Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: [abcdariusz] - Rodzinka

  1. #11

    Domyślnie

    Tak, wszystko się zgadza -- te fotografie są do rodzinnego albumu i myślę ze są odpowiednie dla osób które się zastanawiają czy inwestować w sprzęt z przeznaczeniem do rodzinnego pstrykania na spacerze a jak się trafi okazja to można coś innego pstryknąć .
    Zapraszam do oglądania innych moich fotek.
    Pozdrawiam.

  2. #12
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Mi się ostatnie podoba - ma ciekawe światło, przyzwoicie skadrowane i pokazuje skupienie dziewczynki na bardzo charakterystycznym dla jej wieku zajęciu, a więc coś o niej mówi.
    "Niebieskookiej" szkoda. To cięcie przez ucho popsuło potencjalnie dobre zdjęcie z ciekawym swiatłem w tle. Bardzo wdzięczna dziewuszka!

  3. #13

    Domyślnie

    I na koniec fotka na zamkniecie tematu albumowego :wink:

  4. #14
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oszczepnik Zobacz posta
    2 fotkę nie nazwałbym "lenistwo" ale "pijaństwo" takie wrażenie sprawia.
    Popatrzyłam dziś jeszcze raz na te zdjęcia i wiecie co? Nikt z nas nie docenił tej trzeciej fotki, moim zdaniem - niesłusznie. Popatrzcie:
    Tytuł "Grill", ale grila nie widać, jedynie unoszący się dym. Nad grillem pochyla się chudy chłopak, prawdopodobnie zajmuje się mięsem. Na pierwszym planie widzimy kobietę. Siedzi na wprost, ale odwraca głowę w stronę grilla. Poczuła smakowity zapach, oblizuje się, lubi rozkosze stołu..
    Całkiem sporo akcji i informacji, jak na jeden pstryk, czyż nie?

  5. #15
    Uzależniony Awatar Riccardo
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewa_olsztyn Zobacz posta
    Popatrzyłam dziś jeszcze raz na te zdjęcia i wiecie co? Nikt z nas nie docenił tej trzeciej fotki, moim zdaniem - niesłusznie. Popatrzcie:
    Tytuł "Grill", ale grila nie widać, jedynie unoszący się dym. Nad grillem pochyla się chudy chłopak, prawdopodobnie zajmuje się mięsem. Na pierwszym planie widzimy kobietę. Siedzi na wprost, ale odwraca głowę w stronę grilla. Poczuła smakowity zapach, oblizuje się, lubi rozkosze stołu..
    Całkiem sporo akcji i informacji, jak na jeden pstryk, czyż nie?
    Ale za ciasno z prawej i po zdjęciu.
    Pozdrawiam
    Riccardo
    --
    Fuji & Ricoh

  6. #16
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Riccardo Zobacz posta
    Ale za ciasno z prawej i po zdjęciu.
    Ano za ciasno. Szkoda.

  7. #17

    Domyślnie

    Zgadza się , za ciasno - jak nieraz te parę milimetrów potrafią przy przeglądaniu nowych fotek zaboleć ojjj. :-(

  8. #18
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Ostatnia fotka jest na mój gust - przegadana. Najfajniejsze są tu dwie dziewczynki i niebo. Gdybyś przykucnął, tak żeby schować drugi pla, a zostawił tylko dziewczynki na schodach i ro dramatyczne biebo w tle - byłoby super...

  9. #19

    Domyślnie

    Było by super , tylko ze to nie są schody z rewi lata 20 -ste , lata 30 -ste tylko znacznie mniejsze :-D

  10. #20
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Ale pomarzyć sobie można..
    Śliczne te Twoje Córeczki Darek, masz szczęście! Oglądamy je tak często, że czas się bliżej poznać - jak mają na imię?

    PS: Przepraszam za literówki w poprzednim poście - muszę klawiature wymienić.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •