Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: [panuna] Lipnica Murowana - palmy wielkanocne i kiermasz

  1. #11
    Początki nałogu Awatar terminator
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Waldenburg
    Posty
    325

    Domyślnie

    To daj linka do galerii, bo 10-ty raz wchodzę po palmy, a palm nie ma:wink:

    Iczek się nabija, bo nic nie widać.

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    okolice Krakowa
    Wiek
    50
    Posty
    267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez terminator Zobacz posta
    To daj linka do galerii, bo 10-ty raz wchodzę po palmy, a palm nie ma:wink:

    Iczek się nabija, bo nic nie widać.
    http://picasaweb.google.com/zdzislaw...almowa16032008

    jak zamieszczałem fotki to kilka razy wyskoczył komunikat na googlach, że ze względuna trwające prace mogą pojawić się problemy. Fotki zamieściłem i było ok. Teraz porównuję adresy i widzę, że się zmieniły. Zastanawiam się jak je skorygować???
    Ostatnio edytowane przez panuna ; 19-03-2008 o 21:57
    5D + grip + 50D + grip + C 70-200IS/2,8L + C 35/1,4L + C85/1,8 + C17-55/2,8 + 580 EX II + 430EX + slikpro330dx

  3. #13
    Początki nałogu Awatar terminator
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Waldenburg
    Posty
    325

    Domyślnie

    No... To żeś trzymał w napięciu, a zdjęcia... Pogody nie było - to usprawiedliwienie, ale kadrowanie, to już inna sprawa. Z figurką pomiędzy palmami w szerszym kadrze i pisanki fajnie uzupełnione dwoma głowami na końcu, ale jakiś bałagan w tle...

  4. #14
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    okolice Krakowa
    Wiek
    50
    Posty
    267

    Domyślnie

    Nauka kosztuje (lustro od trochę więcej niż pół roku), ponadto w życiu bym nie powiedział, że to będzie takie kłopotliwe. Kupa ludzi, którzy cię trącają, zasłaniają, głowy w obiektyw wkładają, lub fotografowane przedmioty zdejmują (w ramach zakupu).
    Wcześniej byłem tam kilka razy ale jako turysta i nie przypuszczałem, że aż takie kłopoty z tym będą.
    5D + grip + 50D + grip + C 70-200IS/2,8L + C 35/1,4L + C85/1,8 + C17-55/2,8 + 580 EX II + 430EX + slikpro330dx

  5. #15
    yhek
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panuna Zobacz posta
    cześć Sempo
    raz są, raz ich nie ma???
    nie mam pojęcia co się dzieje i jak temu zaradzić (a w galerii architektura jest ok???).
    Nigdy ich nie było....iczek ironizował i tyle

  6. #16

    Domyślnie

    ale namieszałem nieswiadomie... jak zaznaczono, nie widzialem fotek wiec ironizowalem. Teraz widze i.... kurcze znowu chce ironizować..
    Reportaż to jest tak..?
    Naliczyłem na wszystkich zdjęciach 3 osoby na pierwszym planie. Reszta to kotki, stragany (ze trzy) palmy (ze sto) ludzie tyłem i chodnik z plamą.

    Czy uważasz, ze to wyczerpuje znamiona reportażu...?
    Prosze abyśmy wartościowali odpowiednio: czyli na 1 miejscu człowiek w reportażu ZWŁASZCZA ! Pokaz mi reportaż z ludźmi, a jako przerywnik w zachwycaniu się ujęciami ludzi, możesz mi pokazać jakiś detal, który powie mi, ze ten fotograf dostrzega smaczki.
    Tutaj nie ma reportażu. Po prostu skopiłeś sie nie na tym co trzeba moim zdaniem.

    Temat jest i zawsze będzie fajny. Tam gdzie sa ludzie, kolory, tlum, detale, jest i miejsce dla reportażu. Szukaj szansy następnym razem i pamiętaj: ludzie!
    Intreresuja nas ludzie.
    pozdro

  7. #17
    Początki nałogu Awatar TOPOL
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Tarnów
    Wiek
    52
    Posty
    321

    Domyślnie

    A fotoedytorzy z Faktu by dodali - pamiętaj, człowiek ma się patrzyć prosto w obiektyw

  8. #18
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    okolice Krakowa
    Wiek
    50
    Posty
    267

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze,
    w ramach ironii „iczka” – wchodziłem na stronę po Twoim komentarzu i fotki „były”, więc przeczytałem? , potem dedukowałem? i na koniec stworzyłem teorie, która pasowała do opisywanych już wcześniej założeń naświetlania – kurcze, pasowało – zadowolony odpisałem i wysłałem. Wszedłem później i widzę komentarze, że znowu nikt nic nie widzi zatrybiłem Lałem bez opamiętania przez pół godziny kurcze, dobre:-)

    Co do fotek – przede wszystkim dzięki za wasz czas i komentarz. Jak wspominałem i widać, to zaliczam etap, który nie upoważnia do pyskowania. Traktuję to jako świetne hobby, terapię na stres i tempo w jakim żyje na co dzień. Co do poprawności technik – to ich nie było, niema i zakładam, że jeszcze długo nie będzie. Ważne, że cholernie to lubię. Jeżeli jeszcze trafią się takie komentarze (jak w reklamie) „bezcenne”:-)
    Co do miejsca – jak pisałem wcześniej – pierwszorzędne doświadczenie. Zaskoczyło mnie tyle sytuacji, po których widzę, że jak najwięcej takich ……. trening czyni mistrza…… ble, ble, ble, ogólnie za….ta sprawa.

    Jeszcze raz dzięki

    Gdybym niemiał już okazji się pojawić, to wszystkim życzę Zdrowych, Wesołych i Radosnych Świąt Wielkiej Nocy
    I jak najwięcej okazji do focenia

    panuna
    5D + grip + 50D + grip + C 70-200IS/2,8L + C 35/1,4L + C85/1,8 + C17-55/2,8 + 580 EX II + 430EX + slikpro330dx

  9. #19
    Dopiero zaczyna Awatar pjolo
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    czestochowa
    Posty
    34

    Domyślnie

    To mnie chyba widziales jako jednego z dwoch ,
    z zoltym paskiem.

  10. #20
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    okolice Krakowa
    Wiek
    50
    Posty
    267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pjolo Zobacz posta
    To mnie chyba widziales jako jednego z dwoch ,
    z zoltym paskiem.
    a masz gdzieś dostępne swoje fotki z tej "impry"???
    5D + grip + 50D + grip + C 70-200IS/2,8L + C 35/1,4L + C85/1,8 + C17-55/2,8 + 580 EX II + 430EX + slikpro330dx

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •