Strona 74 z 224 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 2240

Wątek: Kursy liturgiczne

  1. #731
    Uzależniony
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    510

    Domyślnie

    W Warszawie najbliższy kurs w kwietniu, opłata 110zł (w cenie książka).

    Czy może ktoś z uczestników z marca potwierdzić że okres ważności pozowolenia wydanego w W-wie także ma 2 lata?

  2. #732
    Coś już napisał Awatar kristof77
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Budapest/W-wa
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez renes Zobacz posta
    W Warszawie najbliższy kurs w kwietniu, opłata 110zł (w cenie książka).

    Czy może ktoś z uczestników z marca potwierdzić że okres ważności pozowolenia wydanego w W-wie także ma 2 lata?
    Potwierdzam, że zaświadczenie podpisane przez Prezesa Fundacji "Dobra Wiadomość" oraz moderatora Kurii Warszawskiej jest wydane na okres bezterminowy. Tzn. nie figuruje na nim żaden termin ważności lub też jakakolwiek data wygaśnięcia.

    Wygląda to mniej więcej tak:

    Jestem użytkownikiem aparatów, obiektywów, lamp byłskowych marki Canon oraz statywu marki Manfrotto.

  3. #733
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kristof77 Zobacz posta
    Potwierdzam, że zaświadczenie podpisane przez Prezesa Fundacji "Dobra Wiadomość" oraz moderatora Kurii Warszawskiej jest wydane na okres bezterminowy. Tzn. nie figuruje na nim żaden termin ważności lub też jakakolwiek data wygaśnięcia.

    Wygląda to mniej więcej tak:
    Jak wyżej - potwierdzam że uczestnicy kursu marcowego w Warszawie otrzymali zaświadczenie bezterminowo.

    Ale w czasie kursu ksiądz prowadzący wyraźnie zasugerował że przyszłe kursy będą "odnawiane" np co roku ("dniem zadumy" czy jakoś tak), oraz że będzie w przyszłości potrzebne w Warszawie zaświadczenie od proboszcza.

  4. #734
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie

    Niedlugo trzeba bedzie robic badania krwi , moczu , od tak , zeby profesjonalnie wygladalo i wiadomo za co sie placi... kurde zamiast podejsc do tego sensownie to widze ze w niektorych miastach to parodia jest. W lodzi chodziaz pare slow bylo powiedzianych , od osob nie wtajemniczonych w cykanie slubow , a tacy tez tam byli , uslyszalem ze wlasnie dobrze bo czegos sie dowiedzieli , ale po reaz enty historyjka o mojzeszu ? o tym kim jest bog ? itd itp itd itp... Jak ma ten kurs wygladac sensownie to nich bedzie kursem z prawdziwego zdarzenia , przemyslanym , a nie lekacja religii...
    no comment...

  5. #735

    Domyślnie

    tak i co roku będzie obowiązkowa opłata z książką w prezencie,
    przyznaje iż zaspałem na szkolenia w K-ce, jednakże pofatygowałem się na rozmowę z księdzem prowadzącym wykłady i uzasadnienie ważności tego "papierka" jest dla mnie bynajmniej śmieszne.
    .

  6. #736
    ania1410
    Guest

    Exclamation kurs w 3mieście

    http://www.diecezja.gda.pl/modules.p...owpage&pid=407
    rozpoczyna się nowy kurs - dla zainteresowanych

  7. #737
    Coś już napisał Awatar djaras
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Rumia/Gdynia
    Wiek
    47
    Posty
    87

    Domyślnie

    ania1410: wiesz coś nt. kosztów? jest jakaś ustalona stawka?

  8. #738

    Domyślnie

    Zbieram grupę kilkunastu osób zainteresowanych Kursem Liturgicznym dla foto-operatorów z woj. łódzkiego. Poprzedni kurs odbył się z tego co wiem 9 marca 2009 w Łodzi, przy ul. ks. I. Skorupki 3., niestety kilka osób go przeoczyło.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Dowiedziałem się że następny kurs organizowany będzie w Piotrkowie Tryb., jednak dokładny termin nie jest jeszcze znany.
    Ostatnio edytowane przez knaitsabes ; 16-03-2009 o 14:54 Powód: Automerged Doublepost
    Canon 5D II, 40D, Canon 10D, Tamron 17-50, Canon 28-80, Canon 24-105, Canon 50mm, Speedlite 430EX

  9. #739
    Zablokowany
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    białystok
    Wiek
    47
    Posty
    78

    Domyślnie

    Proponuje zrobić jakąś listę. W jakim mieście ile kosztuje, ile dni trwa kurs, itp.
    Każdy będzie mógł sobie wybrać, gdzie najlepiej taki kurs odbębnić

  10. #740
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Ma ktoś kwit z ubiegłego roku z Legnicy? Zapisują tam termin ważności?

Strona 74 z 224 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •