Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: D50 i D70s - wiele hałasu o nic?

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    73

    Domyślnie D50 i D70s - wiele hałasu o nic?

    Ja wiem, że to forum o Canonach ale...
    Co sądzicie o tych nowych aparatach Nikona? Czyżby wiele hałasu o nic?
    Są już opisy na dpreview i fotopolis

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Pewnie ze tak

    Wkoncu maja swoje 300D... Ciekawe czy przestana wkoncu pierniczyc ze 300D sie zdjec nie da robic
    Do tego bonus D70s... z "s" jak "stary zlom na smieciach sony" chyba W porywach podpicowali AF'a? No to zmiana... az sie chce isc do sklepu i kupic

    Dobra... nie chce byc zgryzliwy, ale patrzac na osiagniecia Canon'a przez ostatni czas (same nowe matryce) a patrzac na osiagniecia nikona to ci nikoniarze tam nic nie robia chyba... Sory, ale zmiana AF'a i wiekszy wyswietlacz to nie rozwoj a w porywach face lifting... Tak to sie robi nowy model samochodow zmieniajac zderzaki. A "nowy" model ktory jest powycinanym starym to tez takie troche zagranie nie bardzo... Slabe sa perspektywy rozwoju...
    Ostatnio edytowane przez KuchateK ; 20-04-2005 o 18:54
    ...

  3. #3
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cezner
    Ja wiem, że to forum o Canonach ale...
    ...ale jest chyba na tym forum podforum pt. "Sprzet fotograficzny (inny)"... w ktorym zreszta ten temat jest poruszony.

    Nie rozumiem wiec po co drugi raz ten sam temat rozpoczynac w innym miejscu...

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Trzeba ich nawracac
    Chociaz dla mnie to niech lepiej siedza w swojej piaskownicy Jak tak z boku popatrzec to nawet fajne, a jak cos nawet "dobrego" zrobia to pewnie Canon ma juz dawno gotowce lepsze i tylko wyciagnie z szafy Jakas konkurencja jest potrzebna, zeby Canon nie zaczal siedziec w miejscu
    ...

  5. #5
    Uzależniony Awatar djtermoz
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Boston
    Wiek
    46
    Posty
    967

    Domyślnie

    Hej, ludzie przestancie sie wyglupiac bo zaczynacie sie zachowywac ci na forum Nikona (wlasnie czytam ich watek o D50 i D70s - tyle jadu ile tam sie pojawilo w "wojnie" Nikon vs. Canon to chyba tylko mozna spotkac w Radiu Maryja...).
    Lepszy, gorszy, ... inny. Co za roznica jak bardzo inny? Ja sie bardzo ciesze ze Nikon pokazal nareszcie nowe aparaty i z niecierpliwoscia czekam na nastepce D100. Dlaczego? Bo to oznacza konkurencje a ta jak wiadomo nam, uzytkownikom, zawsze wychodzi na dobre.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djtermoz
    Hej, ludzie przestancie sie wyglupiac bo zaczynacie sie zachowywac ci na forum Nikona (wlasnie czytam ich watek o D50 i D70s - tyle jadu ile tam sie pojawilo w "wojnie" Nikon vs. Canon to chyba tylko mozna spotkac w Radiu Maryja...).
    Lepszy, gorszy, ... inny. Co za roznica jak bardzo inny? Ja sie bardzo ciesze ze Nikon pokazal nareszcie nowe aparaty i z niecierpliwoscia czekam na nastepce D100. Dlaczego? Bo to oznacza konkurencje a ta jak wiadomo nam, uzytkownikom, zawsze wychodzi na dobre.
    Konkurencja konkurencją, lecz w jakim segmencie rynku? Nie sądze, że nowe modele Nikona spowodują wprost obniżenie cen szkieł Canona

    Generalnie to jednak dobrze, że jest coraz więcej dSLR-ów...

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    To moze chociaz sigmy i tamrony potanieja
    ...

  8. #8
    Początki nałogu Awatar jadeit
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    466

    Domyślnie

    własnie tez ide do nikona czytac opinie
    bo powiem szczerze ze nawet pomimo ze mi nic do nikona
    bo ani go znam ani używam to rozczarowały mnie te zmiany
    byle canon nie małpował takiego face lifing'u
    nie wiem czy to nazwac konkurencja ? moze sie umówili i będą LCD rozdmuchiwać
    daj matryco nie

    pozdrawiam
    un point c'est toi
    fotki są tu: http://www.asfalt.net.pl/main.aspx?page=3&uid=10

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar Pszczola
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    53
    Posty
    1 760

    Domyślnie

    Ha, ha ha... a ja w podanym wyzej topiku u jednego z uzytkownikow forum Nikona znalazlem taki oto poczatek podpisu:

    "Canonowskie L-ki nie maja sobie rownych"- Czacha
    EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

  10. #10
    syn pingwina
    Guest

    Domyślnie

    Bo ne mają. Kiedy ostrzą.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •