Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: [Kenso] Fotoreportaże

  1. #1

    Domyślnie [Kenso] Fotoreportaże

    Hey,

    oto moja strona:
    www.bielatowicz.com

    zapraszam serdecznie i czekam na opinie....

  2. #2
    JOT_TE
    Guest

    Domyślnie

    Bardzo przyjemnie się ogląda... KAżde następne zdjęcie czymś innym zaskakuje....

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kenso
    Hey,

    oto moja strona:
    www.bielatowicz.com

    zapraszam serdecznie i czekam na opinie....
    IMHO nierówne. Najbardziej podoba mi się seria Plaża. Poza tym te dwa drzewa z serii Jura.

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    tu i tam...
    Posty
    413

    Domyślnie

    a mnie najbardziej podoba sie reportaż Shepherd's House.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar gonzo44
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    był Kraków, był Gdańsk, jest Kraków :-)
    Wiek
    42
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Co Was napadlo na robienie stron tylko po angielsku? Juz Vitez w jednym komentarzu napisal, ze nawet nie chcialo mu sie przegladac zdjec jak zobaczyl opisy po angielsku i mi tez sie nie chce. Jak widze "cracow" to mnie szlag trafia!! to sie pisze KRAKÓW!!!! A jak sie juz czepiam to powiedz mi od jakiego angielskiego slowa jest skrot "fot."??

  6. #6

    Domyślnie

    co do "fot." - jak się zorientowałem, że gafę popełniłem, to już było po zrobieniu strony. Potem zabrałem się do czegoś innego i trochę chyba jeszcze poczeka aż to zmienię. NIESTETY.
    Dlaczego w języku angielskim - jeśli ktoś pokazuje bardzo często swoje zdjęcia w innym kraju, to lepiej by było, aby tekst był w języku angielskim. Jeśli ok. połowa przeglądających jest anglojęzyczna, a z drugiej połowy większość zna angielski, to czy jest sens robiś ją po polsku?
    Druga sprawa - tekst jest dopełnieniem zdjęć, zatem oglądajmy zdjęcia i czytajmy z nich jak nie znamy języka. Zreszta ile tam tego tekstu....
    Jurku, nie jestem w temacie - co to IMHO?

    Pozdrawiam

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar gonzo44
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    był Kraków, był Gdańsk, jest Kraków :-)
    Wiek
    42
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kenso
    Jeśli ok. połowa przeglądających jest anglojęzyczna, a z drugiej połowy większość zna angielski, to czy jest sens robiś ją po polsku?
    chwalisz sie swoja strona na tym forum a tutaj raczej wiekszosc jest najpierw polskojezyczna a dopiero pozniej (i to nie wiekszosc juz) angielsko. Tak, zawsze jest sens robic swoja strone w macierzystym jezyku z opcja wyswietlenia w innym.

  8. #8

    Domyślnie

    gdybym miał tyle czasu co bym chciał, to byłaby w dwóch językach. Nie mam i tyle.
    Pokazuje tu zdjęcia i nie myślałem o krytyce tekstu, tylko zdjęć. Jak oglądam czasami strony w innym języku i nie rozumiem tekstu, to po prostu skupiam się na zdjęciach, bo w fotografii o to głównie chodzi.
    Nie chwalę się, tylko pokazuje. Fotografię możemy pochwalić lub skrytykować - to zawsze czegoś uczy. I dlatego ją tu pokazałem, ponieważ mogę się tu czegoś nauczyć...

  9. #9
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 974

    Domyślnie

    az tak dobrych zdjec sie nie spodziewalem klikajac w link. "Artists" i "Demonstrations" troche ponizej reszty, ale ogolnie z przyjemnoscia sie oglada.

    nie obrazisz sie, ze sobie dodalem na wlasnej stronie do linkow? ;-)
    www albo tez flickr

  10. #10
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    To po prostu takie trendy miec www po angielsku .
    Obaj panowie z Warszawy... wylegarni trendow (i ja niestety tez, choc z ruchem trendowatosci nic wspolnego nie mam).

    P,NMSP

    Pokazujesz tu swoja galerie - dostales krytyke galerii, jej konstrukcji i odbioru jako calosci. Moj odbior jest jednoznacznie negatywny gdy Polak robi stronke najpierw po angielsku a nie po Polsku a dwujezycznej nie chce zrobic bo lenistwo/brak czasu...
    Straszne to ze wspolplemiencow olewasz i w pierwszej kolejnosci robisz po angielsku zamiast najpierw po oplsku a potem, jesli jest potrzeba, po angielsku.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •