Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: S5 IS i modernizacja softu, CHDK i RAW

  1. #51
    Whitesheep
    Guest

    Domyślnie

    Mam problem z wgraniem DISCBOOT.bin na kartę aparatu, próbowałem zrobić to przy pomocy Uploadera "UploadFirmware", ale za każdym razem wyskakuje mi "This firmware upgrade is not intended for the connected camera."
    Ściągnąłem oczywiście wersję dla canona s5is, mam ją umieszczoną w odpowiednim folderze i zrobiłem chyba wszystko co trzeba...
    Zna ktoś jakiś sposób wgrania plików na kartę bez pomocy czytnika kart? Jakiś uploader?
    Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc..

  2. #52

  3. #53
    Whitesheep
    Guest

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź, ale niestety w tamtym temacie jest link do tego właśnie uploadera, którego używam, i niestety tam też nie udało się wgrać plików na kartę bez czytnika.. No trudno, może po prostu spróbuję sobie ten czytnik skombinować..
    Btw, jest tam wzmianka że laptopy mają czytnik, jak to? jakiś zewnętrzny czy wystarczy podłączyć aparat?

  4. #54
    Whitesheep
    Guest

    Domyślnie

    Problemem było to że w FirmwareInfo.txt zamiast
    Canon S5 IS wpisywałem Canon S5IS... Teraz udało się wgrać DISCBOOT.BIN, ale i tak czytnik jest niezbędny do jakiegoś innego pliku .exe...
    no trudno, może uda się jakiś szybko załatwić...

  5. #55
    JacekDut
    Guest

    Domyślnie

    A pamięta ci ustawienia (język, i rózne inne takie jak np. zapisywanie raw) ? ja ustawiam język i strone kodową np. i nie potrafię tego zapisac. Po ponownym uruchomieniu mam znów standard i znów wszystko od nowa musze ustawiać.

    Dziękuję za każdą wskazówkę.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •