Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Instrukcja do Canona A720IS PL

  1. #1
    booss64
    Guest

    Red face Instrukcja do Canona A720IS PL

    Szukam instrukcji do Canona A720IS po polsku

  2. #2
    ylam
    Guest

    Domyślnie

    hej instrukcja jest na cd w pdf'ie po polsku a jesli nie masz to podaj maila to CI wyśle ją

  3. #3
    Xander16
    Guest

    Domyślnie

    Witam! Potrzebuję instrukcję do A720 po polsku, czy mógłby ktoś mi ją wysłać na adres artur_kapuscik@tlen.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam

  4. #4
    booss64
    Guest

    Domyślnie

    Niestety na płycie nie ma wersji polskiej - ale instrukcję już dostałem.
    Dzięki za pomoc !!!!!!

  5. #5
    Nana
    Guest

    Domyślnie

    Witam
    A to ciekawe bo ja mam po polsku na CD dostałam razem z aparatem , może kolega wysłał Ci nie ten plik Instrukcja ma ponad 200 stron ciężko się ją czyta, napisałam do Canona ale w tej chwili nie mają . Cena to 60,- zł ale trudno muszę kupić bo wydanie książkowe zawsze będzie pod ręką
    Pozdrawiam Nana

  6. #6
    Edysia13
    Guest

    Domyślnie

    Witam jestem tu nowa, więc proszę o wyrozumiałość. Potrzebuję polskiej instrukcji do A720 IS, bo na płycie jest tylko po japońsku. Jeśli ktoś posiada proszę o przesłanie na e-maila: edysia9@wp.pl.
    Z góry dziękuję. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Początkuję w fotografii i mam nadzieję, że dużo się tutaj nauczę.

  7. #7
    markowcan
    Guest

    Domyślnie

    Hej wczoraj też kupiłem A720is bez polskiej instrukcji obsługi, na płycie też nie ma. Jak by mógł mi ją ktoś podesłać na adres czechu2@wp.pl będę bardzo wdzięczny !!!!

  8. #8
    bartheck
    Guest

    Domyślnie

    Jakby ktoś był miły to proszę o przesłanie instrukcji na bartheck@gmail.com Z góry dzięki!

  9. #9
    am3k
    Guest

    Post

    Ja również zakupiłem a720is z instrukcjami na płycie. Oczywiście polskiej brak:-|
    Jężeli nie będzie to dla Was problemem to również proszę o przesłanie na adres am3k@o2.pl bądź umieszczenie na jakimś serwerze
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  10. #10
    19andrew80
    Guest

    Domyślnie

    witam wszystkich nie wiem czy w odpowiednim miejscu na forum to pisze ale ma problem z aparatem canon A720 is, po włączeniu aparatu pojawia sie komunikat o treści : BłąD OBIEKTYWU , WłąCZ APARAT, prosił bym o jakieś sugestie co może być przyczyna i jak można to naprawić z góry dziękuje

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •