Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 246

Wątek: Jaka karta CF do 40D / 50D ?

  1. #21
    Uzależniony
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fajer Zobacz posta
    Olszewski, dzięki za linka.

    Ja raczej wybiorę SanDisk'a. PQI nigdy nie używałem.
    Ja też nigdy PQI nie używałem, ale ma pozytywne opinie wśród użytkowników to po pierwsze, po drugie za cenę Sandiska, którego prędkości nie potrzebuje mam dwa razy większą kartę pojemnościową PQI
    40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
    Ktoś naruszył Twoje prawa?

  2. #22
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Zamieć
    Wiek
    48
    Posty
    382

    Domyślnie

    Ja miałem to szczęście i na Sandiskach Extreme III 4Gb miałem kilka razy zwis 30D i rozsypane fotki. Tylko raz nie udało się wszystkiego poskładać i zabrakło mi jednego zdjęcia. Ale generalnie nie ma się co przejmować bo Lexary też się rozsypują, dlatego chyba mnie przekonaliście do PQI.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    1 893

    Domyślnie

    Kingstony też się psują. Mi siadł kompletnie 1GB pomarańczowy. Dane jedynie do odzyskania w specjalistycznym labie... A wysyłac gdzieś na Madagaskar mi się nie opylało na tą niby life time warranty... To jest tak naprawdę pic na wode(no chyba, że się kupuje te droższe wersje kingstonów bo przy tych tańszych to te cały wysyłki kosztują tyle co nowa karta ;-P )
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

  4. #24
    Uzależniony
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez donald7000 Zobacz posta
    Ja miałem to szczęście i na Sandiskach Extreme III 4Gb miałem kilka razy zwis 30D i rozsypane fotki. Tylko raz nie udało się wszystkiego poskładać i zabrakło mi jednego zdjęcia. Ale generalnie nie ma się co przejmować bo Lexary też się rozsypują, dlatego chyba mnie przekonaliście do PQI.
    Ja z moim Sandiskiem 4GB Extreme III nie miałem żadnego problemu, a do PQI przekonała mnie cena w stosunku do miejsca, bo jak pisałem szybkość, nie jest mi aż tak potrzebna.

    Cytat Zamieszczone przez Goomis Zobacz posta
    Kingstony też się psują. Mi siadł kompletnie 1GB pomarańczowy. Dane jedynie do odzyskania w specjalistycznym labie... A wysyłac gdzieś na Madagaskar mi się nie opylało na tą niby life time warranty... To jest tak naprawdę pic na wode(no chyba, że się kupuje te droższe wersje kingstonów bo przy tych tańszych to te cały wysyłki kosztują tyle co nowa karta ;-P )
    Ja to mam szczęście Mam Kingstona 1GB niebieskiego 2,5 roku i bez żadnych problemów, raz chyba coś mu odwaliło i musiałem go sformatować bo nie chciał zrobić zdjęcia, jakiś error - ale po formacie działa bez problemu

    Mam nadzieje, że tak samo będę zadowolony z PQI Właśnie, może wiesz jak to jest gdy padnie PQI? Odzyskują dane?
    40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
    Ktoś naruszył Twoje prawa?

  5. #25
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Zamieć
    Wiek
    48
    Posty
    382

    Domyślnie

    Moje przypadki z sandiskami objawiały się rozsypaniem danych, ale udawało się je poskładać programem RescurePro, dodawanym do kart SanDisk.
    Podejrzewam, że spokojnie będzie działał z PQI.

  6. #26
    Uzależniony
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez donald7000 Zobacz posta
    Moje przypadki z sandiskami objawiały się rozsypaniem danych, ale udawało się je poskładać programem RescurePro, dodawanym do kart SanDisk.
    Podejrzewam, że spokojnie będzie działał z PQI.
    Dzięki Nie zakładam, że od razu będę miał z nimi problemy, ale lepiej wiedzieć wcześniej czy ich nie będzie jak coś się stanie
    40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
    Ktoś naruszył Twoje prawa?

  7. #27

    Domyślnie

    Ja mam 2GB Sandiska Ultra II i nawet ja ''szczelam'' seriami to jestem zadowolony. Mam tez Extreme III rowniez 2GB i tez ejst bardzo dobra. No ale ja jestem poczatkujacym fotografem wiec dla wyjadaczy moze to szajs :-)
    5DII, 85mm 1.8, 16-35 2.8L, 50 1.4, 30D, Sigma 30mm f/1.4, 430EX.
    Wciaz zielony jak trawa na wiosne, ale uwaga- szybko sie ucze

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Ja mam łącznie 14 Gb w kartach - 3 sandiski extreme III 4 Gb i 2 Gb kingstona niebieską - ze wszystkimi zero problemów
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  9. #29
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    45
    Posty
    290

    Domyślnie

    słuchajcie, a co powiecie na sklep media pasaż?
    kupował tam ktoś? zastanawiam się, czy niska cena nie oznacza tych chińskich podróbek...

    http://www.mediapasaz.pl/sandisk-ult...treme-iii.html
    [fotolog] faj3r.blogspot.com
    [galeria] www.tgf.art.pl
    ----
    EOS 40D | EF 17-40 f/4L | EF 50 f/1.4 | EF 70-200 f/4L | 430ex II | Manfrotto 055ProB + 141RC

  10. #30
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Zamieć
    Wiek
    48
    Posty
    382

    Domyślnie

    różnica od allegrowych to około 3-5 złotych, koszty przesyłki wszystko pewnie wyrównają. Zapytaj sprzedawcy od jakiego dystrybytora, o ile powie Ci prawdę.
    Ja ide o zakład że na 100% z Chin, tak jak wiekszość towaru w tych sklepach.

Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •