Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: [oszczepnik] Hania

  1. #1

    Domyślnie [oszczepnik] Hania

    moja córeczka, co sądzicie o tym zdjęciu, nieskromnie dodam, iż jestem osobiście bardzo zadowolony z tej fotki.
    pozdrawiam
    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

  2. #2
    Początki nałogu Awatar ecki74
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Mikołów
    Wiek
    49
    Posty
    289

    Domyślnie

    No ja nie powiem nic, bo jej nie widzę.
    CANON-owe zabawki + parę zoom-ów ; coś stałego i błysk

    uczę się robić ... zdjęcia i stronkę ... www.ecki74.za.pl

  3. #3
    Początki nałogu Awatar SdoubleU
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Poznań, Poland
    Wiek
    59
    Posty
    437

    Domyślnie

    nie widac fotki
    SdoubleU
    ---------------------------
    Canon :-D

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oszczepnik Zobacz posta
    moja córeczka, co sądzicie o tym zdjęciu, nieskromnie dodam, iż jestem osobiście bardzo zadowolony z tej fotki.
    pozdrawiam
    Jak wrzucasz na fotosik to:
    - 'pobierz pozostałe kody'
    - na samym dole 'Bezpośredni link do zdjęcia' - ten kopiujesz i wstawiasz w pole tego przycisku:
    Wyedytowałem by zdjęcie było.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    I bardzo dobrze, ze jestes zadowolony bo fota IMO jest b.dobra. fajna perspekrtywa, centralny kadr (ktory tu idealnie pasuje) i fajne szarosci. Jest git.
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki Vitez właśnie miałem wstawić , cholerka opanowałem wstawianie tych zdjęć
    pozdro
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    i jeszcze jedno troszkę poprawiane ale mam nadzieję, że nie psuje za bardzo całego efektu. To miałą być taka wersja glamour
    Ostatnio edytowane przez oszczepnik ; 03-04-2008 o 09:49 Powód: Automerged Doublepost
    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

  7. #7
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    zacznijmy od tego, że ludzie dzielą się na ślepych i ... ślepszych ja należę do tej drugiej grupy więc proszę o większe zdjęcie na dłuższym boku przecież może mieć 800. Centralny kadr i owszem, fajnie, ale zrobiłbym z tego kwadrat, dodałbym trochę dołu bo stopy już, już prawie poucinane i zrobiłbym coś z przepaleniem lewej strony buzi i czapki. Troszkę nieładnie wygląda też ta strona ze względu na to, że daszek czapeczki zasłania lewe oko, wygląda jakby nie miała oka. Skoro Hania to córeczka to nie bedzie problemu ze zrobieniem kolejnej sesji))) a poza tym git...fajna perspektywa

    zdjęcie drugie: ładna...modelka oczywiście...wykorzystałbym to i pstryknął wiecej zdjęć w tym wypadku jednak przyciąłbym zdjęcie z prawej strony zeby uniknąć centralnego kadru, ale może ktoś jeszcze coś powie więc nie traktuj tego jak wyroczni)) to tylko moje odczucie
    Ostatnio edytowane przez Adso ; 03-04-2008 o 10:24

  8. #8

    Domyślnie

    właśnie myślałem o tym przepaleniu, ale doszedłem do wniosku, że właśnie to dodaje takiego klimatu. CO do kadru to więcej nie ma to jest całe foto bez cropowania. Moja córa jak mnie widzi z aparatem to mam dość więc rozumiesz, ta fotka to z partyzanta była. Stanołem nad nią i zawołałem i tylko jedna okazja do strzału. Oko zasłonięte to dla mnie właśnie atut tego zdjęcia tak uważam, jest inne przykuwa uwagę i daje do myślenia. Jeśli chciałbyś obejrzeć większe to zapraszam na http://www.fotokos.selia.pl Przepraszam, że odsyłam Cię do strony, ale strasznie mi kuleje net dzisiaj i cholera mnie trafia jak mam wstawiać fotki.
    pozdrawiam
    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

  9. #9
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    no jak już tam uważasz... może masz rację? Ja bym jednak "poszukał" tego drugiego oka. A co do córek... skąd ja to znam?...ale też rozumiem awersję do ciągłego pozowania)) chyba wolą pójść na spacer, albo do kina)) życzę udanego przyczajania się do kolejnego foto)) ( ale starszej modelki zmuszać nie musisz?)) )

  10. #10

    Domyślnie

    w zdjeciu córeczki ja bym sie pokusił o pionowy kadr tak żeby było wiecej miejsca i nad głową i pod nogami (oczywiście w momencie robienia zdjecia bo teraz już niestety za późno. Centralnośc kadru mi nie przeszkadza. Zasłonięcie oka również... czapeczkę minimalnie przygasić i tez będzie super.
    Co do drugiego zdjęcia to tak naprawdę przeszkadzają mi dwie rzeczy. Chciałbym Ciut więcej swiatła na twarzy (blenda?) i wolałbym modelkę mniej powyginaną. W tym zdjęciu fajnie wykorzystałeś kontrę ze światła naturalnego.
    p.s. ja jestem mniej slepy ale tez poprosze w większych rozmiarach
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    no jak już tam uważasz... może masz rację? Ja bym jednak "poszukał" tego drugiego oka. A co do córek... skąd ja to znam?...ale też rozumiem awersję do ciągłego pozowania)) chyba wolą pójść na spacer, albo do kina)) życzę udanego przyczajania się do kolejnego foto)) ( ale starszej modelki zmuszać nie musisz?)) )
    ehhh... namówienie mojej córeczki na zdjęcia tez graniczy z cudem... ale zupełnie inaczej się ma sprawa gdy zaczyna zabawę, więc wszystkie jej zdjęcia traktuje jako zabawę dla niej... jeszcze lepiej jak jest przy jakiejs sesji to sama po pewnym czasie prosi żeby jej zrobic zdjęcie (a później chce ona robić zdjęcia)
    Ostatnio edytowane przez andres ; 03-04-2008 o 12:26 Powód: Automerged Doublepost

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •