Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Zamiennik dyfuzora Gary Fong - Test

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    51
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Dobra, to zgodnie z obietnicą. Wpakowałem do znicza dwie warstwy kalki technicznej tak, aby wypełniła równo cały obwód i pstryknąłem kotka z dwóch różnych odległości.

    1. Z kalką

    2. Bez kalki

    3. Z kalką

    4. Bez kalki

    Pewne subtelne różnice są dostrzegalne, choć ciężko mi się zdecydować, czy kalka bardziej pomogła czy zaszkodziła. Wybór pozostawiam Wam. Mi osobiście nie będzie się chciało wkładać tej kalki. Producent oferuje zarówno wersję mleczną (o 2 USD droższa) jak i przezroczystą, więc możecie się zdecydować, która wersja bardziej Wam odpowiada.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  2. #22
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie

    Na oko to Twój dyfuzor daje zauważalnie ostrzejsze światło niż wersja cloud. Po tych zdjęciach to nie widać, aby kalka cokolwiek poprawiła.

  3. #23
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Na oko to Twój dyfuzor daje zauważalnie ostrzejsze światło niż wersja cloud. Po tych zdjęciach to nie widać, aby kalka cokolwiek poprawiła.
    hmm ciekawe jak wielka jest ta różnica.
    Masz może w domu jakiegoś drewnianego kota co by podobny test przeprowadzić z użyciem twojego mlecznego dyfuzora, oczywiście drewniany kot może być równie dobrze miękkim pluszakiem czy czymkolwiek innym.

    Pozdrawiam
    C - lustra, szkła i błysk

  4. #24

    Domyślnie

    Hej

    Zdjęcie
    Góra z białą nakładką
    Dól zwykłą lampa

    Zwróćcie uwagę na oko
    Ostatnio edytowane przez utopia27wawa ; 11-09-2009 o 22:54

  5. #25

    Domyślnie

    ale wydaje mi sie ze jako sztuczny sufit to to cudo ma dzialac z taka nakladka i palnik skierowny pionowo

    widzialem jak to dziala i ten zabudowany tyl plus nakladka odijajaca swiatlo rozprasza ja na prawde mocno na boki i do przodu i nie ma problemow ze zbytnimi stratami swiatla

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •