Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Sigma 50-500 F/4-6.3 f4-6.3 EX DG HSM

Widok wątkowy

  1. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    43
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie jestem pewien czy to by była dobra zamiana. Pół działki przysłony znów wiosny tu nie uczyni , a OS może (szczególnie przy tak długim szkle) być bardzo użyteczny.
    moze to dlatego ze ja w ogole malo IS'a uzywam - wszedzie (no, w 99,9% "wszedzie " ;-) ) i tak biore ze soba statyw stad moje moze malo obiektywne opinie :smile:

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Do tego niestety życie pokazuje, że różnica w świetle w szkle o 1EV to cena minimum razy dwa . Do tego rozmiary i ciężar też rosną błyskawicznie. Zobaczymy .
    ano niestety.. w takim wypadku "jak sie nie ma co sie lubi .. " ..

    Cytat Zamieszczone przez Kosmo Zobacz posta
    Zgodzę się tez co do jakości, ale ja robiąc zdjęcia ptaków bardzo wcześnie rano arzekam na światło 5.6 a co dopiero mówić o f/8.
    i to jest wlasnie powod dla ktorego i ja dokupilem ta stalke :smile: .. do tej pory wlasnie z czasami mialem najwieksze problemy.. teraz sigme biore np w gory (pomimo jej wagi) a stalka jest do ptakow i innej "przyrody" :smile:
    Ostatnio edytowane przez Kubak82 ; 02-04-2008 o 08:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •