Strona 5 z 224 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 2240

Wątek: Kursy liturgiczne

  1. #41
    Uzależniony Awatar -=Festyk=-
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    33
    Posty
    666

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez EchoX Zobacz posta
    -=Festyk=- ja jestem chetny
    Dobra,to ja spróbuję jakoś zagadać z moim proboszczem(mam z nim dobry kontakt) i dowiem się szczegółów,jak,gdzie i najważniejsze za ile.
    D300s,Nikkor 18-55mm f:3,5-5,6,Tamron 55-200mm f:4,0-5,6,Jupiter 37A 135mm f:3,5,SB-800,Fancier WB1626
    plfoto||Galeria

  2. #42
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    ja robiłem w sumie 6 ślubów - amatorsko, dla znajomych za friko. Zawsze dowiaduję się który ksiądz będzie sprwował mszę, dzwonię do niego, jeśli mogę to idę. Przedstawiam się, tłumaczę jakie mam plany foto i pytam, czy ma jakieś przeciwwskazania. Nigdy mi się nie zdażyło usłyszeć odmowy, ba dwa razy dostałem specjalne przywileje, gdy kapłan zapraszał mnie do siebie do prezbiterium, gdzie normalnie bym nie wszedł - i to ku zazdrości około 15 zwyczajowych pstrykaczy z bliższej i dalszej rodziny Zruzumieć i uszanować trzeba tylko: to on jest tam gospodarzem i decyduje, oraz to jest dla ludzi wierzących sakrament - wielka sparawa. Wtedy będzie bezproblemowo i kursy niepotrzebne.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  3. #43
    Uzależniony Awatar -=Festyk=-
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    33
    Posty
    666

    Domyślnie

    Dowiedziałem się już co nieco i wiem, że w Bdg takie kursy organizuje się raz do roku.Nie wiadomo ile to będzie kosztowało i w jakim dokładnie terminie,ale jeśli będzie coś wiadomo to będzie to zamieszczone w ogłoszeniach kościelnych.
    D300s,Nikkor 18-55mm f:3,5-5,6,Tamron 55-200mm f:4,0-5,6,Jupiter 37A 135mm f:3,5,SB-800,Fancier WB1626
    plfoto||Galeria

  4. #44

    Domyślnie

    Witam

    Czy takie zaświadczenie upoważnia do robiernia zdjęć w całym kraju,czy
    tylko lokalnie na terenie danego województwa ?

    jestem ze śląska a najbliższy kurs jest w Krakowie
    Canon 20D, Tamron 28-75 f2.8, 18-55, 580EX, pożyczone 75-300 USM, Mini Treker Clasic

  5. #45
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gdynia, Gnieżdżewo
    Wiek
    51
    Posty
    30

    Domyślnie

    Teoretycznie upoważnienie wydawane jest przez diecezję z ważnością na terenie diecezji, ale przepisy są w całym kraju takie same.
    Więc powinny być akceptowane w innych diecezjach. I z tego co wiem tak właśnie jest.

  6. #46
    Początki nałogu Awatar perqsista
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    429

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arekzar Zobacz posta
    Czy wiecie, kiedy jest kolejny kurs, dzieki ktoremu mozna otrzymac potrzebny dokumencik do fotografowania w kosciolach?

    Kurs odbywa sie w Poznaniu 16.12.2006 od godz 10.00
    Kościół Najświętszego Zbawiciela ul Fredry 11.
    Aby uczesniczyc w kursie należy KONIECZNIE mieć list polecający od swojego proboszcza (mi się na szczeście udało). Nie trzeba się wcześniej zapisywać-wystarczy przyjechać z kwitem od proboszcza.
    Niestety nie znam kosztów kursu-dzwoniłem do Archidiecezji-odsyłali mnie w tej sprawie na Fredry-dzwoniłem na Fredy odsyłali mnie do Archidiecezji
    Jeżeli ktoś z forumowiczów z Poznania jeszcze się wybiera to niech da znać - zawsze kupą raźniej

  7. #47
    Coś już napisał Awatar jacech1
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Przemków
    Posty
    98

    Domyślnie

    czy wiadomo ile czasu może potrwać kurs?? i proszę o wpisanie jak będzie wiadomo kosztu termin mi pasuje to byłbym chętny

  8. #48
    Pełne uzależnienie Awatar mxw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    2 281

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacech1 Zobacz posta
    czy wiadomo ile czasu może potrwać kurs?? i proszę o wpisanie jak będzie wiadomo kosztu termin mi pasuje to byłbym chętny
    o ile mnie pamięć nie myli - to były jakieś 2...2,5h wykładu plus mała godzinka stania w kolejce po ręcznie wypisywane legitymacje (dlatego polecam usiąść w pierwszej ławce i potem szybko znaleźć się na początku kolejki) oraz koszt - chyba 20 zł, ale też już pewien nie jestem.
    pozdro.,
    m.
    __________________
    Canon EOS 3P broken | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | itd.
    © mxw | mm | deviant | portrety | fotoloader

  9. #49

    Domyślnie

    witam, ja sie wybieram do Poznania, byłem u mojego proboszcza i mi powiedział, że żadnego skierowania nie potrzebuje, ...wziął moje dane i powiedział, że on poinformuje, że taka osoba przyjedzie.
    mam nadzieję, że wszystko będzie ok
    sprawne lewe oko i trochę gratów ułatwiających życie
    niewiele piszę, więcej czytam, jeszcze więcej myślę
    Fotograf ślubny

  10. #50
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    49

    Domyślnie

    w przemyślu taki kursik kosztuje 50 zł i trwa jakieś 2 - 3 godziny

Strona 5 z 224 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •