Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Fotografia Miesiąca - Luty 2008 - WYNIKI!

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar adamek
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    2 265

    Domyślnie

    No pięknie!
    Od początku uważałem, że ten konkurs ma sens.

    ps. Gratulację dla zwycięzcy oczywiście.
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

  2. #12

    Domyślnie

    Może ktoś wkleić zdjecie zwyciężcy aby nie trza było szukać
    ......tak bedzie prościej chyba

    pozdrawiam!!!

  3. #13

    Domyślnie

    http://plfoto.com/1500183/zdjecie.html

    sobie pozwolilem wstawic na plfoto
    jeszcze raz dziekuje za uznanie

  4. #14
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Udana i dobra zabawa . Gratulacje dla zwycięzcy. Moja fotka "uplasowała" się w środku "peletonu". Sąsiadowała ze zwycięskim zdjęciem .

    Fakt, półnaga, ładna modelka ale trzeba było jeszcze umieć wykorzystać te walory i zwycięzcy się to udało.

    Pozdraiwam i mam nadzieję, że w dalszych miesiącach będzie przybywać udanych fot w tym konkursie (wierzę, że marzec to tylko jednorazowy "wypadek przy pracy" ilościowo ).
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  5. #15
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BuRton Zobacz posta
    Udana i dobra zabawa . Gratulacje dla zwycięzcy.
    Fakt, półnaga, ładna modelka ale trzeba było jeszcze umieć wykorzystać te walory i zwycięzcy się to udało.
    Ha! Wiele ładnych rzeczy się widuje i nie potrafi człowiek pokazać tego na zdjęciu. Na tym polega fotografia i właśnie tego trzeba się latami uczyć. Nie modelka wygrała, ale ABJ, bo umiał jej urodę pokazać

  6. #16
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    Odpowiadam Ewie...
    Droga Koleżanko, pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoim zdaniem, chociaż zazwyczaj się z nim liczę Otóż: doświadczenie, niezbyt długie, ale jednak jakieś, mówi mi, że zdjęcie półnagiej modelki na "dzień dobry" ma lekką przewagę nad innymi. Skąd to przekonanie? Otóż zdarzyło mi się parę razy umieszczać na przeróżnych forach fotograficznych zdjęcia, które zakwalifikowałbym jednoznacznie jako akt. W każdym razie wyczerpywały kryteria dla tego typu zdjęć. I co? Ano to, że ZAWSZE można było liczyć na to że pojawi się 15-20 opinii na temat tego zdjęcia. Nie mówię, ze były same pozytywne, ale te pozytywne były w zdecydowanej przewadze. Na tym samym forum wystawiłem zdjęcia architektury, wg mnie o niebo lepsze technicznie i wcale nie mniej ciekawe od strony estetycznej czy oryginalnej. Dwie...czasem trzy opinie, na tyle można było liczyć. Nic więcej. Więc nikt nie wmówi mi, że kobiece ciało, pokazane w POPRAWNY sposób, nie wzbudzi większego zainteresowania niż najlepiej nawet pokazany kwiatek, chmurka, motylek, ptaszek czy w końcu najciekawsza nawet architektura. A jeśli już, to u nielicznych. I to właśnie zauważyłem prezentując swoje zdjęcia tu i ówdzie. I to by było na tyle. Pozdrawiam.

    PS. żeby nie było niedomówień, nie twierdzę, ze zdjęcie ABJota nie było najlepszym zdjęciem w tym miesiącu. Podobało mi się... zdjęcie, że o modelce nie wspomnę))
    (no ale czegóż można sie spodziewać po facecie?))) )
    Ostatnio edytowane przez Adso ; 18-04-2008 o 10:15

  7. #17
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Zgoda Adso! Jeżeli brać pod uwagę tak zwaną opinię publiczną - zgoda dwa razy. Nie bez powodu nawet promocje sieci telefonicznych reklamuje się gołym tyłkiem. Kiedyś kobiety się za to wezmą i się skończy.
    A co do zdjęcia ABJ - ono jest niezłe po prostu

  8. #18
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    no i masz rację))) Niezłe... mnie sie podoba, ....ale głosowałem na inne ( sorry, ABJ)) i nie mówiłem tutaj o opinii publicznej, bo podobnie jak i tutaj, głosować i wypowiadac sie na temat zdjęć mogą tylko osoby zarejestrowane, czyli ludzie, którzy z fotografią mają jednak coś wspólnego..... ale może to zbyt lekkomyslnie wyciągnięty wniosek?)) A co do kobiecego ciała fotografowanego przez kobiety...hmmm... widziałem parę TAAAAAKICH zdjęć robionych przez kobiety, że panie Boże pomiłuj...chciałbym mieć takie spojrzenie))... jak zwykle, pozdrawiam))
    Ostatnio edytowane przez Adso ; 18-04-2008 o 12:06

  9. #19
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewa_olsztyn Zobacz posta
    Ha! Wiele ładnych rzeczy się widuje i nie potrafi człowiek pokazać tego na zdjęciu. Na tym polega fotografia i właśnie tego trzeba się latami uczyć. Nie modelka wygrała, ale ABJ, bo umiał jej urodę pokazać
    Przecierz napisałem, że Autorowi zwycięskiego zdjęcia udało się wykorzystać walory jakie miał do dyspozycji. Jak najbardziej uważam, że to ABJ wygrał (razem z modelką ) .

    Pozdrawiam
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  10. #20
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    A co do kobiecego ciała fotografowanego przez kobiety...hmmm... widziałem parę TAAAAAKICH zdjęć robionych przez kobiety, że panie Boże pomiłuj...chciałbym mieć takie spojrzenie))... jak zwykle, pozdrawiam))
    To naturalne - nikt tak nie zna kobiety, jak druga kobieta. Mam w głowie parę ciekawych obrazów, kiedyś je zrobię, na razie za mało mam umiejętności...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •