Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 124

Wątek: Serwis Canona w Berlinie - gdzie i jak szybko.

  1. #21
    Początki nałogu Awatar piotrr
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    436

    Domyślnie

    z buta jest niedaleczko, jakies 15-20 min lużnym buutem Ale nie pobłądzisz raczej bo to główna ulica samego centrum. Weź plan

  2. #22
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    Stacja jest bardzo blisko, po wyjsciu ze stacj trzeba sie kierowac w góre ulicy tzn jest tam spory spadek, na dole jest stacja benz chyba aral?? jak bedziesz kierował sie w góre to spokojnie trafisz, bodaj zaraz przed servisem jest salon samochodowy

    Pzdr.
    towers

  3. #23
    Początki nałogu Awatar piotrr
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    436

    Domyślnie

    wpisz w google map Kurfürstendamm 102
    10711 Berlin
    Niemcy, daj widok satelita i będziesz miał całą drogę z dworca na dłoni
    Ale jeszcze raz powiem że się nie zgubisz, łatwo znaleźć.Pozdrawiam

  4. #24
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    Zgadza sie, to jest jedna z wiekszych ulic w Berlinie dodatkowo prawie kazdy "spiewa" po angielsku wiec jakos ponawiguja, jakies 10 minut drogi od servisu idac w góre ulicy jest stacja metra, warto sie załadowac i wyskoczyc do prawdziwego centrum berlina

    Pzdr.
    towers

  5. #25
    Uzależniony Awatar tomdz
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    44
    Posty
    637

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za informacje. W czwartek wycieczka :-) Mam nadzieję, że skalibrują mi wszystko jak należy.
    Body, stałki, zoomik

  6. #26
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    43
    Posty
    854

    Domyślnie

    Do Niemców mam rzut beretem, może dwoma więc mam pytanie. Ile kosztuje usunięcie u nich BF/FF? W jakim czasie są to w stanie zrobić?

  7. #27
    Początki nałogu Awatar piotrr
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    436

    Domyślnie

    najlepiej napisz do nich maila, zawsze szybko odpowiadają. Pozdrawiam

  8. #28
    Uzależniony Awatar tomdz
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    44
    Posty
    637

    Domyślnie

    Napisałem już w detalach w innym wątku, więc tu w skrócie: veni, vidi, vici! Skalibrowali mi puchę, naprawili silnik w 85tce (to mnie zaskoczyło) i teraz ostrzy naprawdę wyśmienicie (także z zoomami, które zostały w domku). 50tkę zatrzymali jak u tcypriana (może mnie też odeślą?).
    Serdecznie polecam ten serwis - miło, szybko i solidnie.
    Jedna uwaga - jak macie 2 body to koniecznie weźcie drugie. Ja cierpiałem niemiłosiernie w zoo widząc jakie kadry mi uciekają...
    Body, stałki, zoomik

  9. #29
    Uzależniony Awatar tomdz
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    44
    Posty
    637

    Domyślnie

    Wczoraj 50-tka wróciła kurierem (17-tego była wysłana z sewisu, a zostawiałem ją 12-tego w Berlinie - to się nazywa speed!) Podejrzewam, że sewis centralny ma inną politykę niż punkt w Berlinie i odsyłają naprawiony sprzęt do właściciela.
    Po serwisowaniu, obiektyw sprawuje się duuuużo lepie i choć raz na kilka fotek zdarzają się lekkie pudła (z 85 1.8 jednak też), to na pewno nie ma tu żadnej tendencji BF/FF. Raczej taki urok AF w 400D.
    Na minus serwisu centralnego (nie punktu w Berlinie) zapisuję, że tylna soczewka i okolice były mocno zakurzone. Musiałem to solidnie przedmuchać a także wyłowić pęsetą jeden spory kłaczek który utknął między szkłem a uszczelką.
    Ale ogólnie jestem zadowolony.
    Body, stałki, zoomik

  10. #30
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    34

    Domyślnie

    Czytam opinie w Tym wątku i w Tym sąsiednim o serwisie na Żytniej i to co zauważam na pierwszy rzut oka to zupełnie odmienne podejście klienta do serwisu:
    -Generalnie do Berlina jest dalej(nie wszystkim),usługi przez nich wykonywane są droższe, a i nie wszystko im wychodzi tak jak być powinno(chociażby ten syf na tylnej soczewce i jakieś kłaczki)a mimo to wszyscy pieją z zachwytu,jak tam jest cudownie i takie niedociągnięcia,że tu brudne a tam BF nie mają znaczenia.
    -Na żytniej regulacje są tańsze,i serwis jest bliżej w dodatku polskojęzyczny(dla niektórych język jest bariera)i jestem pewien(po przeczytaniu opinii na temat serwisu w warszawie),że gdyby oni odesłali np obiekty z BF lub 50 z brudem i kłaczkami to pod ich adresem pojawiłyby sie zaraz bluzgi,a technicy byliby zaraz nazywani niefachowymi,i ogólnie rozległby się okrzyk,że to SLANDAL!!!przecież płacę to wymagam.


    Broń Boże nikogo nie bronie,ani nie potępiam,z serwisu w Niemczech nie korzystałem z Polskiego też prawie w ogóle.Zaobserwowałem jedynie takie ciekawe zjawisko(w sumie nie tylko na tym forum)że serwisowi poza granicami Polski więcej uchodzi na sucho.I wygląda to tak,że wszędzie jest lepiej niż u Nas

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •