Strona 74 z 175 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 1745

Wątek: Bezprzewodowe wyzwalanie lamp

  1. #731
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 048

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MatusP Zobacz posta
    To gdzie w moim RF-602 pochowali pozostałe 11 kanałów? Ja mam tylko 4...
    Masz 4 przelaczniki zerojedynkowe. Co daje 4 do potegi 2 = 16 mozliwych kombinacji.

  2. #732
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    Masz 4 przelaczniki zerojedynkowe. Co daje 4 do potegi 2 = 16 mozliwych kombinacji.
    Ściślej: 2^4 a nie 4^2 ale wynik ten sam
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  3. #733
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    32

    Domyślnie

    Witam.
    Czy aparat canon 50d + lampa Metz 48AF-1 + zestaw radiowy Pixel Tr - 332 będą ze sobą działać bezprzewodowo z zachowaniem pełnej automatyki lampy?
    Z góry dziękuje za odpowiedź.

  4. #734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeus1006 Zobacz posta
    Witam.
    Czy aparat canon 50d + lampa Metz 48AF-1 + zestaw radiowy Pixel Tr - 332 będą ze sobą działać bezprzewodowo z zachowaniem pełnej automatyki lampy?
    Z góry dziękuje za odpowiedź.
    Będzie działać bezprzewodowo z zachowaniem automatyki lampy - http://www.optyczne.pl/?news=2849 - znalezione w 10 sekund.

  5. #735
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bushi Zobacz posta
    Będzie działać bezprzewodowo z zachowaniem automatyki lampy - http://www.optyczne.pl/?news=2849 - znalezione w 10 sekund.
    Dziękuje za poświęcone 10 sekund Ja już wcześniej ten artykuł widziałem -i tam pisze, ze będzie działać z niezależnymi lampami np. Metz a swoje pytanie na forum kierowałem tylko w celu upewnienia, że z tym modelem AF 48-1 będzie na pewno działał.
    Chyba od tego jest forum, żeby pytać...

    Jeszcze raz dziękuje więcej pytań nie mam

  6. #736

    Domyślnie

    Mam od 2 dni Yongnuo RF 602 i... działa mi tylko do ok. 15 - 20 metrów i to na otwartej przestrzeni. Mogę odejść na te 15-20m i potem juz ani pół kroku dalej... (C450D i lampa 430EXII) Wymieniłam już baterie i w nadajniku i w odbiorniku i w lampie... i dalej to samo... W specyfikacji jest niby 100m... wiem, że producenci zwykle podają więcej niż jest naprawdę... ale 15m to jednak bardzo mało... Czy to możliwe bym ja coś źle robiła? Czy jednak od razu reklamować?

  7. #737

    Domyślnie

    Ja bym reklamował bo zasięg powinien być dużo większy

  8. #738
    Początki nałogu Awatar Maver
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    397

    Domyślnie

    Moze trafil Ci sie jakis uszkodzony nadajnik. U mnie dziala ok, u innych osob ktore wiem ze uzywaja tez. Wiec raczej reklamuj. Podejzewam ze wystarczy wyslac sam nadajnik, bo to raczej po jego stronie lezy problem. Ewentualnie potestuj na innych kanalach, choc nie powinno miec to zadnego znaczenia.
    --
    Pozdrawiam
    Krzysztof Zagórski

  9. #739

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maver Zobacz posta
    Ewentualnie potestuj na innych kanalach, choc nie powinno miec to zadnego znaczenia.
    Kanałów żadnych nie zmieniałam, są ustawione tak jak były fabrycznie. Zresztą gdyby z kanałami było coś nie tak, to chyba wcale nie powinno działać. I w ogóle jak te kanały zmienić? Szpilką szybkę podwadzić czy jak?

    Poza tym przed chwilą porobiłam jeszcze trochę zdjęć, by dokładnie opisać problem przy reklamacji... i ujawniło się jeszcze inne dziwne zachowanie... Mianowicie lampę umieściłam na statywie, na wysokości mniej więcej 1m. Zdjęcia natomiast robiłam stojąc, czyli nadajnik był o ok 65cm wyżej niż odbiornik. Przy takim ustawieniu wyzwalacz lampy działa bez problemu tylko do ok. 15-20m. Natomiast jeżeli się zniżę, tak by nadajnik i odbiornik były na mniej więcej tym samym poziomie... działanie wyzwalacza wydłuża się do ok. 30-40m. Jak odejdę dalej to już wszystko jedno jak wysoko czy nisko mam aparat - lampa nie odpala.
    Co oznacza, że niestety muszę reklamować...

  10. #740
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    834

    Domyślnie

    To coś nie tak masz z tym nadajnikiem/odbiornikiem. Moje testowałem na 60m i chodziły dobrze. Dalej już nie chciało mi się oddalać :-D

Strona 74 z 175 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •