Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Sklepy Foto - skup uzywanych aparatow

  1. #1
    MuNiO
    Guest

    Domyślnie Sklepy Foto - skup uzywanych aparatow

    Witam

    Szukam sklepu badz sklepow ktore skupuja uzywany sprzet w ramach rozliczen za nowy

    Najlepiej gdzies w pomorskim

    Pozdrawiam

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar mattnick
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Wałbrzych
    Wiek
    42
    Posty
    1 735

    Domyślnie

    http://e-oko.pl/t5j2t5kjQOR

    ale z tego co wiem to się nie opłaca
    30D, C 17-40 f4 L, 50 f1.8, 70-200 f4 L, 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

  3. #3
    Uzależniony
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    http://www.interfoto.com.pl/

    Chyba, też prowadzą kupno w ramach rozliczenia, ale nie dam sobie głowy uciąć, mają na pewno komis!
    40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
    Ktoś naruszył Twoje prawa?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MuNiO Zobacz posta
    Witam

    Szukam sklepu badz sklepow ktore skupuja uzywany sprzet w ramach rozliczen za nowy
    Pozdrawiam
    Określenie "używka" użyte w tym kontekście irytuje mnie, choć ostatnio jest coraz częstsze (zwłaszcza na Allegro). Tak dla przypomnienia:
    Używka - substancja z powodu swego składu chemicznego działająca na układ nerwowy: kawa, herbata, tytoń, afrodyzjaki itp. Mogą być nimi również napoje alkoholowe, narkotyki i inne substancje psychoaktywne, zmieniające (w mniejszym lub większym stopniu) stan świadomości człowieka.

    Źródło:http://pl.wikipedia.org/wiki/U%C5%BCywka

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Pikczer
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Warsaw
    Wiek
    47
    Posty
    2 578

    Domyślnie

    Ja tam tego pytania nie rozumiem
    Jesli ktos posiada internet i nie jest "zacofany" (wie np. o allegro ), to jaki sens jest oddawac kase komus, jak mozna samemu bez wiekszego problemu sprzedac a potem kupic co sie chce?

  6. #6
    MuNiO
    Guest

    Domyślnie

    Czesc

    Zle napisalem - mialo byc : skup uzywanych aparatow

    Na alledrogo nie sprzedam bo nie posiadam konta. W kraju bede tylko niecale
    3 tygodnie, to za malo czasu na wszystkie formalnosci (aktywacja konta ktora umozliwia wystawianie aukcji)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MuNiO Zobacz posta
    Czesc
    Zle napisalem - mialo byc : skup uzywanych aparatow
    Tak dużo lepiej ;-)

    Na alledrogo nie sprzedam bo nie posiadam konta. W kraju bede tylko niecale 3 tygodnie, to za malo czasu na wszystkie formalnosci (aktywacja konta ktora umozliwia wystawianie aukcji)
    Obawiam się, że zostawienie używanego sprzętu w rozliczeniu to zły pomysł. Zwykle przy tego typu transakcjach komisy/sklepy zdzierają z klientów. Sami przecież muszą coś na tym zarobić. Na Twoim miejscu próbowałbym jednak najpierw spieniężyć posiadany sprzęt, a dopiero później kupić za to nowy - lepiej na tym wyjdziesz. Spróbuj dać ogłoszenie na forum Canon Board, poproś któregoś z kolegów o wystawienie sprzętu na Allegro (skoro sam nie posiadasz tam konta) lub na ebay. Popularny sprzęt łatwo się sprzedaje.

    A tak na marginesie, skoro mieszkasz za granicą, to moim zdaniem tam kupisz taniej niż w kraju.

  8. #8
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MuNiO Zobacz posta
    Na alledrogo nie sprzedam bo nie posiadam konta. W kraju bede tylko niecale
    3 tygodnie, to za malo czasu na wszystkie formalnosci (aktywacja konta ktora umozliwia wystawianie aukcji)
    To sprzedaj na ebayu .

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    255

    Domyślnie

    Najważniejsze, że w skupie sprzedasz sprzęt za bezcen. Poświęć czas na rejhestrację w allegro lub pchnij na CB. Więcej na tym zyskasz.

    Zresztą i tak wrócisz do internetu po pierwszej próbie skupu sprzętu
    Mordo Ty moja !

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ryszard_ochódzki Zobacz posta
    Najważniejsze, że w skupie sprzedasz sprzęt za bezcen. Poświęć czas na rejhestrację w allegro lub pchnij na CB. Więcej na tym zyskasz.

    Zresztą i tak wrócisz do internetu po pierwszej próbie skupu sprzętu
    Wtrące małą dygresję - parę miesięcy temu sprzedawałem samochód i chciałem go zostawić w rozliczeniu (szybko i mało kłopotów) - cena którą mi zaproponowano była śmieszna - wystawiłem go na Allegro 5 tysięcy złotych drożej i sprzedał się 3 dni po wystawieniu aukcji (wystawiłem w sobotę). Tutaj podejrzewam że strata będzie proporcjonalna...
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •