Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115

Wątek: Jaka mysz do PSa?

  1. #111
    Bywalec Awatar grzbiet
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Sosnowiec
    Posty
    180

    Domyślnie

    mxw
    a jak Ty sobie z tym radzisz w praktyce?
    cały czas pracujesz na kabelku?
    Do tej pory po komunikacie na ekranie monitora"stan baterii krytyczny" wpinałem kabel i mysz się ładowała (kabel na stałe w pięty do komputera i wyprowadzony na biurko)...

    Teraz (czyli od tej dyskusji i uświadomienia, że można inaczej) zaczyna mi ten kabel przeszkadzać... mam luźny czteropak enelopów i przechodzę na 5 akumulatorów (1 fabryczny i 4 enelopy)

  2. #112
    Pełne uzależnienie Awatar mxw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    2 277

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Parteq Zobacz posta
    Przegladales mozliwosci razera naga epic? Sporo konfigurowanych przyciskow
    ooo, faktycznie fajna mysz: 17 przycisków :rolleyes:

    tylko, q..cze, ten układ kalkulatorkowy, ciężko to chyba obsługiwać intuicyjnie i bezwzrokowo - tu logitech wygrywa, tak myślę. ale dzięki, jeszcze ją pooglądam.



    Cytat Zamieszczone przez Parteq Zobacz posta
    Bez ladowania pociagnie jakies 14h ciaglej pracy.
    no nie...
    najlepsze jest to, że ja nie szukam myszy do 10h intensywnego grania, tylko do zwykłej pracy i sprawnej obsługi DPP, ACDSee, edytorów (PS, DOCX, PPTX, XLSX), Firefoxa, IE, systemu - a koniec końców zawsze kończę w kategorii "gaming mouses"
    (albo częściej i mniej poprawnie: "gaming mice" :wink


    Cytat Zamieszczone przez Parteq Zobacz posta
    Trzy rodzaje wymiennych bokow na rozny rodzaj dloni.
    hehe, tutaj - ale to wyłącznie dla dziecka - oglądałem już saitec cyborg R.A.T. 7 - ta ma dopiero możliwości dopasowywania rozmiaru



    Cytat Zamieszczone przez grzbiet Zobacz posta
    wpinałem kabel i mysz się ładowała (kabel na stałe w pięty do komputera i wyprowadzony na biurko)
    no tak. a jak z laptopem, którego składa się i rozkłada po 2..3..4 razy dziennie?

    choć fakt, kabel mikro-usb 2.0 stal sie już prawie stałym elementem laptopa z uwagi na też "super-buper-nowoczesną" komórkę z androidem, która... potrafi się rozładować po 6h od ładowania . ach, ta cała technologia!!!

    Cytat Zamieszczone przez grzbiet Zobacz posta
    Teraz (czyli od tej dyskusji i uświadomienia, że można inaczej) zaczyna mi ten kabel przeszkadzać...
    oj, no sorry, no... :-|


    Cytat Zamieszczone przez grzbiet Zobacz posta
    mam luźny czteropak enelopów i przechodzę na 5 akumulatorów (1 fabryczny i 4 enelopy)
    czyli do kosztów myszki (i tak już nie małych) trzeba jeszcze doliczyć koszt 4 enelopów, i to najlepiej tych XX 2500 mAh (~60 zł).

    właśnie: gdzie kupowałeś i czy myszy były okay?
    bo widzę właśnie (w sklepach i na allegro) rozpiętość cen G700 dość dużą: od 290,- do grubo ponad 400,- - do tego ci drożsi wypisują coś o wersjach OEM, refurb, a nie BOX i "dają" 3 lata prawdziwej gwarancji Logitech, podczas gdy nawet w komputroniku ta mysz ma tylko 2 lata gwarancji. o co chodzi??
    pozdro.,
    m.
    __________________
    Canon EOS 3P broken | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | itd.
    © mxw | mm | deviant | portrety | fotoloader

  3. #113
    Pełne uzależnienie Awatar Parteq
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    47
    Posty
    1 159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mxw Zobacz posta
    najlepsze jest to, że ja nie szukam myszy do 10h intensywnego grania, tylko do zwykłej pracy i sprawnej obsługi DPP, ACDSee, edytorów (PS, DOCX, PPTX, XLSX), Firefoxa, IE, systemu - a koniec końców zawsze kończę w kategorii "gaming mouses"
    (albo częściej i mniej poprawnie: "gaming mice" )
    Ten czas wyszedl mi przy fabrycznych ustawieniach. Wylaczylem podswietlenie numerow i wyglada na to ze dziala dluzej. W opcjach mozna ustawic stan "uspienia" od 1 minuty.
    Pozostaje tez kabel ktorego nie czuc przy pracy. No ale nie o to chodzi przy bezprzewodowej myszy.

    Rowniez dlugo szukalem i rowniez wyladowalem w myszach i podkladkach dla graczy.
    Chyba zwykle tak sie konczy

  4. #114
    Bywalec Awatar grzbiet
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Sosnowiec
    Posty
    180

    Domyślnie

    Mxw nie chcę nikogo reklamować i info o sklepie wysłałem Ci na pw.
    Kupiłem za 325 zł z odbiorem osobistym, myszki nowe, z gwarancją na 2 lata. Nie mam pojęcia o co chodzi z tym OEM, BOX czy refurb (?) w przypadku myszy. W komplecie było wszystko co jest potrzebne do używania urządzenia, tzn. akumulator, kabel, oprogramowanie na CD, odbiornik, przedłużacz...

  5. #115
    Pełne uzależnienie Awatar mxw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    2 277

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Parteq Zobacz posta
    Ten czas wyszedl mi przy fabrycznych ustawieniach. Wylaczylem podswietlenie numerow i wyglada na to ze dziala dluzej. W opcjach mozna ustawic stan "uspienia" od 1 minuty.
    i jakie czasy osiągasz?
    bo akurat czas uśpienia może coś faktycznie (i istotnie) zmienić.

    chociaż - co ciekawe - mój obecny MX610 jak jest włączony to cichutko coś tam u niego w środku "świerszczy" (słychać, jak się w cichym pokoju laser do ucha przyłoży), a jak się wyłączy lub uśnie, to zaczyna ciut głośniej "brzęczeć" (wyłącza/usypia się sam automatycznie zaraz po wyjęciu nadajnika z laptopa albo po wyłączeniu laptopa) (włącza się z resztą też sam automatycznie - co prawda ma przycisk on/off, ale nie trzeba go używać). ale - skoro i tak działa te 6 tygodni na jednym ładowaniu - to się tym nigdy nie przejmowałem.

    dlaczego nowa myszka ma działać krócej???


    Cytat Zamieszczone przez grzbiet Zobacz posta
    Kupiłem za 325 zł z odbiorem osobistym, myszki nowe, z gwarancją na 2 lata.
    dzięki za info na pw, nie obiecuję, ale myślę, że niedługo skorzystam
    pozdro.,
    m.
    __________________
    Canon EOS 3P broken | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | itd.
    © mxw | mm | deviant | portrety | fotoloader

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •