Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Ktore z obiektywow wybrac? (EOS 300D)

  1. #11
    pumex1
    Guest

    Domyślnie

    z Waszych wypowiedzi widac, ze na pewno Canon 70-200 f/4L USM ale to zamienie w drugiej kolejnosci, bo to jednak jest 2.500 PLN.

    Tamron zatem bedzie dobrym wyborem (mimo braku USM mam nadzieje, ze bedzie sprawnie lapal ostrosc). Widze, ze Tokiny nikt nie wymienil wsrod rekomendacji, mimo ze jakis czas temu znajomy powiedzial pare pozytywow, ale moze jakosc spadla w miedzyczasie - zatem sobie odpuszczam.

    Gienioo wspomnial tez o Sigmie - ale troche jakos "blokuje" mnie mysl o tym, ze obecna 28-105 niezbyt chetnie wspolpracuje z Canonem cyfrowym. Wiem, ze jest to kwestia wersji i elektroniki, ale obawa pozostaje (mimo, ze na EOS 300 radzial sobie calkiem sprawnie).

    Kuchatek - na liscie umiescilem to co znalazlem na allegro.pl - i to co slyszalem, ze sie sprawdza. Natomiast jesli sa obiektywy w podobnej cenie, a sprawdzaja sie lepiej to ja z checia poslucham takich opinii. Lista nie jest zamknieta. Po prostu wybieram pomiedzy modelami o podobnych parametrach i zblizonej cenie.

    Pozdrawiam
    Szymon

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    No to z tele tanszych od 70-200 f4 jest Sigma 70-300 APO Macro Super II i Canon EF 100-300 USM.

    Jesli jednak jestes w stanie wyskrobac na 70-200 f4 to mysle ze lepiej pakowac wyzej To nie jest tani badziewik na rok... Taka eLka posluzy pare lat spokojnie i mysle ze warto.
    ...

  3. #13
    pumex1
    Guest

    Domyślnie

    Mysle, ze taka roznice da sie przeskoczyc tak wiec jutro zamowie Tamrona, a przy najblizszej mozliwej okazji szarpne sie na tego Canona 70-200 f/4 USM

    ufff.. gladko poszlo ) dziekuje wszystkim za cenne porady

    to dorzuce jeszcze jedno pytanie - ale z innej strony.... poniewaz sprzetu przyrasta... a na LowePro zacznie brakowac... :wink: to moze ktos doradzi:

    to:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50306969

    czy to:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49100498

    Pozdrawiam
    Szymon

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    41
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    pumex1, bierz fomei! sam sie o niego dopytywalem na forum nikona (jak jeszcze mozna bylo pisac i nie chwalili sie na aukcji allegro ) i stwierdzilem, ze ten plecak to jest strzal w dziesiatke. Gdybym nie musial kupic CFa to juz by mi plecy grzal Zapewne zakupie go na dniach bo sie na niego napailem a w torbie sie nie mieszcze

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •