Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: A może mały konkur na najlepsza fotografie ??

  1. #1
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie A może mały konkur na najlepsza fotografie ??

    Co wy na mały konkurs na najlepsza fotografie ?Jedyny warunek to ze zdjecie nie moze byc dotkniete zadnym PS czy innym softem

  2. #2
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    Uuu.. to wrzucamy full size? ;-)PS. moze byc jpeg, czy koniecznie RAW? ;-)

  3. #3
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie Re: A może mały konkur na najlepsza fotografie ??

    Cytat Zamieszczone przez hazan
    Jedyny warunek to ze zdjecie nie moze byc dotkniete zadnym PS czy innym softem
    Sprecyzuj to "innym softem" . Niby mam z RAW nie konwertowac? I jak wy to obejrzycie?

  4. #4
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie Re: A może mały konkur na najlepsza fotografie ??

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Cytat Zamieszczone przez hazan
    Jedyny warunek to ze zdjecie nie moze byc dotkniete zadnym PS czy innym softem
    Sprecyzuj to "innym softem" . Niby mam z RAW nie konwertowac? I jak wy to obejrzycie?
    Dobrze wiecie o czym mowie Chodzi o upiekszanie zdjecia i efekty specjalne :P

  5. #5
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    Wiesz, jestem przekonania ze nie ma znaczenia co kto z danym zdjeciem robil - liczy sie zawsze efekt koncowy.. bo wtedy fotografia zaczyna tracic sens jesli maja to byc zdjecia tylko i wylacznie "nie ruszane"... Nie wiem jak wy, ale ja czesto robiac zdjecie wiem co bede musial poprawic w nim... jak je przyciac itp.. Nie mowie zeby cos dodawac... ale obrobka kolorow to normalna rzecz

  6. #6
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    Wiesz, jestem przekonania ze nie ma znaczenia co kto z danym zdjeciem robil - liczy sie zawsze efekt koncowy.. bo wtedy fotografia zaczyna tracic sens jesli maja to byc zdjecia tylko i wylacznie "nie ruszane"... Nie wiem jak wy, ale ja czesto robiac zdjecie wiem co bede musial poprawic w nim... jak je przyciac itp.. Nie mowie zeby cos dodawac... ale obrobka kolorow to normalna rzecz
    Tak tylko nie chodzi o to aby oceniac umiejetnosci poslugiwania sie softem ale pomysł jaki ktos mial na zdjecie !- o to mi chodzilo - widzialem wiele siwietnych zdjeć które mialy pixele, byly za ciemen itp = ale to co było na zdjeciu powodowało ze mankamenty takie stawały sie nie ważne.

  7. #7
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    Nikt nie powie ze dane zdjecie jest dobre jesli jedyna rzecza ktora bedzie wyrozniala to zdjecie jest kolorystyka ;-)

  8. #8

    Domyślnie

    ani odszumiania ani poprawka ostrosci nic ?!w moim pudle(aparacie) to tragedia bo szumi jak telewizja "trwam" ale rozumiem czache chodzi o temat zdjecia a nie o super jakosc techniczna wiec kto zaczyna acha a jaka metoda wybierzemy metode głosowania ????

  9. #9
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz
    ani odszumiania ani poprawka ostrosci nic ?!w moim pudle(aparacie) to tragedia bo szumi jak telewizja "trwam" ale rozumiem czache chodzi o temat zdjecia a nie o super jakosc techniczna wiec kto zaczyna acha a jaka metoda wybierzemy metode głosowania ????
    Może byc glosowanie - moze byc ankieta ktora sie tez nadaje do tego - wazne aby było co oceniac

  10. #10
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    U mnie zdjec dostatek - gdzie je mamy prezentowac? ;-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •