Strona 73 z 224 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583123173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 2240

Wątek: Kursy liturgiczne

  1. #721
    Coś już napisał Awatar kristof77
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Budapest/W-wa
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woyd Zobacz posta
    Braliście sprzęt na te kursy ?? Było coś praktycznego ??

    ps. doczytałem ostatnio z kumplem, że w dieciezji szczecińskiej kurs jest ważny 2 lata. Ciekawe co się po tych 2 latach w Kościele zmieni
    W Warszawie nie sprzęt fotograficzny tylko odliczona gotówka była potrzebna. Nie było żadnych "lekcji praktycznych" w kościele. Siedzisz w salce i słuchasz.

    Ksiądz prowadzący uzasadniał ograniczoną ważność zaświadczeń tym, że fotograf to zwykły człowiek i może coś zapomnieć więc warto przypomnieć mu po jakimś czasie zasady obowiązujące na liturgiach.
    Jestem użytkownikiem aparatów, obiektywów, lamp byłskowych marki Canon oraz statywu marki Manfrotto.

  2. #722
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kristof77 Zobacz posta
    W Warszawie nie sprzęt fotograficzny tylko odliczona gotówka była potrzebna. Nie było żadnych "lekcji praktycznych" w kościele. Siedzisz w salce i słuchasz.

    Ksiądz prowadzący uzasadniał ograniczoną ważność zaświadczeń tym, że fotograf to zwykły człowiek i może coś zapomnieć więc warto przypomnieć mu po jakimś czasie zasady obowiązujące na liturgiach.
    Zajęcia praktycznePrzecież to wyłącznie o mamonę chodzi. Skąd tak wielkie rozbieżności w cenach? Z gospodarności kurii... Poznań taniocha, Wawa -drogo jak diabłem. Czytam, że gdzieś po 200-300 pln. Szajba jakaś, za papier?

  3. #723

    Domyślnie

    http://www.diecezja.sosnowiec.pl/ind...333&Itemid=158

    w sosnowcu 50zł

    w kwietniu sa dwa terminy do wyboru, szczegoly w linku. Moze ktos sie wybiera?
    Ostatnio edytowane przez piotrthx ; 14-03-2009 o 12:54

  4. #724
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Żeby nie było tak daleko...Do Legnicy mam tylko 110km. Papier na 5 lat.

  5. #725
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zemfira Zobacz posta
    A poznaliśmy się i owszem, nawet siedzieliśmy kupami canonowymi, jakkolwiek to brzmi.
    Co prawda mieliśmy siedzieć jedną wielką kupą canonową (btw. spodobało mi sie to określenie) ale ze względu na niemożność odróżnienia przez niektórych strony lewej od prawej powstały 2 kupy, nie będę tu wymieniał konkretnie o kogo chodzi, bo by sie kol. budzikk obraził

    A tak serio - serdeczne pozdrowienia dla canonowej braci z Częstochowy :-)
    EOS 400d + BG + KIT | Canon 28-135 IS USM | Speedlite 430EX | EOS 500 + BG + Sigma 28-200

  6. #726

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrthx Zobacz posta
    http://www.diecezja.sosnowiec.pl/ind...333&Itemid=158

    w sosnowcu 50zł

    w kwietniu sa dwa terminy do wyboru, szczegoly w linku. Moze ktos sie wybiera?
    Jak dobrze, ze się do Katosów dotoczyłam Edytowałam, bo wiadomosci w linku doczytałam.
    Ostatnio edytowane przez Zemfira ; 14-03-2009 o 19:39

  7. #727
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    19

    Domyślnie

    Jakby ktoś się pytał, to ja też jadę do Legnicy.
    Oddychaj, reszta się jakoś ułoży....

  8. #728
    Początki nałogu Awatar woyd
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Dębno
    Wiek
    53
    Posty
    488

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kristof77 Zobacz posta
    Ksiądz prowadzący uzasadniał ograniczoną ważność zaświadczeń tym, że fotograf to zwykły człowiek i może coś zapomnieć więc warto przypomnieć mu po jakimś czasie zasady obowiązujące na liturgiach.
    ) Zwłaszcza aktywni zawodowo fotografowie ślubni

    Canon 5DmII + 40D + 24-70 f2.8 L + 17-40 L + 85 f1.2 L + 35mm f1.4 L + 70-200 f2.8 L + Tamron 28-75 + EF 50 f/1,4 II || Canon 580EX II + studyjne błyskotki 3000W || Blog || digart

  9. #729

    Domyślnie

    dzis była pierwsza cześć kursu liturgicznego dla fotografów w Tarnowie jestem ciekaw czy ktoś z CB był dzis? Jak tam samopoczucie po dniu spędzonym na słuchaniu dlugiego kazania ????
    FOTOGRAFIA TO NIE BAJKA TO ŻYCIE

  10. #730
    Coś już napisał Awatar kristof77
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Budapest/W-wa
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woyd Zobacz posta
    ) Zwłaszcza aktywni zawodowo fotografowie ślubni
    Pewnie tacy to są najgorsi... Gubi ich rutyna, rozkręcają się w celu lepszych zdjęć próbują naginać gdzie tylko się da... a tu bach... papierek do odnowienia... I po 6 godzinach wykładu znów stają się aniołkami

    Wiadomo, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Przecież kościół dobrze wie ile zarabiają zawodowcy na ślubach i że zależy im na tej pracy i tak zapłacą za zaświadczenie... Nie zdziwiłbym się gdyby za rok takie zaświadczenie kosztowałoby 500 zł i byłoby ważne jeden rok.
    Jestem użytkownikiem aparatów, obiektywów, lamp byłskowych marki Canon oraz statywu marki Manfrotto.

Strona 73 z 224 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583123173 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •