Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61

Wątek: [MRU] Lubuskie, nietoperze, ciepłe żarełko !!!

Widok wątkowy

  1. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sabuniek Zobacz posta
    PS do kolegi który informuje o zakazie budzenia nietoperzy, masz ogromną racje ale po pierwsze nie cały obiekt jest zamkniety, a po drugie MRU to nie jedyne bunkry. Obiektów umocnionych na wpółwysadzonych jest tu całe mnóstwo, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać, i one mogą dac wiecej radosci zwiedzania niż przygotowana trasa MRU która jest promowana. Zapraszam a przekonacie się ze warto.
    O ile zrozumaiłem Aque, to chodziło mu nie o formalne zakazy ale o to, że nieplanowane wybudzenie nietoperza w zimie jest dla nich niebezpieczne.
    Bardzo często kończy się dla zwierzęcia śmiercią z głodu.

    Pomijając to, że niezależnie od miejsca (czy jest to rezerwat czy nie) niepokojenie tych zwierząt w czasie snu zimowego jest o ile się nie mylę niezgodne z prawem.

    Nie mam nic przeciwko imprezom integracyjnym ale ryzykowanie śmierci zwierzaka dla kliku słabych fotek z fleszem po oczach (i kilku PLN dla organizatora) uważam za nieetyczne.

    Pozdrawiam
    PM
    Ostatnio edytowane przez pmc ; 19-01-2008 o 14:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •