Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: [Adso] Miejsca, które lubię

  1. #11
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    27

    Domyślnie

    hdr w niektórych by pomógł

  2. #12
    Początki nałogu Awatar Viqy
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    48
    Posty
    407

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek293 Zobacz posta
    hdr w niektórych by pomógł
    HDR ? ... a fuj. Te zdjęcia dlatego mają klimat, że wyglądają na nie grzebane.

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Jakby Ci to napisać.. Znam te miejsca, Wiedeń to przepiękne miasto. Pokazałeś je tak, żeby nikomu nie przyszło do głowy się tam pojawić, tak? Nie miałeś pomysłu na kadry, światło wyszło przypadkowe, nawet w PS niczego nie poprawiłeś. Po prostu radosne pstryki i pierwsze wprawki w używaniu aparatu. Tylko po co je tu pokazujesz?
    Jarek

  4. #14
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oskarkowy Zobacz posta
    Nie miałeś pomysłu na kadry,
    Jarek! Całkiem dobry pomysł jest na 3.

    światło wyszło przypadkowe, nawet w PS niczego nie poprawiłeś.
    No... Adso nie jest szczególnym wielbicielem PSa, to się pewnie nie zmartwi.

    Po prostu radosne pstryki i pierwsze wprawki w używaniu aparatu. Tylko po co je tu pokazujesz?
    Normalnie - po to żeby dostać wycisk i poprawić warsztat, jak większość. Adso na szczęście nie z tych, co się łaszą do tanich pochwał, on krytyke uzględnia twórczo.
    Tak sobie myślę, że jak się w końcu ja zbiorę i pokażę swoje radosne pstryki, to dopiero po łapach dostanę hihi..

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewa_olsztyn Zobacz posta
    Jarek! Całkiem dobry pomysł jest na 3.
    Tylko, że taką 3kę, to sobie można pstryknąć w każdej bramie w większości miast. Wiedeń to perełka architektoniczna. Dwa lata temu przez tydzień łaziłem tam przez kilkanaście godzin dziennie i nie zobaczyłem nawet małej części tego, co chciałem.
    7 i 8 nie oddaje nawet okrucha tych miejsc.
    7 jest zrobiona w pięknym pasażu handlowym, miejscu, które zapiera dech w piersiach u każdego. I co z tego zrobił? Właśnie.


    Cytat Zamieszczone przez ewa_olsztyn Zobacz posta
    Normalnie - po to żeby dostać wycisk i poprawić warsztat, jak większość. Adso na szczęście nie z tych, co się łaszą do tanich pochwał, on krytyke uzględnia twórczo.
    Tak sobie myślę, że jak się w końcu ja zbiorę i pokażę swoje radosne pstryki, to dopiero po łapach dostanę hihi..
    Chyba o to chodzi, żeby nie zadzierać nosa, tylko słuchać rad.
    Ewa, dawaj foty, pierwszy się przyłożę do bicia po łapach
    Jarek

  6. #16
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oskarkowy Zobacz posta
    Ewa, dawaj foty, pierwszy się przyłożę do bicia po łapach
    Wszystko leży w rawach, brak czasu. Ale jak powołam - to w końcu coś wstawię.. Wiele osób się ucieszy okazją do rewanżu
    A powody będą, oj bedą!
    Ostatnio edytowane przez ewa_olsztyn ; 11-07-2008 o 14:42

  7. #17
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    w przeciwieństwie do Ciebie, kolego oskarkowy, Wiedeń pierwotnie sprawił na mnie przygnębiające wrażenie, ot duże, szare miasto z pięknie zaniedbanymi kamienicami Freyng to wyjątek, jeden z wielu, ale tylko wyjątek. Owszem, można chodzić po katedrze św Stefana i dziesiątkach innych kościołów, można łazić po Am Graben, Hofburgu czy Schonbrunie i jak japończyk z aparatem na szyi i rozdziawioną gębą robić zdjęcia tego co można kupić w każdym kiosku. I zaiste, masz rację, tydzień na to nie wystarczy. Mnie trzeba było roku żeby polubić to miasto i na pewno nie za to czym Ty się zachwycałeś. W Wiedniu trzeba wejść w podwórka, zaułki, klatki schodowe, trzeba poznać to miasto od tej drugiej strony, której turystom się nie pokazuje. A przede wszystkim, w Wiedniu trzeba zamieszkać, a nie przyjechać na tydzień i gonić po kilkanaście godzin dziennie z aparatem i pstrykać. Masz rację, Wiedeń to perełka architektoniczna, rzecz tylko w tym co się chce pokazać i jak. Ty jesteś od miejsc pięknych a ja od podwórek. Chociaż prawdę mówiąc, Twoje zdjęcia wnętrz kościoła greckiego w Wiedniu (pozwoliłem sobie odwiedzić Twoją galerię internetową), który jest perełką w pełnym tego słowa znaczeniu, sprowadziły go do roli taniego świecidełka ze straganu odpustowego. Najważniejszą rzeczą w tym wnętrzu jest skąpe światło wpadające przez mały świetlik w dachu i nadające temu miejscu tajemniczości i niesamowitej atmosfery. Kolory są stłumione przechodzą w głębokie cienie i to oddaje charakter i atmosferę tego wnętrza a nie bajecznie kolorowy HDR. To nie jest to miejsce.
    Pozdrawiam i zapraszam do Wiednia.
    Ewo, ależ ja uwielbiam PSa, ale nie do poprawiania rzeczywistości Mogę ją zmieniać w PSie, ale nie poprawiać
    Ostatnio edytowane przez Adso ; 12-07-2008 o 00:06

  8. #18
    Coś już napisał Awatar Pavlik
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    86

    Domyślnie

    za oskarkowym, do mnie również nie przemawiają te foty, jak już chciałeś pokazać Wiedeń "od kuchni" mogłeś zadbać o to aby na fotach pojawiały się szczegóły które się z tym miastem lub krajem kojarzą, coś z ich kultury, tradycji ... takie kamienice naprawde są w większości naszych miast. Nie zrozum mnie źle do samych zdjęć nic nie mam ale zburzyłeś wszystko samym tytułem.
    still learning...ale idzie jak krew z nosa ??:

    pawellewandowski.com

  9. #19
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    tytuł brzmi: "Miejsca, które lubię"... podobne miejsca lubię w Polsce, a że te akurat są z Wiednia...hmmmm... co z tego? W tytule nie ma słowa o Wiedniu przecież. To nie miał być przewodnik po wiedeńskich podwórkach, ale po miejscach, które lubię. Oczywiście, że podobne podwórka są w wielu innych miastach i zapewne tez bym je polubił Niestety, nie mam możliwości bywania wszędzie i poznania ich wszystkich.

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar ewg
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    1 079

    Domyślnie

    Podoba mi się Twoje skąpstwo kolorystyczne. ;-) Znowu świetne fotki (bo te z Krakowa kiedyś też chyba były Twoje, prawda?)

    Żałuję, że nie mogłem wyświetlić zdjęć 1,4,5.
    mój aparat: [Ô] , szkła: OOO , statyw: /i\ , fotki: \\\-:\

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •