Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: 300D czy 350D

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    353

    Domyślnie

    Dzięki Kubek.
    Z tą linijką to mam pojęcie jak to zrobic gorzej, że test zrobie w sklepie kartę ze zdjęciem wezme do domu okaże się, że jest OK. I fajnie tylko ta cena skepowa to juz niestety nie zachęca - a kupując w internecie (mam takiego dobrego sprzedawcę - choc są tańsi) sam tego testu nie zrobię - niestety. No chyba, że nagle fotojoker bedzie miał taka super promocję.
    Podziwiam ludzi, którzy mają taką odwagę żeby sprzęt za ponad 3kzł kupować na odległość...

  2. #12
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2005
    Wiek
    47
    Posty
    27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOKIN
    Podziwiam ludzi, którzy mają taką odwagę żeby sprzęt za ponad 3kzł kupować na odległość...
    a po co na odleglosc, znajdz sobie najblizszego polecanego tipa i umow sie na odbior osobisty, z tego co wiem mozna potestowac sprzet na wszystkie strony

  3. #13
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    353

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MaciejM
    a po co na odleglosc, znajdz sobie najblizszego polecanego tipa i umow sie na odbior osobisty, z tego co wiem mozna potestowac sprzet na wszystkie strony
    Kurcze jestem jak dziecko we mgle bo dalej nie wiem czego dokładnie szukać wiem co to TIPA ale chyba nie o to chodzi??
    Może jakaś strona www?

    Pewnie macie ubaw niezły???

  4. #14
    Początki nałogu Awatar froolk
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Polska
    Posty
    256

    Domyślnie

    Mamy Tip - to inaczej tzw. prywatny importer (szukaj na allegro)

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

  6. #16
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    353

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez froolk
    Mamy Tip - to inaczej tzw. prywatny importer (szukaj na allegro)
    Eee tam na allegro to niekoniecznie znaczy blisko a jak blisko to niezawsze tanio. A jak tanio i blisko to gwarancja lipna - czyli dzięki za porade ale w sumie w temacie gdzie??? jestem w punkcie wyjścia.

  7. #17
    Początki nałogu Awatar froolk
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Polska
    Posty
    256

    Domyślnie

    Ależ to nie ja Ci proponowałem Tipa. ja robiłem tylko za "slownik wyrazów obcych"

  8. #18
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    353

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez [DoMiNiQuE]

    Poczytałem posprawdzałem i jak sobie te podatki i Vaty podoliczam to w sumie nie jest to juz taka atrakcja a na szyi przywieźć nie mam mozliwości

    Poza tym wszytsko pieknie ładnie ale jak z USA to gwarancji nie ma - bo przeciez w razie czego (tfu tfu odpukać) za wielka wodę nie będę wysyłac do naprawy bo mnie wysyłka więcej może wynieśc a i czas oczekiwania zupełnie nieziemski.

    Krajowe strony - poprezglądam dokładnie. Żeby nie było, że sam nic w zamian Wam nie daję to proszę jeszcze jeden kontakt www.eltkom.pl

    Co ważne maja tam aparaty z polskiej dystrybucji Canona z gwarancja Canon Polska. Mozna u nich na raty kupić. Czy ceny atrakcyjne - oceńcie sami.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •