Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71

Wątek: Retusz w PS a kompromitacja fotografa - odsłona któraś tam...

  1. #11
    Coś już napisał Awatar ksp01marek
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    73

    Domyślnie

    ...tombas, a tak swoją drogą powinneś dostać bana bo przez Ciebie i Twe niewinne pytanko dwóch się pokłóciło... żart oczywiście

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ksp01marek Zobacz posta
    ...tombas, a tak swoją drogą powinneś dostać bana bo przez Ciebie i Twe niewinne pytanko dwóch się pokłóciło... żart oczywiście
    To nie przez pytanie tylko moj brak inteligencji wiec ja powinienem dostac bana


    Tombas jest jedna taka bajka ktorej Kristof i wakeford nie znaja. Przytocze ja nawet

    MALARZE
    Ignacy Krasicki


    Dwaj portretów malarze słynęli przed laty:
    Piotr dobry, a ubogi. Jan zły, a bogaty.
    Piotr malował wybornie, a głód go uciskał,
    Jan mało i źle robił, więcej jednak zyskał.
    Dlaczegoż los tak różny mieli ci malarze?
    Piotr malował podobne, Jan piękniejsze twarze.

    Kazdy niech wyciagnie wnioski samemu

    P.S. Do Viteza: Malarstwo to sztuka piekna miejscami zblizona do fotografii. Prosze wiec o nieusuwanie bajki pomimo iz napewno odnosisz wrazenie ze nie ma ona nic wspolnego z tematyka forum. Jesli nadal jestes nieprzekonany prosze o to abys zasiegnal ekspertyzy na forum moderatorskim.
    Ostatnio edytowane przez McKane ; 17-02-2008 o 12:31 Powód: Automerged Doublepost
    http://www.bykom-stop.avx.pl/

    Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

  3. #13
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez McKane Zobacz posta
    P.S. Do Viteza: Malarstwo to sztuka piekna miejscami zblizona do fotografii. Prosze wiec o nieusuwanie bajki pomimo iz napewno odnosisz wrazenie ze nie ma ona nic wspolnego z tematyka forum. Jesli nadal jestes nieprzekonany prosze o to abys zasiegnal ekspertyzy na forum moderatorskim.
    Ma coś wspólnego z tematyką forum ale zdryfowaliście trochę daleko od porad dla tombasa... dlatego entą dyskusję "szopować czy nie szopować" wyciąłem do osobnego wątku. I dopóki poziom kultury będzie utrzymany (inwektywy, nawet zawoalowane nie są tolerowane) to sobie dyskutujcie.

  4. #14
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2006
    Wiek
    45
    Posty
    48

    Domyślnie

    Ja nie czuję się pokłócony z McKane, dla mnie jest to polemika, jeśli On się czuje urażony to mogę powiedzieć tylko że mi przykro, poza tym to Jego problem. Widzę że McKane uraziły moje słowa zwłaszcza o inteligencji, być może brakuje Mu dystansu do własnej osoby.
    Podoba mi się natomiast argumentacja tombosa "dzięki za odpowiedz, ale wybacz chyba nie masz racji
    może się myle ale idąc dalej Twoim tokiem rozumowania to lekarz powinien leczyć tylko zdrowych, nauczyciel uczyc tylko wybitnie inteligentnych a fotograf.... focic tylko ładnych... a pisanie nieznajomej osobie " że dla kasy zrobi wszystko" to trochę zbyt smiałe."
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kristof Zobacz posta
    Ja nie czuję się pokłócony z McKane, dla mnie jest to polemika, jeśli On się czuje urażony to mogę powiedzieć tylko że mi przykro, poza tym to Jego problem. Widzę że McKane uraziły moje słowa zwłaszcza o inteligencji, być może brakuje Mu dystansu do własnej osoby.
    Mnie nic nie jest w stanie urazic a juz na pewno nie tekst na forum internetowym o mojej inteligencji czy braku dystansu do siebie
    http://www.bykom-stop.avx.pl/

    Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

  6. #16
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2006
    Wiek
    45
    Posty
    48

    Domyślnie

    ... w takim razie wszystko w porządku :/
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar schabu
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 352

    Domyślnie

    a ja niektóre foty retuszuje mocno, niektóre delikatnie a część wcale. to zależy dla kogo te foty i przede wszystkim jaki mają charakter. reporterki nie retuszuję, ślubne tak itd. jest narzędzie więc trzeba je wykorzystywać, tylko rozsądnie. w ciemniach też robiono retusze czy fotomontaże, więc czemu niektórzy hipokryci mówią tylko o fotoszopie. dlatego że nie potrafią z niego korzystać?
    Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?

    fotografia biznesowa

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez schabu Zobacz posta
    w ciemniach też robiono retusze czy fotomontaże, więc czemu niektórzy hipokryci mówią tylko o fotoszopie. dlatego że nie potrafią z niego korzystać?
    To dlatego ze o tym sie prawie nie mowilo. Niewiele osob potrafilo samemu wywolywac zdjecia a z nich jakis tam procent bawil sie w retusze czy fotomontaze. A jak sie nie mowilo to proceder jakby nie istnial
    Obecnie z mlodych osob wiekszosc mysli ze manipulacje wykonuje sie tylko na materiale cyfrowym stad takie bezsensowne watki.
    http://www.bykom-stop.avx.pl/

    Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz1972
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Ząbkowice Śląskie
    Wiek
    51
    Posty
    3 042

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez McKane Zobacz posta
    Obecnie z mlodych osob wiekszosc mysli ze manipulacje wykonuje sie tylko na materiale cyfrowym stad takie bezsensowne watki.
    Wymiar sprawiedliwości też tak uważa i niedopuszcza fotek cyfrowych jako dowody . Dlatego policja foci analogami

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar schabu
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 352

    Domyślnie

    wydaje mi się że to jeszcze z kilku innych powodów robią na analogach
    Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?

    fotografia biznesowa

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •