Strona 77 z 175 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 1745

Wątek: Bezprzewodowe wyzwalanie lamp

  1. #761
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    w sumie dzisiaj taki pech jak z dzieciakami poszliśmy do lasu ale muszę sobie zapas kupić tej CR2450 bo paluszki to zawsze ma się pod ręką lub kupi się wszędzie..
    ja tam kiedys zamowilem na allegro 10 sztuk i mam spokój na kilka lat
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  2. #762

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    skad jestes? umow sie z kims kto ma juz PW, tak sprawdzisz wszsytko
    Zielona góra. Jest tu ktoś z okolic ?

  3. #763
    Uzależniony Awatar arrow
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    637
    Canon FF

  4. #764
    Coś już napisał Awatar balta
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Dumne Opolskie
    Posty
    74

    Domyślnie

    Właśnie jestem po lekturze ...
    Jestem mile zaskoczony uniwersalnością i użytecznością urządzeń .... ale cena mnie mocno zastopowała.

    Juz od dłuższego czasu mysle na stworzeniu tandemu 2 lamp (580EXII+430EXII) z puszką 5dmk2 - moje pytanie, jakie urządzenia (tanszne niz pocketwizard) moze mi połączyć ten zestaw abym mogł sobie w plenerze (studio mnie nie intersuje) fotografować - z jedną lampa na body a drugą na statywie lub obie na statywie a cos na aparacie co umozliwiłoby wyzwolenie całego systemu ?
    Jak jest w tedy z regulowaniem siły błysku poszczególnych lamp (np z tyłu fotografowana oświetliłbym np mocniej).
    Będę wdzięczny za wszelką merytoryczną pomoc.
    Balta
    --------------
    5dmk2;40d; 24-105/4; 28-75/2,8; 50/1,4; 85/1,8; 580EXII

  5. #765
    Uzależniony Awatar arrow
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    637

    Domyślnie

    właśnie cena tego typu gadżetów do canonow .... w porównaniu do systemu nikon gdzie już podroby przenoszące full info do lamp i na odwrót są za grosze
    Canon FF

  6. #766
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arrow Zobacz posta
    właśnie cena tego typu gadżetów do canonow .... w porównaniu do systemu nikon gdzie już podroby przenoszące full info do lamp i na odwrót są za grosze
    hmmm? przeciez do Nikona i Canona sa takie same urzadzenia, co jest niby takiego za grosze do Nikona?
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  7. #767

    Domyślnie

    Witam..
    Ja zupelnie zielona jestem w temacie i chciala bym prosic o porade. Planuje skompletowac zestawik dwa statywy z parasolkami na flasha.

    Flasha mam canona 580exII , narazie jeden ale kiedys tam docelowo planuje kupno drugiego.

    Parasolka to najmniejszy problem.

    Statyw zostal mi polecony taki:
    http://www.fotoellite.pl/index.php?p...uct&prod_id=25
    wydaje sie wporzadku?

    Odbiornik/ nadajnik zastanawiam sie nad Phottix ASTER 4-kanałowy z fotocelą i dwoma odbiornikami
    http://www.winmar.pl/p6555,Wyzwalacz...iornikami.html

    i tutaj pojawia sie problem.. a mianowicie spod odbiornika gwintowany, a zazwyczaj spotyja sie tutaj stopki do wsuniecia w szyne.. i jak to zamontowac na uchwycie? sa jakies specjalne uchwyty? jak to wyglada? poprosze o jakies konkretne propozycje uchwytow. Bede wdzieczna za foto jesli ktos posiada taki zestawik.

    A moze jest cos lepszego od Phottix aster w podobnej cenie? zalezy mi na tym by odbiornik nie byl jakas wielgasna cegla w pozycji pionowej tylko wmiare plaski maly i zgrabny.

    Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

  8. #768

    Domyślnie

    poszukalam troszke w necie..

    czy do odbiornika Phottix Aster z gwintowanym spodem spasuje ten uchwyt?
    http://fripers.pl/product_info.php/i...--stopka-.html

  9. #769
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paulinau Zobacz posta
    poszukalam troszke w necie..

    czy do odbiornika Phottix Aster z gwintowanym spodem spasuje ten uchwyt?
    http://fripers.pl/product_info.php/i...--stopka-.html
    tak, wystarczy odkrecic sanki i mozna przykrecic odbiornik do gwintu, zreszta to znacznie pewniejnsze rozwiazanie
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  10. #770
    Coś już napisał Awatar mariusz231
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    71

    Domyślnie

    Witam,

    Zamierzam zakupić bezprzewodowego pilota do mojej 450D. Jestem kompletnie zielony w tym temacie. Ostatnio przymierzyłem się do zakupu Phottix Plato, lecz czytając forum zauważyłem że polecany jest także Pixel PAWN TF-361. Mam pytanie do znawców lub posiadaczy owych pilotów, czy różnica jest taka że Pixel PAWN może pracować z złażoną lampą na sanki pilota ?

    Pozdrawiam

Strona 77 z 175 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •