Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [350D] Baterie i ladowarka nie orginalne.

  1. #1

    Question [350D] Baterie i ladowarka nie orginalne.

    Wiem ze bylo, bo czytalem tamten watek. I w sumie roznica taka, ze tanie nie maja czujnika temp. i nie uzywa sie w nich srodkowego bolca, odpowiedzialnego za cos tam. Ale sa takie za 19, 25, 40, 50 i inne cuda. Powiedzcie mi czy taka ladowarka naladuje mi to, ale nie przez trzy dni, i czy ta bateria zrobie troche fotek, a nie pada po 10, czy nie sa to paluszki w inne budzi. W sumie czy paluszki sa takie zle?

    ladowarka
    bateria

  2. #2
    Uzależniony Awatar Yoshitaka
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków/Jarosław
    Wiek
    45
    Posty
    585

    Domyślnie

    Ja używam w 350D akumulatora Hama i jest ok. Ładowarka oryginalna Canona.
    Do G5 kupiłem ładowarkę Hahnel i akumulator tej samej firmy. Jestem zadowolony z ich działania.


    A kupiłem wysyłkowo w www.multifoto.pl

    Na pewnie nie kupiłbym takiego sprzętu jaki znalazłem pod linkami jakie podałeś. Ale to tylko moje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Yoshitaka ; 24-12-2007 o 19:30
    Canon 50D + dodatki

  3. #3
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    516

    Domyślnie

    ja do 400D kupiłem akumulator hahnel i jestem bardzo zadowolony. nie widać różnicy pomiędzy oryginałem!!!
    Fotografia to pasja, moj Blog o fotografi, fotograficznie o wszystkim.

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bercow Zobacz posta
    Wiem ze bylo, bo czytalem tamten watek.
    W takim razie bezczelnie czy nieświadomie łamiesz Regulamin forum, Punkt 3. :

    http://canon-board.info/announcement.php?f=22&a=3

    "Zanim założysz nowy temat, sprawdź w wyszukiwarce, czy nie był on już wcześniej poruszany na forum. W 90% przypadków był. Wskazane jest również uprzednie skorzystanie z google. Jeśli masz pytania związane z takim tematem, dopisz nowego posta do istniejącego wątku (o ile już nie ma w nim na nie odpowiedzi). "

    Gdyby ktoś miał trudności znaleźć - zapraszam tutaj http://canon-board.info/showthread.php?t=6386

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •