Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [adamtg] Freestyle na śniegu

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Wiek
    32
    Posty
    65

    Domyślnie [adamtg] Freestyle na śniegu

    Zdjęcia już sobie wiszą w wątku Freestyle na śniegu, ale niewiele osób tam je będzie oglądać i komentować, a zależałoby mi na tym, bo była to moja pierwsza impreza tego typu. Proszę o konstruktywną krytykę i rady na przyszłość.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Strzałkowo
    Wiek
    32
    Posty
    337

    Domyślnie

    te krzywe kadry nie podobają mi sie, a 5 zupełny nie wypał. przy takich sportach lubie bardzo szerokie kadry.

    moje faworyty to 6 i 7

    ps. wyczyść matryce albo przy obróbce wystepluj ten bród bo psuje całe zdjecie
    Ostatnio edytowane przez Picia ; 12-03-2008 o 23:45




  3. #3
    Bywalec Awatar OsMax
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    śląsk
    Wiek
    44
    Posty
    186

    Domyślnie

    3 i 4 mogłyby być fajne gdyby były pokazane z innej perspektywy tak by nie było widać że to zaledwie kilkadziesiąt cm nad ziemią. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego to wszystko jechałes kitem ?
    Na 7 mimo że kadr hmmm ... to chyba jedyne gdzie użyłes 70-200 czy sie myle ? Kolorki od razu inne i jednak ta jakość troche przyciąga

    Co do 6 to zgodzę się z przedpiszcą ale czas ni w kij ni w .... ani nie zamroził ruchu całkiem ani wystarczająco rozmył.

    Pooglądaj foty "bmx'a" z forum o ile dobrze pamiętam to załapiesz o co biega a potem jużtylko doszlifujesz wasztat.
    Ostatnio edytowane przez OsMax ; 12-03-2008 o 23:49
    Najlepszą metodą do zainspirowania odkrywczych myśli, jest zaklejenie koperty.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 156

    Domyślnie

    Jakos sie przyzwyczailem, ze tego typu foty najczesciej sa robione z lampa umieszczona z boku co daje fajne cienie, ale te zdjecia tutaj tez sa fajne Tylko na #5 przydaloby sie szersze ujecie (zeby bylo obie narty widac) No i wyczysc matryce
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  5. #5
    Początki nałogu Awatar maxbmx
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    40
    Posty
    364

    Domyślnie

    Typowe zdjęcia jak z gazety wyborczej :-)

    http://vimo.pl/snowboard/freestylowy...t-fotorelacja/
    Moje zdjęcia
    RIP: Canon 40d, Tokina 10-17 Fisheye, Canon 70-200L f4, Canon 17-40L f4, Canon 50 f1.4, 6x Sunpak 555+2x Quantum Battery Pack, 3x PocketWizard MultiMAX (sprzęt skradziono w Krakowie, numer seryjny Body: 0930516228)

  6. #6

    Domyślnie

    po 1. Wyczyść matryce
    po 2. Najbardziej #7
    po 3. Te bardziej do mnie trafiają: http://adam.chrabaszcz.pl/ - koleś jest z tego forum, ale nie chce mi się*go szukać (pozdro btw )
    Pkt 8 regulaminu forum

  7. #7
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Oprócz tego co przedmówcy to przeszkadzają mi te reklamy w tle, które jakby "podpierają" sportowców, że już nie wspomnę z kąd im to wychodzi .
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  8. #8
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Wiek
    32
    Posty
    65

    Domyślnie

    Dzięki bardzo za ocenę! Jak już wspominałem, była to moja pierwsza impreza tego typu i się uczę, więc każda rada była dla mnie bardzo ważna. Jeszcze raz wielkie dzięki!

  9. #9
    Uzależniony Awatar merger
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    wroclove
    Wiek
    40
    Posty
    619

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Kasprzak Zobacz posta
    po 3. Te bardziej do mnie trafiają: http://adam.chrabaszcz.pl/ - koleś jest z tego forum, ale nie chce mi się*go szukać (pozdro btw )
    dzieki dzieki to ja pozdro wzajemnie i btw. dobry wyglad bloga! niczym blogi blizniaki

    a co do zdjec tutaj pokazanych, to przedewszystkim pracuj nad kadrem. istotne jest ujecie przeszkody i tego co rider/riderka robi. ja osobiscie nie lubie krzywych kadrow i prostuje do pionu zdjecia. co do lamp, to akurat na tych zawodach dalo sie wyciagnac dobre czasy bez lampy. lampa oczywiscie pomaga, ale trzeba sie zdecydowac czy mrozimy ruch lampa, czy czasem. przy takiej pogodzie praca na jednej lampie, to pomylka, bo zmrozimy tylko jedna strone ridera przy drugiej rozmazanej, wiec albo dwie lampy, albo bez
    staraj sie tez pilnowac, zeby kadry byly pelne i skonczone (takie moje pojecia). na twoich widac, albo uciety but, albo ucieta osobe do polowy, albo niepelna przeszkode. to calosciowo psuje efekt. i cropy z kims w powietrzu bez odniesienia do wysokosci tez raczej sa niepozadane.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez maxbmx Zobacz posta
    Typowe zdjęcia jak z gazety wyborczej :-)

    http://vimo.pl/snowboard/freestylowy...t-fotorelacja/
    hehe odezwal sie ten, ktorego zdjecie bylo zdjeciem dnia na gazeta.pl
    ale ralacje na vimo.pl polecam z czystym sumieniem!
    Ostatnio edytowane przez merger ; 17-03-2008 o 20:51 Powód: Automerged Doublepost
    5d | 40d | tokina 10-17 fish | canon 24/1.4L | canon 85/1.8 | canon 135/2L | canon 400/5.6L
    430ex | 2 x sunpak 555 | metz 60 ct-4 | 2 x elfo 500 | elfo 1200 | PW plus II | sekonic L-758DR

    adam chrabąszcz | extreme sport | galeria CB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •