Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: [abcdariusz] - Rodzinka

  1. #1

    Domyślnie [abcdariusz] - Rodzinka

    Kasia
    1. Zamek.

    2. Lenistwo.

    3. Grill.

  2. #2

    Domyślnie

    Tak: 1 robi najlepsze wrażenie, może więcej tej postaci (a nie masz czasem właśnie tego zamku?) pozostałe dwa, cóż jak dla mnie całkowity przypadek, 2 fotkę nie nazwałbym "lenistwo" ale "pijaństwo" takie wrażenie sprawia. IMHO tylko 1 zasługuję na uwagę pozostałe całkowity przypadek, w jakiś sposób, choć nietrafiony "ratowane" poprzez ramki w PS.
    pozdro
    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

  3. #3
    Początki nałogu Awatar fotokor1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oszczepnik Zobacz posta
    Tak: 1 robi najlepsze wrażenie, może więcej tej postaci (a nie masz czasem właśnie tego zamku?) pozostałe dwa, cóż jak dla mnie całkowity przypadek, 2 fotkę nie nazwałbym "lenistwo" ale "pijaństwo" takie wrażenie sprawia. IMHO tylko 1 zasługuję na uwagę pozostałe całkowity przypadek, w jakiś sposób, choć nietrafiony "ratowane" poprzez ramki w PS.
    pozdro
    potwierdzam pierwsza najlepsza, druga - jakie ,,pijaństwo,, toż tam tylko jedno piwko na trawce zalega
    Dobre body, palnik oraz szkiełka: Canon EF 50/1,8 II, Canon EF 100 f/2.8 Macro USM, Canon EF 70-200/4 L, Canon 35 1.4 L, canon 17-40/4L, canon fish eye, 24-105/4L, Bilora 1122 i inne drobiazgi

  4. #4

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Expozycja fajna.Pierwsze mnie urzeka.Mam słabosc do zamków i kobiet.Całość za "iczkem".Niestety oszczepnik muszę za Bo..Lindą.[Co ty wiesz o pijanstwie.]

  6. #6

    Domyślnie

    oj czepiacie się toż to taka naciągana przenośnia ok niech będzie początki pijaństwa
    pozdr
    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

  7. #7

    Domyślnie

    Madzia.

    4.Man coś.


    5.Pasie koniki.


    6.Piasek.


    7.Plaża.


  8. #8

    Domyślnie

    3 najbardziej do mnie przemawia, powiedziałbym, że nawet dobre. Co do pierwszego to bardzo ostra...czapka:/. To ostatnie też byłoby niezłe ale stanowczo za dużo tej plamy na pierwszym planie, rozumiem, że chciałeś uzyskać tą samą perspektywę z jakiej patrzy dziecko, ale dlaczego dałeś ten piach w 1/2 kadru? Uparłeś się na te ramki Masz świetną modelkę teraz tylko "poluj" na dobre foty wiem, że to nie będzie łatwe, ale...
    pozdr
    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

  9. #9

    Domyślnie

    Ania

    8. Niebieskooka?


    9. Zbieracz.


  10. #10
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Dolina Lina Na A
    Posty
    518

    Domyślnie

    Może te zdjęcia mają dla Ciebie jakąś wartość, dlatego masz problem popatrzeć obiektywnie na nie. Dla mnie słabo kadry nie udane - albo coś w kadr wchodzi czy też ucho ucięte. Takie słabsze do albumu

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •