Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [Łukasz Unterschuetz] Hardkor...

  1. #1

    Domyślnie [Łukasz Unterschuetz] Hardkor...

    Pierwszy raz robiłem koncert przy użyciu lampy... zapraszam do oceny, tutaj jedno zdjęcie na zachętę, reszta na mojej stronie:


    reszta tutaj
    http://foto.unterschuetz.pl/blog/?p=28

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Lukasz, dl amnie ciut za duze to rozmazanie... Pierwsza czy druga lamelka?
    Pamietam, ze jak robilem koncerty to ustawialem druga lamelke w sytuacji gdy muzyk robil sklon w moja storne, wowczas rzomycie bylo za nim i ostra mordka. W druga srone czesto wychodzi zbyt zamazane. Natomiast podoba mi sie zdjecie z gitarzysta i zielonym swiatlem na stronie, nr 7. Wyszlo bardzo malarsko... Generalnie jeszzce bym to dopracowal, bo mi sie podobaja jedynie dwa.

  3. #3

    Domyślnie

    iczek/ to było jeszcze inaczej : naświetlanie sekundę a lampa dopalana "z ręki". Efekt drugiej lamelki mi się średnio podoba, dlatego postanowiłem poeksperymentować w ten sposób. Sam koncert był iście hardkorowy, musiałem uważać na stage dive'ujących i pogujących ludzi

    Dzięki za opinie

  4. #4
    Początki nałogu Awatar Viqy
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    48
    Posty
    407

    Cool

    Cytat Zamieszczone przez marcinwgm83 Zobacz posta
    hardcor to jest to ze jestes slepy i zdjecia robisz słabe
    To żeś się wysilił ... zwróć uwagę na daty postów.
    Jakaś osobista wendetta ?

  5. #5

    Domyślnie

    Jest energia, jest zło, mrok, szatan i co jeszcze może być na tego typu koncercie. Zdjęcie dynamiczne, sam efekt też niczego sobie.
    Ogólnie jest ok, ale takich koncertowych zdjęć jest na świecie trylion trylionów...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •