Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [Anashar] Wiosenne ptaszenie

  1. #1
    Anashar
    Guest

    Domyślnie [Anashar] Wiosenne ptaszenie

    No to zaprezentuje Wam pierwsze dni próby nowego obiektywu (Sigma 70-300) w połączeniu z EOSem 400D :wink: Jedynie ta pustułka mnie boli, bo ostrość strasznie kuleje... Ale choć udało mi się ją uchwycić.

















  2. #2
    Bywalec Awatar Toffic
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Wiek
    57
    Posty
    235

    Domyślnie

    No rzeczywiście trzy ostatnie to trochę na zasadzie: zrobiłem i mam to pokażę. No ale zasadzisz się jeszcze pewnie nie raz i będzie git
    trzecie bardzo fajne.
    Następnym razem numeruj, będzie łatwiej komentować
    Fotografia

    fotoseo - Katalog stron fotograficznych

  3. #3
    Anashar
    Guest

    Domyślnie

    Toffic, masz rację pokazałem Pustułkę bo jestem niezwykle zadowolony, że udało mi się ją złapać w takim momencie Zazwyczaj to było tylko nieostra łapanie od dołu, a tu jestem sobi z psem na spacerze i polowałem na tą pustułk długo, ale ona zanurkowała akurat jak dawałem mu pić. Więc jedyne co udało mi się zrobić to te fotki.

    Następnym razem będe numerować, dziękuję za uwagę. Myślałem, że jest tu ocpja edycji

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Koziegłowy k.Poznania
    Posty
    45

    Domyślnie

    A mi podoba się 3. Szpaki od dołu. Wygląda trochę jak studyjne - jak osiągnąłeś ten efetk?

  5. #5
    Anashar
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jutomi Zobacz posta
    A mi podoba się 3. Szpaki od dołu. Wygląda trochę jak studyjne - jak osiągnąłeś ten efetk?
    Dzięki
    A efekt? Niska przysłona, dłuższy czas naświetlania i zdjecie robione trochę pod słońce, dzięki czemu promienie przebiły skrzydła szpaków

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •