Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Nowy plugin do PS.

  1. #11
    Bywalec Awatar grzbiet
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Sosnowiec
    Posty
    180

    Domyślnie

    Bue he he, i odjęli "a"... Swoja drogą superowy plugin, Vitez pardon Viteza

  2. #12
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzbiet Zobacz posta
    Bue he he, i odjęli "a"... Swoja drogą superowy plugin, Vitez pardon Viteza
    Plug-in (kogo? czego? ) Viv(t)eza

  3. #13
    Początki nałogu Awatar 2marekm
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Słupsk
    Posty
    419

    Domyślnie

    Pozazdrościć...każdy chciałby mieć "swój plugin", a szczególnie o takich właściwościach:-P .
    A tak na marginesie...większość wtyczek jest w zasadzie nieużyteczna.

  4. #14
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Thumbs down

    moim zdaniem to totalna ściema minimalna znajomość PS i tochę wprawy w pracy na warstwach i tworzeniu masek... i zadna Viveza nam niepotrzebna - ot kolejny plugin zeby wywalić pienadze w błoto i łudzić się że nasze fotki będą lepiej wyglądać... małym nakładem pracy ...

  5. #15
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Racibórz
    Wiek
    44
    Posty
    266

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez VanMurder Zobacz posta
    moim zdaniem to totalna ściema minimalna znajomość PS i tochę wprawy w pracy na warstwach i tworzeniu masek... i zadna Viveza nam niepotrzebna - ot kolejny plugin zeby wywalić pienadze w błoto i łudzić się że nasze fotki będą lepiej wyglądać... małym nakładem pracy ...
    Adamie na tym polega idea takich pluginow zeby ktos nieobyty w PSie mogl "pojsc na skroty". nie kazdy zna maski i wartswy. nie kazdy ma zapal bawic sie w tworzenie tych masek i kolorowac czarna farba kazdy szczegol:-) ten plugin znajdzie zastosowanie z pewnoscia u ludzi ktorzy robia w jpgach i nie uznaja rawa. u ludzi ktorzy nie znaja PS i chca szybko cos zrobic a nawet smiem stwierdzic ze najbardziej profi foto-grafik czasami ma ochote przy duzej ilosci zdjec zrobic cos szybko...

  6. #16
    Bywalec Awatar qwerty1237
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    nad morzem
    Posty
    240

    Domyślnie

    Zgadzam sie z kolega VanMurder. Plugin oczywiscie nie zrobi nic wiecej czego nie daloby sie osiagnac w peesie. Jedynym ciekawym ficzerem w pluginach z seri Nik jest oryginalny sposob aplikowania efektow, ograniczajacy do danego obszaru.
    D700 + N24-70/2.8 + MB-D10 + SB-900 + Slik 700DX Pro + URBAN GEAR U120 Naneu Pro + Canon IXUS 850IS + PQI mPack P800 40GB + inne duperele

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar schabu
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 349

    Domyślnie

    jak się przerabia kupę zdjęć dziennie to jednak taka forma wygody jest praktyczna i opłacalna. po to są pluginy, akcje czy skróty. a ten swoją drogą jest dosyć przyjemny
    Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?

    fotografia ślubna i eventowa

  8. #18
    Uzależniony Awatar Riccardo
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    691

    Domyślnie

    -> VanMurder - zaleta tego plug-inu jest algorytm odpowiednio dobierajacy maski. W PS zostaje Ci w zasadzie reczne bo jego automatyczne algorytmu jak np color range sa mocno takie sobie. Kiedys uzywalem Coco - bardzo to przyspiesza prace, a jak wiesz czas to pieniadz, zwlaszcza w reklamie gdzie wszystko jest na wczoraj.
    ->bercow - ja juz widzialem ten plugin w tego typu "sklepach" co linka przyslales I masz fajny cytat w podpisie - normalnie jakbym sam to powiedzial
    Pozdrawiam
    Riccardo
    --
    Fuji & Ricoh

  9. #19
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Riccardo Zobacz posta
    -> VanMurder - zaleta tego plug-inu jest algorytm odpowiednio dobierajacy maski. W PS zostaje Ci w zasadzie reczne bo jego automatyczne algorytmu jak np color range sa mocno takie sobie. Kiedys uzywalem Coco - bardzo to przyspiesza prace, a jak wiesz czas to pieniadz, zwlaszcza w reklamie gdzie wszystko jest na wczoraj.
    z tym do końca nie mogę się zgodzić wprawdzie, nie testowałem tego plugin'a własnoręcznie, ale na filmiku z "parą młodych", widać wyraźnie że ten wspaniały algorytm to kicha - gostek zmieniał wysycenie i jasność pola na którym stała para młodych ale ta korekta wpłynęła również na kolor skóry modeli !!!? więc po co płacić $250 jak i tak później musimy wymasować sami poszczególne fragmenty, nie łatwiej tego zrobić od razu ....? $250 zainwestować w skałkę która sprzętowo poprawi wysycenie i kontrast
    testowałem kila może nawet kilkanaście plugin'ów reklamowanych m.in. na CB - niestety przydatność ich jest minimalna - NIC NIE ZASTĄPI ręcznej roboty.

    jendyny mz przydatny plugin to oszumiacz http://neatimage.com
    pozdrawiam

  10. #20
    Uzależniony Awatar Riccardo
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez VanMurder Zobacz posta
    z tym do końca nie mogę się zgodzić
    (ciach)
    masz racje oczywiscie ze nic nie zastapi recznej roboty - ja mowie o tym ze moze to przyspieszyc robote, bo latwiej wymaskowac potem skore niz babrac sie z maskowaniem zboza Z drugiej strony jak mamy juz reczna maske to mozemy potem dowolnie zmieniac ten kolor. Z doswiadczenia wiem (na podstawie Coco) ze takie plug-iny sa bardzo przydatne, bo czasami maskowanie jakis ******* to po prostu gra niewarta swieczki
    BTW Ja tego plugina nie kupie bo dla 1% sytuacji gdzie bylby dla mnie naprawde uzyteczny to nie warto - i mysle ze tu lezy sedno sprawy VanMurder
    Ostatnio edytowane przez Riccardo ; 09-03-2008 o 19:07
    Pozdrawiam
    Riccardo
    --
    Fuji & Ricoh

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •