A dlaczego np. w Sopocie za 1 kg cukru zaplacisz 5 złoty,a na Kaszubach...Kartuzy lub Władysławowo 3 zł?
Każdy chce zarobić...Pozdrawiam
Aczkolwiek zawsze trzeba się zastanowić 5 x zanim sie kupi i przeliczyć WSZYSTKO...bo może się okazać,że wcale nie jest tak kolorowo jak w internecie.