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Gdynia
    Wiek
    45
    Posty
    300

    Domyślnie Obiektyw Kitowy w zestawie

    No dobra, zobaczmy co z obiektywem. I tu niespodzianka. Mamy stabilizację ! Obiektyw przypomina starego kita, choć przy zdjęciach odnosi się wrażenie że nie mydli tak jak poprzednik - bez IS'a.




    No dobrze, więc przypnijmy to cudo, i zobaczmy o co kaman.

    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Canon radzi sobie z szumami znośnie. Wyraźnie lepiej niż 350D, choć na moje oko, nie lepiej od 30D. Jednak zdjęcie przy znośnym oświetleniu na iso 1600 wydaje się być znośne do oglądania na ekranie. Tym bardziej, na odbitce.

    ISO 100



    ISO 200


    ISO 400



    ISO 800


    ISO 1600

    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie praca systemu AF. Jest dobrze. Jak na tą klasę, wydaje się być bezkonkurencyjny. Wydaje się nawet że działa sprawniej niż w 30D. Podczas całodziennej zabawy, mylił się rzadko, pracował szybko, i naprawdę byłem z niego zadowolony. IMO to mocna strona tego modelu !

    Jakość zdjęć w warunkach testowych była bardziej niż zadowalająca. Jak na kitowe szkło, z bardzo sprawnie działającym systemem IS ( stabilizacja obrazu ), można powiedzieć, że jest naprawdę dobrze. Oczywiście to nie L ka, ale w porównaniu do EF-S 18-55 daje się odczuć różnicę in plus.

    Ostrość na czerwony guzik


    Ostrość na D w duracell




    UWAGA - fotki dla potrzeby testu nie były modyfikowane

    Ustawiony styl to standard, zmniejszane w programie graficzny, ale nie wyostrzane.
    Ostatnio edytowane przez Flanel ; 05-04-2008 o 01:32 Powód: Automerged Doublepost

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •