Strona 172 z 224 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174182222 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 711 do 1 720 z 2240

Wątek: Kursy liturgiczne

  1. #1711
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    Przy czym w niektórych diecezjach wymaga się stosownego papierka od proboszcza.
    I jak to ma się do bycia ateistą?

  2. #1712
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Solec Kujawski
    Wiek
    52
    Posty
    161

    Domyślnie

    Jeżeli w kurii jeszcze przed kursem powiesz prawdę, tzn. że jesteś ateistą/innowiercą*(wybrać właściwe), to nie sądzę, abyś miał robione problemy.
    ---------------
    Don_Pedro_123
    ---------------

  3. #1713
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Przy czym w niektórych diecezjach wymaga się stosownego papierka od proboszcza.
    I jak to ma się do bycia ateistą?
    To idziesz i mówisz że jesteś ateistą więc takiego papierka nie masz ale masz dokument ukończonego kursu. No chyba innej mozliwości nie ma

  4. #1714
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    33

    Post

    trzeba miec pelna swiadomosc,ze jest sie w kosciele a zadnych problemow nikt nie bedzie robil

  5. #1715

    Domyślnie

    dokładnie, nie ma co się rzucać z ateizmem czy czymś tam innym, jesteśmy w kościele i szanujemy prawa tam obowiązujące oraz innych ludzi. A wiecie takie stawianie się okoniem za każdym razem, bo co mi tam klecha będzie to nic dobrego nie przyniesie. AJ jestem osobą wierzącą zawszę idę się przywitać chwilkę porozmawiać, zapytać co i jak. Jednak robię swoje ale jak już wcześniej napisano z pełna kulturą. Po mszy zawszę idę podziękować księdzu i już, taki mam zasady. Jak do tej pory nie zdarzyło mi się aby ksiądz miał jakieś opory. To zwykli ludzie i tak ich traktujmy a nie jak zło konieczne
    pozdr
    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

  6. #1716
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie

    Niestety ale to idioci latający obok księży podczas mszy , bądź też szturchający łokciami , doprowadzili do tego że coraz częściej księża potrafią marudzić. Zwłaszcza jak przed nami były np 4 ślubu i takie pajace latały , to można się czasem liczyć z uwagami.
    no comment...

  7. #1717

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o Śląsk, a konkretnie o kurie katowicką, to w rozmowie telefonicznej miła pani poinformowała mnie iż taki kurs będzie organizowany na przełomie karnawału/postu. I dodała, ze jest ogromne zainteresowanie tematem w związku z czym planują uczynić limitowaną ilość miejsc.
    Amen.

  8. #1718
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    267

    Domyślnie

    I pewnie limitujaca te miejsca cene .

    W Poznaniu bylo bardzo przyjemnie

  9. #1719

    Domyślnie

    a to fakt zdarzyło mi się kilku takich oglądać przy pracy, zastanawiałem się kiedy poproszą księdza żeby na chwilkę przestał albo czy mogą mu wejść na "barana".
    Szczęśliwego...
    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

  10. #1720
    Coś już napisał Awatar meg83
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    65

    Domyślnie

    w Rzeszowie robią kursy 2 razy w roku jak się zbiorą ludzie - koszt coś ok 150zł za bodaj 2 dni jak dobrze pamiętam

Strona 172 z 224 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174182222 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •