Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: [CYNIG] troche bardziej powiekszone makro :)

  1. #11
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Ha Cynigu! Co ja tam będę gadać )
    To poza zasięgiem mojego wzroku i umięjetności! Imponujące!

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie

    trochę płaska...

  3. #13
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    trochę płaska...
    Hihi... :-D
    Stoi facet na linie rozpiętej między wieżowcami, 30 m nad ziemia i gra na skrzypcach. Gapie na dole dyskutują.
    - No panie, Paganini to on nie jest!

  4. #14
    Uzależniony Awatar CYNIG
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łaziska Górne
    Wiek
    57
    Posty
    694

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    trochę płaska...
    obiecuje ze nastepnym razem popracuje nad subtelnym swiatlocieniem

  5. #15
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CYNIG Zobacz posta
    obiecuje ze nastepnym razem popracuje nad subtelnym swiatlocieniem
    No i tło Cynigu! Nie zapomnij o pięknie rozmytych glonach w tle!
    I żeby nie miały zbyt ponurych min

  6. #16
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    Ha Cynigu! Co ja tam będę gadać )
    To poza zasięgiem mojego wzroku i umięjetności! Imponujące!


    ewo... hmmm...co jest takiego imponujacego w tym zdjęciu poza tym ze żyjatko zostało powiekszone do rozmiarów dinozaura? Żyjątko może i ciekawe, wiesz...system trawienny, oddychanie...itd...ale żeby zaraz powiekszać? Nie dajmy sie zwariować bo zaniedługo do robienia zdjęć bedziemy mikroskopu używać... i co z tego ze temat do kitu...ale jaka ostrość... Fotografia to jedna z dziedzin sztuki... a nie techniczny onanizm...
    Jak ktos dobrze łazi po linie to niech łazi...ale jak nie umie grac na skrzypcach to niech nie gra bo obraża słuchaczy.
    Ostatnio edytowane przez Adso ; 05-03-2008 o 21:55

  7. #17
    Uzależniony Awatar CYNIG
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łaziska Górne
    Wiek
    57
    Posty
    694

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    ... Żyjątko może i ciekawe, wiesz...system trawienny, oddychanie...itd...ale żeby zaraz powiekszać?
    No skoro ciekawe to dlaczego nie powiekszac??

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    Nie dajmy sie zwariować bo zaniedługo do robienia zdjęć bedziemy mikroskopu używać...
    Jak to "zaniedlugo" juz takie zdjecia sa robione ( w sumie zawartosc kropli z kaluzy obfotografowalem jeszcze na slajdach). NIe rozumiem co w tym zlego?? Przeciez odkrywamy kolejny piekny swiat.


    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    i co z tego ze temat do kitu...ale jaka ostrość...
    Wiesz, zdjecie moze byc do d... ale temat?? Nie lubisz takiej przyrody? Ja lubie czasami pokazac to co dla zwyklego czlowieka jest niedostrzegalne

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    Fotografia to jedna z dziedzin sztuki... a nie techniczny onanizm...
    Fotografia MOZE byc jedna z dziedzin sztuki, ale nie MUSI. Jest miejsce na arty, jest na reportaz i jest na czzysty, niemal naukowy dokument.

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    Jak ktos dobrze łazi po linie to niech łazi...ale jak nie umie grac na skrzypcach to niech nie gra bo obraża słuchaczy.
    Nie potrafie lazic po linie podobnie jak i nie gram na skrzypcach

  8. #18
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    Ha Cynigu! Co ja tam będę gadać )
    To poza zasięgiem mojego wzroku i umięjetności! Imponujące!


    ewo... hmmm...co jest takiego imponujacego w tym zdjęciu poza tym ze żyjatko zostało powiekszone do rozmiarów dinozaura? Żyjątko może i ciekawe, wiesz...system trawienny, oddychanie...itd...ale żeby zaraz powiekszać? Nie dajmy sie zwariować bo zaniedługo do robienia zdjęć bedziemy mikroskopu używać... i co z tego ze temat do kitu...ale jaka ostrość... Fotografia to jedna z dziedzin sztuki... a nie techniczny onanizm...
    Jak ktos dobrze łazi po linie to niech łazi...ale jak nie umie grac na skrzypcach to niech nie gra bo obraża słuchaczy.
    Pomijając wszystko, co Cynig już napisał - powinno Ci zaimponować osiągnięciem ostrości na tak malutkim obiekcie. Pomyśl - to jest możliwe, skoro Cynigowi się udało na takim maleństwie - Tobie też się uda na dużo większych wszak owadach! Czyż to nie jest pocieszające i budzące optymizm?

  9. #19
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    nie, no, ok...można robić rózne zdjęcia, ale gdzie konsekwencja, ewo?...z jednej strony światłocienie, kompozycje, cuda wianki, o których piszesz tak pięknie, a których w TYM KONKRETNYM zdjeciu nie dostrzegam...a z drugiej doskonałość techniczna, która się zachwycasz...bo pieknie wyostrzony tak maleńki obiekt. Jakoś ani mnie to nie pociesza ani nie budzi mojego optymizmu bo wiem, że można, wiem. Przyroda nieustannie mnie zachwyca i zaskakuje i ciekawi, ale nie znajduję przyjemności w roztrząsaniu technicznych zawiłości. Nie odmawiam tez innym znajdowania przyjemnosci tam gdzie ja ich nie znajduję, żeby było jasne. Zdecydowanie wolę większe "owady"
    CYNIGu...nie twierdze, ze zdjecie jest do d... tym bardziej, że mnie bardzo duzo brakuje do osiagniecia takiej doskonałości technicznej jaką Ty już posiadłeś, cóż...temat mnie nie porywa.

    Po linie tez nie łażę i to nas łączy a na skrzypcach grałem przez krótki okres w podstawówce, raczej z woli rodziców niż mojej własnej...dopóki nie zgubiłem smyczka ... Paganini może "spać" spokojnie

  10. #20
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    nie, no, ok...można robić rózne zdjęcia, ale gdzie konsekwencja, ewo?...z jednej strony światłocienie, kompozycje, cuda wianki, o których piszesz tak pięknie, a których w TYM KONKRETNYM zdjeciu nie dostrzegam...
    Bo nie sięgnąłeś, gdzie Cynig sięgnął, a gdzie... wzrok nie sięga!

    a z drugiej doskonałość techniczna, która się zachwycasz...
    Adso! Zdjęcie, żeby zachwycać musi.... zachwycać
    Sama doskonałość techniczna to te nasze anegdotyczne kafelki w łazience, eLką, na f/28...
    Doskonałe, a... nie zachwycają.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •