Strona 76 z 175 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 1745

Wątek: Bezprzewodowe wyzwalanie lamp

  1. #751
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mah Zobacz posta
    Czy ktoś ma zainstalowane 5.150 ?
    ja mam i podejrzewam, że wszyscy mają,

    pierwsze słyszę o jakiś problemach z tym softem,
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  2. #752

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    ja mam i podejrzewam, że wszyscy mają,

    pierwsze słyszę o jakiś problemach z tym softem,
    w takim razie wychodzi na to, że ktoś mnie w pręta robi .

  3. #753
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mah Zobacz posta
    w takim razie wychodzi na to, że ktoś mnie w pręta robi .
    - wgraj jeszcze raz soft 5.15 do wszystkich urzadzen PW, ustaw domyslne ustawienia we wszystkich odbiornikach/nadajnikach (zrob reset, w instrukcji jest napisane jak to zrobic)

    - wloz wylaczony nadajnik na wylaczone body, wlacz body, po czym wlacz nadajnik

    - wloz wylaczona lampe na wylaczony odbiornik, wlacz lampe i ustaw normalny tryb ETTL (zaden master ani slave, oczywiscie lampe masz Canona? ewentualnie najnowsze dwa Metze dzialaja z PW), wlacz odbiornik

    - sprawdz czy w nadajniku i odbiorniku masz ustawione C1

    - zrob zdjecie i zobacz teraz czy wszystko dziala jakl nalezy

    - daj znac na forum
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  4. #754

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    - wgraj jeszcze raz soft 5.15 do wszystkich urzadzen PW, ustaw domyslne ustawienia we wszystkich odbiornikach/nadajnikach (zrob reset, w instrukcji jest napisane jak to zrobic)

    - wloz wylaczony nadajnik na wylaczone body, wlacz body, po czym wlacz nadajnik

    - wloz wylaczona lampe na wylaczony odbiornik, wlacz lampe i ustaw normalny tryb ETTL (zaden master ani slave, oczywiscie lampe masz Canona? ewentualnie najnowsze dwa Metze dzialaja z PW), wlacz odbiornik

    - sprawdz czy w nadajniku i odbiorniku masz ustawione C1

    - zrob zdjecie i zobacz teraz czy wszystko dziala jakl nalezy

    - daj znac na forum
    dokładnie tak zrobiłem i jest bez zmian - tylko M do 1/250 . Lampa 580ex2 .
    W trybie ETTL działa test z tt5 (bardzo słaby błysk) , test z tt1 już nie ,ale widać reakcję diody na tt5 .

  5. #755
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mah Zobacz posta
    dokładnie tak zrobiłem i jest bez zmian - tylko M do 1/250 . Lampa 580ex2 .
    W trybie ETTL działa test z tt5 (bardzo słaby błysk) , test z tt1 już nie ,ale widać reakcję diody na tt5 .
    wiec jest jakis problem z lampa a nie z body, ustaw wszyskie C.Fn w lampie na domyslne wartosci, upewnij sie ze lampe wsuwasz do konca sanek,
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  6. #756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    wiec jest jakis problem z lampa a nie z body, ustaw wszyskie C.Fn w lampie na domyslne wartosci, upewnij sie ze lampe wsuwasz do konca sanek,
    Wszystko włącznie z lampą i body zresetowałem do fabrycznych . Lampa założona na body działa idealnie .

  7. #757
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mah Zobacz posta
    Wszystko włącznie z lampą i body zresetowałem do fabrycznych . Lampa założona na body działa idealnie .
    skad jestes? umow sie z kims kto ma juz PW, tak sprawdzisz wszsytko
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  8. #758
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    ile wytrzymuje bateria w TT1.. dzisiaj z rodziną do lasu pojechaliśmy, wziąłem PW i trochę klamotów, wyciągam i zonk.. TT1 nie śmiga.. podejrzewam oczywiście baterię..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  9. #759
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    ile wytrzymuje bateria w TT1.. dzisiaj z rodziną do lasu pojechaliśmy, wziąłem PW i trochę klamotów, wyciągam i zonk.. TT1 nie śmiga.. podejrzewam oczywiście baterię..
    mi dziala tak srednio z pol roku, ale mimo wszystko co sesja/ślub sprawdzam poziom baterii, wymieniam jak kreska pokazuje ~30%

    zdarzalo mi sie zapomniec wylaczyc urzadzenia, w przypadku TT1 ma to maly wplyw na baterie ale w przypadku Flexow juz kilka kompletow baterii rozladowalem
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  10. #760
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    mi dziala tak srednio z pol roku, ale mimo wszystko co sesja/ślub sprawdzam poziom baterii, wymieniam jak kreska pokazuje ~30%

    zdarzalo mi sie zapomniec wylaczyc urzadzenia, w przypadku TT1 ma to maly wplyw na baterie ale w przypadku Flexow juz kilka kompletow baterii rozladowalem
    no właśnie flexy jeszcze mi śmigają - ale może dlatego że używam do nich takich specjalnych baterii litowych - naprawdę potężny ładunek w porównaniu do alkalicznych coś takiego: http://www.cyfrowe.pl/aparaty/energi...hium-4xaa.html i faktycznie działają dobrze..
    w sumie dzisiaj taki pech jak z dzieciakami poszliśmy do lasu ale muszę sobie zapas kupić tej CR2450 bo paluszki to zawsze ma się pod ręką lub kupi się wszędzie..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

Strona 76 z 175 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886126 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •