Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Podłączenie 300D do komputera

  1. #11
    Bywalec Awatar Dorn
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    50
    Posty
    131

    Domyślnie

    ok, teraz usunąłem sterowniki i resztę programów od Canona. Zrestartowałem system. Zaintsalowałem sterowniki - RESTART - zainstalowałem programy Canona - RESTART - podłączyłem aparacik i .... po chwili "busy" zadziałał.
    Minus jest taki, że teraz żeby wyłączyć system muszę 2x klikać START- WYŁĄCZ KOMPUTER .. ( za drugim razem dopiero wyłączy system)

    Swoją drogą rzeczywiście transfer z aparatu do komputera jest wolny (około 50 testowo-naukowo-poznawczych zdjęć LARGE-FINE zgrywał prawie 12 minut), więc już zakupiłem na Allegro czytnik. Mam nadzieję,że będzie lepiej.
    40D | 17-40/4L | 70-200/4L | 50/1.8 | 420EX | ... I z tego wychodzi: www.kolec.cba.pl
    ---------------------
    Post ten wyraza opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym nastepujacym po nim dniu.
    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.

  2. #12
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zyklon
    Hm witam kupno czytnika to dobra zecz ale jak się kartę codzinnie 20 x wyjmie i wlozy do aparatu to chyba to ani jej ani jemu dobrze nie sluży.
    1. Podaj przyklad sytuacji zdjeciowych gdzie 20x dziennie wyciagalbys karte?

    2. Probowales sam czy tylko sobie gdybasz? Ja ponad rok uzywalem G3 i czytnika, potem ponad rok 10D i czytnika - zdjec kilkadziesiat tysiecy, karta setki razy wkladana i wyjmowana. Zero wplywu na skutecznosc dzialania. Tak wiec z doswiadczenia moge spokojnie uspokoic - czeste wyjmowanie/wkladanie karty do aparatu wcale jej ani aparatowi nie szkodzi

    A wszelkie argumenty o tej szkodliwosci sa wyssane z palca i nie poparte zadnymi dowodami - wiele lat czytam grupe foto.cyfrowa i gdyby komus sie z powodu uzywania czytnika zepsulo gniazdo w aparacie albo czytnik to raczej by o tym napisal i bym o tym pamietal - zadnego takiego przypadku nie bylo. Jedynie wybujala wyobraznia przeciwnikow czytnikow, bez merytorycznych, popartych doswiadczeniem, argumentow.

  3. #13
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Podłączenie 300D do komputera

    Wiem, że pewnie szanse mizerne, że ktoś tu jeszcze to czyta ale spróbuję od niedawna jestem posiadaczką eos 300d (wiem, trabant wśród lustrzanek, ale ja lubię nadawać drugie życie). I mam ten sam problem, co w wstępie jest napisane. Mam płytę jednak niekompletna, poza tym nie mam nawet jak jej wsadzić (brak romów ). Jakieś porady? Wiem, że czytnik kart. Ale na razie czekam na takowy a zdjęcia chciałoby się już zgrać jakieś porady?

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podłączenie 300D do komputera

    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  5. #15
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: Podłączenie 300D do komputera

    a prze USB?
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  6. #16
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Podłączenie 300D do komputera

    przez USB nie leci własnie, ale już doszedł do mnie czytnik, więc mogę działać

  7. #17
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    50
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: Podłączenie 300D do komputera

    A zainstalowałaś odpowiednią paczkę softu?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •