Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 115

Wątek: Jaka mysz do PSa?

  1. #1
    Początki nałogu Awatar Hiv
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    41
    Posty
    321

    Domyślnie Jaka mysz do PSa?

    Zastanawiam sie nad zmianą myszki na coś dokładnego, poręcznego co sprawdzi się przy obróbce fotografii w Photoshopie.

    Może używacie czegoś ciekawego co możecie polecić?
    2x5DII + 16-35L + 24L + 35L + 85 1.8 + 135L + 70-200 f2.8L IS + 2x580ex II i inne graty do błyskania

  2. #2
    Uzależniony Awatar blum
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    świętokrzyskie
    Wiek
    41
    Posty
    509

    Domyślnie

    moze tablet? a jesli tablet to tylko wacoma
    bardzo fajna sprawa. mam od niedawna i robie wszystko duzo szybciej niz myszka nie wspominajac o precyzji i reakcji na sile nacisku.
    niestety tablety sa drozsze od myszek

  3. #3
    Początki nałogu Awatar Malin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Warszawa/Radom
    Wiek
    34
    Posty
    276

    Domyślnie

    Może zamiast inwestować jakąś specjalistyczną myszkę do PS'a, jeśli taka istnieje, to lepiej byłoby kupić tablet. Tablety Wacom size: A6 powinno na dobry początek wystarczyć...
    Regulamin pkt 8

  4. #4

    Domyślnie

    Mam i tablet i myszke i koledzy mają racje ze do obrobki lepiej nadaje sie tablet kwestia tego ze do długopisu sie przyzwyczajasz całe zycie i masz z nim więksż wprawe tak jak to jest z rysikiem w tablecie natomiast co do myszki ktorej wole jednak urzywac przy jakichs mniejszych robotkach to przekonałem sie ze chyba lepsze i precyzyjniejsze są przewodowe ja osobiście urzywam Microsoft IntelliMouse Explorer 4 i jak narazie na nic bym jej innego nie zamienił

  5. #5
    Początki nałogu Awatar korona-pl
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Kraków, PL
    Wiek
    44
    Posty
    277

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soundman Zobacz posta
    Microsoft IntelliMouse Explorer 4 i jak narazie na nic bym jej innego nie zamienił
    Ja mam MS Laser Mouse 6000 i jak narazie na nic bym jej innego nie zamienił
    Zaproponuję jeszcze zakup za kilka zł na allegro czegoś co nazywają "ślizgacze teflonowe", oraz zakup lub zrobienie sobie podkładki metalowej. Szczurek będzie działał b. płynnie i precyzyjnie
    pozdrawiam
    Jacek


    nie karmię troli...

  6. #6
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    Wacom tablet + MightyMouse i gwarantuje że nic do szczecia wicej nie potrzeba, no może trochę wprawy z tabletem...
    pozdrawiam

  7. #7
    Początki nałogu Awatar werek
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    404

    Domyślnie

    logitech mx518 - teoretycznie mysz dla graczy ale... - ma regulacje czulosci w przyciskach na myszy, pomaga kiedy nie chcesz malym ruchem maznac polekranu a tylko kilka pikseli (ale wtedy jedziesz mycha po calym blacie)

    naturalnie tez tablet (mialem pentagrama quadpen ale zainstalowalem viste i juz nie dziala), szykuje sie na zakup wacom bamboo (do podstawowej obrobki styknie)
    Ostatnio edytowane przez werek ; 08-02-2008 o 09:24 Powód: wstawienie linku
    Canon EOS R5 /// RF 24-104 f4 L /// EF 16-35 f4 L /// RF 100-500 f4.5-7.1 L /// EF 50 f1.8 /// EF 50 f1.2 L

  8. #8
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez werek Zobacz posta
    szykuje sie na zakup wacom bamboo (do podstawowej obrobki styknie)
    popieram! tablet nawet najtańszy jest niezastąpiony, ja mam dwuletniego graphire 4x6 i jest super! różnica między droższymi modelami jest tak subtelna źe nie warto przepłacać

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar Nemeo
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Silesia
    Posty
    1 757

    Domyślnie

    Ja polecam Logitech MX 1000 Laser, bezprzewodowa, stacja dokująca z ładowarką akumulatorów w jednym, dopracowana do perfekcji pod każdym względęm.


  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez korona-pl Zobacz posta
    Ja mam MS Laser Mouse 6000 i jak narazie na nic bym jej innego nie zamienił
    Zaproponuję jeszcze zakup za kilka zł na allegro czegoś co nazywają "ślizgacze teflonowe", oraz zakup lub zrobienie sobie podkładki metalowej. Szczurek będzie działał b. płynnie i precyzyjnie
    Nawiązując do podkładki to osobiście urzywam steel pada podkładka dla graczy ale różnice odczułem odrazu po położeniu na niej po raz pierwszy mychy naprawde warto było dać te 50 zł no i duża jest idealna do grafiki

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •