Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: A560 - hot piksele

  1. #1
    remigiusz215
    Guest

    Domyślnie A560 - hot piksele

    Witam wszystkich, mam małe pytanko. Zakupiłem(13-11-2007) aparat cyfrowy Canona A560 i zauważyłem na matrycy czerwone kropki w kilku miejscach... po zrzuceniu plików do komputera nadal występowały na zapisanym obrazie. Aparat jest oczywiście na gwarancji. Chciałem sie dowiedzieć czy autoryzowany serwis canona(przyjmujący produkty objęte gwarancją) znajduje się tylko na Żytniej w Warszawie Sprawdzałem inne fora i użytkownicy nie szczędzali słów krytyki związanych z pracownikami tamtego punktu serwisowego. Proszę o odpowiedź;-)

  2. #2
    Uzależniony Awatar mkwiek
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    862

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remigiusz215 Zobacz posta
    Witam wszystkich, mam małe pytanko. Zakupiłem(13-11-2007) aparat cyfrowy Canona A560 i zauważyłem na matrycy czerwone kropki w kilku miejscach
    jak udało Ci się to zauważyć??
    I am FX

  3. #3
    remigiusz215
    Guest

    Domyślnie

    Mozliwe że od początku miał wade produkcji gdyż tego nie zauważyłem bo nie włączałem trybu nagrywania...tylko robiłem zdjęcia. Po miesiacu od zakupu zauważyłem w trybie nagrywania czerwony punkt a z biegiem czasu przeszło na zdjecia i własnie szukam serwisu????

  4. #4
    remigiusz215
    Guest

    Domyślnie

    Czy ktoś mi powie czy znajdują się serwisy gwarancyjne Canona nie tylko w Warszawie

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar JaBlam
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Farschafa
    Wiek
    45
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Autoryzowany serwis aparatu tylko Zytnia w Wawie. Niestety tak to juz jest.

    A na przyszlosc nie wrzucaja watku o aparateie XXXX jesli temat watku dotyczy aparatu YYYY. Ulatwisz sobie zycie i uzytkownikom, ktorzy mimo wszystko beda spodziewali sie tu odpowiedzi odnosnie 30D
    Jarek
    ----------------------------------------
    Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

  6. #6
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    62
    Posty
    45

    Domyślnie

    Ja też mam czerwonego i kilka białych, zauważyłem że one znikają jak się ustawi w CHDK w ustawieniach RAW noise reduction na on (S3 IS)
    S3 IS

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •