Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 189 z 189

Wątek: Gdzie się uczyć?

  1. #181
    Bywalec
    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Wlkp
    Wiek
    45
    Posty
    176

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć?

    Czy ktoś z szanownych państwa może powiedzieć coś więcej o studiach podyplomowych "Fotografia" na poznańskiej Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa:
    Fotografia - Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennkarstwa
    Ktoś je robił? Czy - przez pryzmat ceny - warto?

  2. #182
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć?

    a nie lepiej iść na jakiś kurs fotografii? ewentualnie znaleźć szkołę policealną? koszt mniejszy, a być może nauka bardziej "praktyczna". z tym kierunkiem i uczelnią co prawda nie miałam do czynienia, może powinieneś poszukać absolwentów na portalach typu nasza-klasa? oni na pewno wiarygodnie wypowiedzą się czy warto..

  3. #183

    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    Otwock
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć?

    Czy ktoś z Was może coś więcej powiedzieć o kursach oferowanych na Gruponie (Umiejętności: 28-godzinne Szkolenie Fotograficzne Cenowo wygląda to bardzo atrakcyjnie ale jak jest w praktyce?

  4. #184
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć?

    wiesz, jeśli chodzi o groupon'a to ja mam bardzo mieszane uczucia... z jakością usług bywa bardzo różnie, no ale wiadomo - zawsze można trafić na kogoś nierzetelnego. ja bym raczej poszukała jakiegoś kursu w domu kultury, czy temu podobnym miejscu. sprawdzisz sobie kim są wykładowcy, jaki mają dorobek fotograficzny, zawsze możesz poszukać opinii o danym kursie. a te kursy w zakupach grupowych brzmią zwykle bardzo enigmatycznie.

  5. #185
    Awatar cuore
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć?

    Cytat Zamieszczone przez adalber Zobacz posta
    Czy ktoś z Was może coś więcej powiedzieć o kursach oferowanych na Gruponie (Umiejętności: 28-godzinne Szkolenie Fotograficzne Cenowo wygląda to bardzo atrakcyjnie ale jak jest w praktyce?
    Wychodzi że ten kurs jest realizowany przez good-photo o którym była mowa na wcześniejszej stronie w tym temacie post #180

  6. #186

    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    Otwock
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć?

    Cytat Zamieszczone przez cuore Zobacz posta
    Wychodzi że ten kurs jest realizowany przez good-photo o którym była mowa na wcześniejszej stronie w tym temacie post #180
    Wielkie dzięki za info. W tak zwanym międzyczasie sprawdziłem opinie o good-photo i jak dotąd nie znalazłem żadnej negatywnej.
    Jeśli oferta pojawi się znowu na Gruponie to zaryzykuję i Opiszę Wam swoje odczucia

  7. #187
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć?

    Ciąg dalszy dyskusji tutaj:
    http://www.canon-board.info/dla-pocz...7/#post1121159
    Zapraszam .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #188

    Domyślnie Studia fotograficzne na Wyższej Uczelni

    Witajcie drodzy forumowicze.

    Jestem nowym użytkownikiem forum, to mój pierwszy post, który próbuję zredagować, natomiast dotychczas korzystałem z Waszych opinii i wymiany poglądów w sposób anonimowy, bez potrzeby rejestracji. Z racji tego, że moje założenia zbliżają się do poziomu realizacji postanowiłem spróbować Was o pewne rzeczy podpytać.
    Rzecz dotyczy studiów wyższych na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Dziennikarstwa o specjalizacji fotografia prasowa, reklamowa i wydawnicza. Myślę o studiach w trybie zaocznym bo tylko na takie mogę sobie pozwolić. Kierunek studiów wiąże się ściśle z moimi planami. Otóż jestem fotografem amatorem, fotografuję od dziesięciu lat. W niedługim czasie będę otwierał własną działaność gospodarczą związaną w dużej mierze z usługami fotograficznymi. Do swojej firmy podchodzę poważnie więc postanowiłem aplikować na wyżej wymieniony kierunek.
    W związku z tym kieruję do Was pytania otwarte. Wszelkie dyskusje na temat tych studiów będą dla mnie na pewno cenną wiedzą.
    Czy ktoś z Was ukończył takie studia, czy znacie takie osoby? Macie jakieś opinie na temat tych studiów? Czy uważacie, że ukończenie tych studiów może mieć realne przełożenie na jakość oferowanych przeze mnie usług? Czy Waszego punktu widzenia to w ogóle dobry pomysł? Interesują mnie wszelkie Wasze spostrzeżenia i opinie na ten temat...
    Bardzo proszę o wypowiedzi.
    Postscriptum: Mam nadzieję, że nie był poruszany na forum ten temat; ja takiego nie znalazłem.

  9. #189
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Studia fotograficzne na Wyższej Uczelni

    Cytat Zamieszczone przez kosynier Zobacz posta
    Postscriptum: Mam nadzieję, że nie był poruszany na forum ten temat; ja takiego nie znalazłem.
    Był, dlatego też twój post przeniosłem we właściwe miejsce.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •