Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 209

Wątek: [hofi66] Taniec w fotografii - balet

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hofi66 Zobacz posta
    Czy dla Ciebie to przyjemność zobaczyć, jak ktoś doznaje kontuzji, bo nie bardzo rozumiem, jak można z tego wyciągnąć coś atrakcyjnego. To dramat.
    Dramat też jest częścią naszego życia... czy fotograf robiący zdjęcie głodującemu dziecku w afryce odczuwa przyjemność? (wiem, że to skrajny przykład, jednak wg. mnie doskonale znajduje tutaj analogie)

    Napisał Łukasz Unterschuetz
    Ale to, czy chcesz pokazac balet tak jak Ty go widzisz, czy taki jaki jest naprawdę zależy tylko od Ciebie

    [QUOTE=hofi66;447679Jeden i drugi sposób może być ciekawy, interesujący. Dla mnie ważny jest sposób pracy - pewna transparentność, stanie z boku, tak by nie przeszkadzać w pracy i nie szukać sensacji.[/QUOTE]

    To nie jest sposób na fotogafowanie, tylko podeścia do tematu..
    Nie rozumiem, co ma stanie z boku do szukania sensacji?
    Ostatnio edytowane przez Łukasz Unterschuetz ; 24-03-2008 o 21:41

  2. #12
    Początki nałogu Awatar hofi66
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    58
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Łukasz Unterschuetz Zobacz posta
    To nie jest sposób na fotogafowanie, tylko podeścia do tematu..
    To jest właśnie sposób na fotografowanie i to nie tylko baletu, to pewna kultura pracy.

    Przytaczanie przez Ciebie przykładów z dziećmi z Afryki to przesada. Skup się, jeśli możesz, na konstruktywnych wypowiedziach na temat wątku, który pozwoliłem sobie założyć a nie na szukaniu dziury w całym.
    Trzeba mieć odwagę, by milczeć ...

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    fajne zdjęcia, dobry reportaż. To coś zupełnie innego niż fotografia sceniczna, ale równie ciekawe.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  4. #14
    Początki nałogu Awatar hofi66
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    58
    Posty
    290

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne.
    Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych miesięcy będzie przybywać materiału i będę mógł czymś zaskoczyć. Pozdrawiam



    I magiczna "paczka"
    Ostatnio edytowane przez hofi66 ; 24-03-2008 o 22:34
    Trzeba mieć odwagę, by milczeć ...

  5. #15
    Początki nałogu Awatar perqsista
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    429

    Domyślnie

    Bardzo dobre, zwłaszcza te ostatnie.

  6. #16

    Domyślnie

    Ostatnie fajne. Reszta jakos taka "bezduszna" wychodzi. Jakbys byl i nie chcial przeszkadzac wiec robisz z daleka, krotkie czasy, sterylne to strasznie takie technicznie. Wez ustaw sobie czas 1/30 i zobacz co wtedy wyjdzie. Rozumiem, ze to projekt obliczony na lata i moze wybierzesz z miliona fot z 5 , ale na razie wzystko masz takie same.No, a podkresle jeszcze raz, ze mnie przeraża ta sterylnie czysta fotografia cyfrowa, nie obede obawial sie ją nazwac totalnym plastikiem. Szkoda takich scen dla tak plastykowych fotek. gładkie to strasznie, a jak juz napisali inni, zycie to nie je bajka... Powodzenia..

  7. #17
    Początki nałogu Awatar hofi66
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    58
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iczek Zobacz posta
    Jakbys byl i nie chcial przeszkadzac wiec robisz z daleka, krotkie czasy, sterylne to strasznie takie technicznie. Wez ustaw sobie czas 1/30 i zobacz co wtedy wyjdzie. Rozumiem, ze to projekt obliczony na lata i moze wybierzesz z miliona fot z 5 , ale na razie wzystko masz takie same.No, a podkresle jeszcze raz, ze mnie przeraża ta sterylnie czysta fotografia cyfrowa, nie obede obawial sie ją nazwac totalnym plastikiem. Szkoda takich scen dla tak plastykowych fotek. gładkie to strasznie, a jak juz napisali inni, zycie to nie je bajka... Powodzenia..
    Chyba nie wiesz, o czym piszesz, z całym szacunkiem, ale na próbach nie wolno kręcić się po sali i przeszkadzać, żaden choreograf sobie na to nie pozwoli.
    Z Twoją opinią na temat zdjęć się nie zgadzam i mało mnie interesuje taka "plastikowa" ocena. Nie muszę się dowartościowywać na tym forum. Wiem również, że materiał jest dobry i możesz pisać, że to gnioty. Nie obrażę się ... mamy demokrację.

    Cytat Zamieszczone przez iczek Zobacz posta
    Wez ustaw sobie czas 1/30 i zobacz co wtedy wyjdzie.
    Bardzo profesjonalne podejście, gratuluję pomysłu! Myślałem, że reprezentujesz wyższy poziom, bo znam Twoje prace ...

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    fajne zdjęcia, dobry reportaż. To coś zupełnie innego niż fotografia sceniczna, ale równie ciekawe.
    Masz bardzo ładne zdjęcia w swojej galerii - taniec, gratulacje! Czasem tam zaglądam i zazdroszczę tylko miejsca zamieszkania
    Ostatnio edytowane przez hofi66 ; 25-03-2008 o 02:03 Powód: Automerged Doublepost
    Trzeba mieć odwagę, by milczeć ...

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar Mellan
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    58
    Posty
    1 851

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcia, hofi66. Ślicznie pracują szarości na twoich fotografiach. Po całych tonach prawdziwie popsutych fot, aż miło zobaczyć coś tak klasycznego.
    Taniec i scena to prawdziwa kopalnia tematów, jak widzę.
    Życzę sukcesów i pozwolę sobie zerknąć od czasu do czasu.
    C-F-K - forever

  9. #19

    Domyślnie

    hofi6/ od razu trzeba bylo zaznaczyc w pierwszym poscie, zeoczekujesz tylko poklepywania poplecach... i mi i Iczkowi zarzucasz, że krytykujemy Cię za coś o czym nie mamy bladego pojęcia...
    skoro wiesz, że foty są ********e, to po co je pokazujesz pod ocene?

    co do 1/30 to swietna rada..bo balet to przede wszystkim ruch..

  10. #20
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    nie żebym się sugerował wypowiedziami kolegów ale mz jak na reportaż to nie opowiedziałeś żadnej (ciekawej) historii...ot kilka "ciasnych" kadrów uśmiechniętych, rozciągających się na parkiecie dziewczyn ....do tego fotki ( tak jak wspomnieli przedmówcy) "wyprane z emocji"...
    widać warsztat i lata twojego doświadczenia w fotografii ...ale chyba miałeś słabszy dzień pokazałeś tylko swoje rzemiosło
    pozdrawiam

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •