Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 240

Wątek: [battle] Kot

  1. #231
    Bywalec Awatar Allensteiner
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    177

    Domyślnie

    również gratuluję wszystkim finalistom i autorowi zwycięskiego nr 4 ( nań głosowałem )

    ja sam niestety nie dostąpiłem zaszczytu walki finałowej [zestaw 3, nr 20 ]

    ale zabawa była fajna

    pozdrawiam wszystkich
    lepsze jutro było wczoraj

  2. #232
    Uzależniony Awatar comatus
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Wybrzeże Pucyfiku
    Wiek
    40
    Posty
    725

    Domyślnie

    Jak dla mnie też 7 najlepsze, ale wyniki pokazują coś innego
    Sam przyznaję się do zdjęcia #5 w finale.

  3. #233
    Coś już napisał Awatar lemina
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Nie z Polski
    Posty
    69

    Domyślnie

    Przyznaję się do kota z nr 16 z zestawu 2. Nie miałam szans z tym czarnym wylegującym się na kanapie ;-) Cóż... Może następnym razem będzie lepiej? ;-)

  4. #234
    Bywalec Awatar decha
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    37
    Posty
    110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oskarkowy Zobacz posta
    BTW, jak się można dowiedzieć, kto jest autorem konkretnych klatek?
    Ostanie finałowe moje... tzn ósme

  5. #235
    Początki nałogu Awatar bruckner
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Opole
    Wiek
    33
    Posty
    275

    Domyślnie

    gratuluję #4 ... ciężko się robi zdjęcia czarnym kotom... ten jest świetnie chwycony
    Gripped EOS 350d+KIT | Gripped EOS 33 | Sigma 70-300 APO DG | EF 50/1.8 | [M42] Jupiter 9 85/2 | [m42] Helios 58/2 (stary) | SmenaMacro(home made) | Speedlite 430EX | Velbon Sherpa 600r | Lowepro Stealth Reporter D200 AW | Skrzypce warte więcej niż cały ten zestaw :cool:
    Fotki Digart
    FOTOblog

  6. #236
    Bywalec Awatar sfw
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Mińsk Maz.
    Posty
    184

    Domyślnie

    Gratulacje dla "kanapowicza" ja jednak dodałbym trochę więcej DOF ... mój kiciuś wylądował na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej ... #3.

    Dzięki za fajną zabawę i pozdrawiam

  7. #237
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    53
    Posty
    94

    Domyślnie

    Gratulacje dla wszystkich uczestników, wprawdzie nie wszyscy wygrali w temacie zdjęć, ale i tak wszystkie zaprezentowane koty są wspaniałe :-)

    A mój? Ucieszył się że dotarł do finału - dostał za to krwisty kawałek mięcha :-) Poniższa fotka wyjaśni o kogo chodzi



    Swoją drogą, zanim weźmiecie zlecenie na fotki żabek, jaszczurek itp. to zastanówcie sie czy nie dać kotu urlopu i nie wysłać go do rodziny na wieś. Uchroni to wszystkich od ogromnego stresu ;-) Próba przegryzienia pudełka miała miejsce jak próbowałem namówić gekona do przyjęcia właściwej pozy, a kotek cichcem, za moimi plecami zaczął dobierać się do żabki
    Canon F1new (AE Finder FN, AE Power Winder FN), Canon F1new (Eye-Level Finder FN), FD 28/2,8, FD 50/1,4, FD 55/1,2 SSC, Tokina AT-X 90/2,5 macro FD, Tokina AT-X macro extender, Tokina AT-X 80-200/2,8 FD, Canon Extender FD 2x-B, Canon 40d, Tamron 17-50/2.8, Metz 58 AF-1, Rolleiflex 2.8F (Xenotar)

  8. #238
    Pełne uzależnienie Awatar Tezet-gdynia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    1 283

    Domyślnie

    Rowniez gratuluje, moje zdjecie bylo 7 z zestawu 1. Do finalu sie nie dostalem ale niezmiernie sie ciesze ze moja fotka otrzymala chociaz 1 glos, i wlasnie dla tego jednego glosu warto bylo ja zrobic

    Ogolnie miala byc ta fotka http://images20.fotosik.pl/97/f2bc9f1201fc830c.jpg ale niestety zanim zaczol sie battle to wyladowala na innym forum i bylo by to niezgodne z regulaminem tutaj. Ale powoli do przodu
    Ostatnio edytowane przez Tezet-gdynia ; 28-03-2008 o 09:34

  9. #239
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oskarkowy Zobacz posta
    kot ma dwie cechy główne: jest ciekawski albo/i leniwy (tu pozdrowienia dla autora 6tki, również bardzo fajnie trafionej).
    A to mój Ptyś - dzięki śliczne.

  10. #240

    Domyślnie

    A mój to ten zdziwiony tygrys w finałowym battlu #7. Dziękuję głosującym na niewdzięcznika. Głosowłam na #1 cudna sprawa uchwycić taki moment.

Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •