Strona 49 z 175 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1745

Wątek: Bezprzewodowe wyzwalanie lamp

  1. #481
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    1 893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    http://www.youtube.com/watch?v=k7qEgl2uQHg
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    "For those who don't know, the reason he's using the SB's, versus a "studio flash", is because he's achieving a sync speed of 1/8000th of a second, via the Nikon CLS system... You can't do that with a studio strobe.
    Now, if I couldn't only afford a bunch of SB900s, hehe..."
    Właściwie to pierwotnie chodziło mi o to:
    http://www.youtube.com/watch?v=90mlK...eature=related

    ale po co mu 1/8000 przy takich shotach??
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

  2. #482
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Jutro na sesji parkourowej się dowiesz

  3. #483
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    30
    Posty
    442

    Domyślnie

    Mam pytanie w kwestii wyzwalaczy Yongnuo. Czy możliwe jest jednoczesne wyzwalanie lamp różnych systemów? Tzn. na jednym odbiorniku 430ex, a drugim np. nikon sb-28? A jeżeli nie w Yongnuo, to może w Phottixach?

  4. #484
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MatusP Zobacz posta
    Mam pytanie w kwestii wyzwalaczy Yongnuo. Czy możliwe jest jednoczesne wyzwalanie lamp różnych systemów? Tzn. na jednym odbiorniku 430ex, a drugim np. nikon sb-28? A jeżeli nie w Yongnuo, to może w Phottixach?
    możliwe, każde wyzwalacze to umożliwiają, oczywiscie lampy są w trybie manualnym
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  5. #485
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Tychy
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MatusP Zobacz posta
    Mam pytanie w kwestii wyzwalaczy Yongnuo. Czy możliwe jest jednoczesne wyzwalanie lamp różnych systemów? Tzn. na jednym odbiorniku 430ex, a drugim np. nikon sb-28? A jeżeli nie w Yongnuo, to może w Phottixach?
    A ja dodam, że będzie nawet działało wybudzanie z trybu standby. Sam mam wersję dla Canona i budzi moją sb-28.

  6. #486
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lama Zobacz posta
    A ja dodam, że będzie nawet działało wybudzanie z trybu standby. Sam mam wersję dla Canona i budzi moją sb-28.
    no wersje pod dany system roznia sie chyba tylko i wylacznie kablami do wyzwalania aparatow (nie liczac Sony/Minolte bo maja inna stopke)
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  7. #487
    Początki nałogu Awatar UrGuR
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Wronki
    Wiek
    31
    Posty
    300

    Domyślnie

    Czy to o czym napisał lama zadziała na moje sunpaki, które po około 15 minut wyłączają się?
    https://www.flickr.com/photos/marcinmichalowskipl/
    C5DII + S24/1.4 Art + C50/1.8 STM + C85/1.8 + 24-105/4 L IS + T70-300 USD VC

  8. #488
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    30
    Posty
    442

    Domyślnie

    UrGuR - wydaje mi się, że tak. Wybudzanie z trybu stand-by polega właśnie na niepozwoleniu lampie "zasnąć".

    A czy odbiorniki Yongnuo czymś się między sobą różnią? Przecież każda lampa (system) ma inne stopki.

  9. #489
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Tychy
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    no wersje pod dany system roznia sie chyba tylko i wylacznie kablami do wyzwalania aparatow (nie liczac Sony/Minolte bo maja inna stopke)
    Różnią się również nadajnikami. Nadajnik pod Canona założony na Nikona lampy wyzwoli, ale już z trybu standby nie wybudzi.

    Cytat Zamieszczone przez MatusP
    Wybudzanie z trybu stand-by polega właśnie na niepozwoleniu lampie "zasnąć".
    Nie, te odbiorniki pozwalają lampie zasnąć. Wybudzane są, gdy wciśniesz spust do połowy (albo przycisk na nadajniku do połowy).

    Cytat Zamieszczone przez MatusP
    A czy odbiorniki Yongnuo czymś się między sobą różnią? Przecież każda lampa (system) ma inne stopki.
    Odbiorniki niczym się nie różnią, mają uniwersalne stopki.

  10. #490
    Początki nałogu Awatar Maver
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    397

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MatusP Zobacz posta
    UrGuR - wydaje mi się, że tak. Wybudzanie z trybu stand-by polega właśnie na niepozwoleniu lampie "zasnąć".

    A czy odbiorniki Yongnuo czymś się między sobą różnią? Przecież każda lampa (system) ma inne stopki.
    Nie, nie pozwala zasnac lampie, tylko wybudza ja jesli ta przeszla w tryb standby.

    A co do stopek, to nawet jesli mial bys cos co wyjatkowo nie pasowalo by do uniwersalnej stopki wyzwalacza, to zawsze mozesz zapiac lampe przez kabelek PC. Na upartego mozesz nawet wyzwalac zarowki blyskowe ktore mozna kupic na allegro
    --
    Pozdrawiam
    Krzysztof Zagórski

Strona 49 z 175 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •