Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: [jar] Mecz Gwiazd Północ-Południe

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar bebesky
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    kielce
    Wiek
    53
    Posty
    1 231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ukasus Zobacz posta
    1 6 7 .. brak twarzy .. takie sie od razu kasuje chyba ze jest jakiś mega hiper super fajny moment .. a takowych brak na tych zdjęciach
    z tym bym raczej się nie zgodził.
    o fotografii im więcej wiem tym mniej wiem a efekty coraz gorsze

  2. #12
    Początki nałogu Awatar Sempoo
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    273

    Domyślnie

    Bez picu nr 4 zwycięża jeśli chodzi o ilość energii.
    60D | 50 1.8 II | kit 18-55 + Tamron 70-300 | moje foty

  3. #13

    Domyślnie

    Jakiej energii !!?? Ludzie, tu nie ma ZADNEJ energii! ZADNEJ! Chyba w zyciu nie staliscie pod koszem i nie pchlapał was pot zawodnikow... Zdjecia sa nieciekawe, zle skomponowane, zbyt przestrzenne i calkowicie ozbawione energii. Zupa. Takie zdjecia to sie kasuje zaraz po zrobieniu. A twarze zawodników to podstawa! Po cholere mi **** i plecy jakiegos gracza. Moze to miec uzasadnienie w bardzo wyjatkowych ujeciach, do ktorych zadne z tych zdjec nie moze nawet aspirowac. Zdjecia z pokazu wsadow sa po prostu fatalne! Brak perspektywy boiska i odniesienia lotu czleka do boiska to kardynalny blad fotografa. Wlasnie tutaj trzeba bylo pojechac szeroko z parkietem , aby odbiorca mogl zobaczyc wysokosc na jakiej jest cyrkowiec. Dla mnie foty, slabiutkie.

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar bebesky
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    kielce
    Wiek
    53
    Posty
    1 231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iczek Zobacz posta
    Jakiej energii !!?? Ludzie, tu nie ma ZADNEJ energii! ZADNEJ! Chyba w zyciu nie staliscie pod koszem i nie pchlapał was pot zawodnikow...
    noooo niektórzy nawet grali w kosza

    dla ciebie mogą być słabe dla innych dobre dla jeszcze innych bardzo dobre lub rewelacyjne.
    A co do konieczności pokazywania twarzy na zdjęciach - w dalszym ciągu się z tobą nie zgodzę.
    o fotografii im więcej wiem tym mniej wiem a efekty coraz gorsze

  5. #15

    Domyślnie

    to po co nam twarz w ogole...!? Tu sie nie ma co nie zgadzać. To jest po prostu fakt
    Pytanie: czy strona NBA jest dla ciebie wyznacznikiem najwyzszej jakosci zamieszczanych tam fotografii najlepszej koszykówki?
    Jesli tak, to wejdz http://www.nba.com/photos/ i pokaz mi zdjecie "bez twarzy". Masz miesiąc, bo tyle zajmie ci przeszukanie serwisu

    Jesli nie, to nie nawiążemy nici porozumienia.
    Ostatnio edytowane przez iczek ; 05-03-2008 o 15:21

  6. #16
    kieplinek
    Guest

    Domyślnie

    z ostatnich dni






  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar bebesky
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    kielce
    Wiek
    53
    Posty
    1 231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iczek Zobacz posta
    To jest po prostu fakt
    dla ciebie - dla mnie nie
    o fotografii im więcej wiem tym mniej wiem a efekty coraz gorsze

  8. #18

    Domyślnie

    Na drugim są trzy twarze. A to pierwsze to gówno straszne wybrales... nawet tam sa cieniasy fotograficzne
    Ale fakt, kolega znalazl - można więc robić bez twarzy...

    Mam wrażenie, ze nie umiałem ci wyjaśnić o co chodzi z tymi fotkami NBA,,,
    Moja wina.
    Bedziesz wiec orędownikiem beztwarzowców koszykarskich

    PS
    Czy naprawde nie widzisz, ze zdjecie nr 6 i 7 sa zrobione ze złej strony!? Dla mnie to tak oczywiste, ze az nie moge uwierzyć, ze tego nie widac dla innych. Ech... nie umiem inaczej juz tlumaczyc koniecznosci uwieczniania twarzy zawodników, poza nielicznymi wyjatkami:

    - http://www.nba.com/features/photooftheyear_2006.html
    Tutaj jest energia i dynamika. Ogień! I nie musi byc twarzy! Proste!
    Ostatnio edytowane przez iczek ; 05-03-2008 o 16:40

  9. #19

    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kwidzyn
    Posty
    13

    Domyślnie

    Kieplinek ten profesjonalista iczek i tak skrytykuje te foty bo odnoszę wrażenie że tylko to potrafi.
    A wracają do do moich pstryków z meczu gwiazd, dziękują wszystkim za te dobre słowa i te mniej dobre, bo dobra krytyka nigdy nie jest zła.
    ba i zawsze czegoś może nauczyć.:smile:
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    o cholerka Iczek mnie wyprzedził:-)
    Ostatnio edytowane przez jar ; 05-03-2008 o 16:37 Powód: Automerged Doublepost
    Regulamin pkt 8.

  10. #20

    Domyślnie

    PS
    Tak na zakończenie. Tutaj fota "beztarzowca", która łączy nasze stanowiska, bo na focie niby nie ma twarzy zawodnika, ale jest milion innych twarzy. I to kolejny przykład, ze bez twarzy można, ale trzeba być dobrym. Bardzo dobrym fotografem!

    http://www.nba.com/media/bulls/mjshot_large_0405.jpg
    PS. Fota niestety obrabiana pod wallpaper, ale i tak wiadomo w czym rzecz.


    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez jar Zobacz posta
    Kieplinek ten profesjonalista iczek i tak skrytykuje te foty bo odnoszę wrażenie że tylko to potrafi.
    Żałosne to stwierdzenie i dotyczy mnie jako osoby. Nie zycze sobie tego.
    Nie odnoszę krytyki do Ciebie personalnie tylko Twoich fotek wiec daruj sobie proszę te wycieczki osobiste.

    3m poziom....
    Ostatnio edytowane przez iczek ; 05-03-2008 o 16:55 Powód: Automerged Doublepost

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •