Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Muszla do 350-tki

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar pazurek
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 294

    Domyślnie Muszla do 350-tki

    Czy ktos sie orientuje czy muszla pasujaca do 300d bedzie rowniez pasowala do 350d? Interesuje mnie taka.

    Widze ze istnieja rozne muszle z dodatkowymi korekcjami dioptrii, jakies przeciwmgielne, itp. Czy istnieja moze z jakimis soczewkami powiekszajacymi, tak zeby obraz z wizjera byl wiekszy? Byloby wygodniej ustawiac ostrosc recznie...

  2. #2
    Bywalec Awatar esenpe
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Warmia
    Wiek
    39
    Posty
    173

    Domyślnie

    Warto sie zastanowic czy taka muszla jest niezbedna, ta z allegro pasuje tylko do prawego oka.
    [OKO] - [20D | C18-55IS | C50 | S70-300APO | S600R | TAMRAC ]

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Pszczola
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    53
    Posty
    1 760

    Domyślnie

    Nie wiem czy jest mowa o tej samej muszli z Allegro, ale oferowana byla tam tez musza "przekrecalna" - choc zdjecia sugerowaly zastosowanie tylko do oka prawego. Tyle tylko, ze dla mnie ta muszla odpada bo co chwile trzeba by ja przekrecac z lewego oka kadrowanie poziome na lewe oko kadrowanie pionowe.
    EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

  4. #4
    Początki nałogu Awatar Cychol
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Reading
    Wiek
    60
    Posty
    398

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esenpe
    Warto sie zastanowic czy taka muszla jest niezbedna, ta z allegro pasuje tylko do prawego oka.
    a nie prawda, to "hamska" muszelka i pasuje do obu oczu (zresztą wystarczy opis przeczytać) mam taką przy 10D i prawdopodobnie będzie pasowć też do 350D, ale głowy za to nie dam
    pozdrawiam

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pazurek
    Czy ktos sie orientuje czy muszla pasujaca do 300d bedzie rowniez pasowala do 350d? Interesuje mnie taka.

    Widze ze istnieja rozne muszle z dodatkowymi korekcjami dioptrii, jakies przeciwmgielne, itp. Czy istnieja moze z jakimis soczewkami powiekszajacymi, tak zeby obraz z wizjera byl wiekszy? Byloby wygodniej ustawiac ostrosc recznie...
    a czy nie prosciej wyslac zapytanie do sprzedawcy?

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar pazurek
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 294

    Domyślnie

    Prosciej, z tym ze sprzedawca sam nie wie czy bedzie pasowac

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •