Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: [Elandril] Streetphoto

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    36
    Posty
    136

    Domyślnie

    Dziekuje, milo poczytac takie rzeczy o swoich wyfocinach

  2. #12
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    61

    Domyślnie

    Ja rowniez mam kilka zastrzezen:


    -kolo Mody Polskiej praktycznie caly czas wystepuje na przemian jeden lub 2 mimow ktorzy sa znacznie wieksza ikona jesli nie calego Wroclawskiego rynku to napewno fotografowanej czesci, niz Pan ktory sprzedaje tam obrazy. Moim zdaniem mozna bylo sie bardziej postarac.

    -zdj z konikiem. Krzeslo wg mnie wogole tam nie pasuje i psuje rownowage zdjecia.

    -pozostale zdj. Zero zwiazku z poprzednimi. Gdyby nei tylul Wroclaw moznaby umiescic je w poscie "Krakow" rownie dobrze.
    ds II 17-40 85 1.8

  3. #13
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    36
    Posty
    136

    Domyślnie

    Szczerze mowiac, to nie mialem zamiaru robic reportazu o Wroclawiu jako takim, faktycznie moze zle zatytulowalem watek.
    Sa to raczej zdjecia z kategorii street photo, ktora znajduje sie w tym dziale.

    No i w zwiazku z tym musze przyznac racje, ze watek moznaby nazwac "Krakow".
    Ale mnie nie o to chodzilo. Raczej o miejsce i o ludzi, ktorzy zamieszkuja Wroclaw.

  4. #14
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Elandril Zobacz posta
    Ale mnie nie o to chodzilo. Raczej o miejsce i o ludzi, ktorzy zamieszkuja Wroclaw.
    I jak sądzisz (po komentarzach jakie otrzymałeś) - udało ci się pokazać że to są właśnie mieszkańcy Wrocławia ?
    Po czym ich rozpoznać? Czym się różnią od przedstawicieli podobnych klas społecznych innych miast?

  5. #15
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    36
    Posty
    136

    Domyślnie

    Masz racje Vitez. Powinienem po prostu zatytulowac watek Streetphoto, jak zrobil to juz jeden z uzytkownikow i wysluchac komentarzy na temat tych zdjec, bez wzgledu na to, czy to Wroclaw, Warszawa, Poznan, czy inne miasto.

    Jest to na pewno subiektywne spojrzenie na Wroclaw. Nawet probujac podciagnac te zdjecia pod reportaz o tym miescie to moznaby powiedziec, ze w pewnym sensie tak widze to miasto.

    1.Facet wygladajacy jakby ledwo co wrocil z Dzikiego Zachodu, sprzedajacy obrazy przy Modzie Polskiej nieopodal ratusza
    2.Blokowiska, na ktorych nie widac w niektorych porach sladu zycia
    3.Mnostwo ludzi z pupilami na tych samych blokowiskach
    4.Ogromny dworzec, gdzie kwitnie handel najdziwniejszymi rzeczami.

    Dla mnie, jako mieszkanca malej miejscowosci jest to dziwne i inne.
    Wracajac do komentarzy, to faktycznie, nie udalo mi sie przekazac mojego spojrzenia na Wroclaw

    No i jednak chcialbym, zeby traktowac te zdjecia, jako "street"...

    Nastepnym razem postaram sie zrobic reportaz o Wroclawiu i opublikuje tu kolejne zdjecia

  6. #16
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Elandril Zobacz posta
    Masz racje Vitez. Powinienem po prostu zatytulowac watek Streetphoto, jak zrobil to juz jeden z uzytkownikow i wysluchac komentarzy na temat tych zdjec, bez wzgledu na to, czy to Wroclaw, Warszawa, Poznan, czy inne miasto.
    Wystarczy magiczne słowo i zmieniam tytuł wątku...

  7. #17
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    36
    Posty
    136

    Domyślnie

    Prosze
    I skoro watek zmieni tytul to dorzuce jeszcze kilka zdjec, juz niekoniecznie z Wroclawia

    5.

    6.

    7.

    8.
    Ostatnio edytowane przez Elandril ; 15-03-2008 o 14:02

  8. #18
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    6,7 i 8 dobre. Szczególnie podoba mi się nr.7. Jak napis na reklamówce starszej pani - Classic.
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  9. #19

    Domyślnie

    Jaka szkoda ze w 7 nie podszedles bliżej i nie wydobyles tego wtulonego goscia

  10. #20
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    36
    Posty
    136

    Domyślnie

    Wiem, tez zaluje...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •