Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Paparazzi

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar adamek
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    2 265

    Domyślnie

    radvenom:
    w polsce też są goście od siedzenia w krzakach. Np chyba agencja mazur łapała dorna z kochanką - zajęło to im tydzień...
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

  2. #32
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janmar Zobacz posta
    Dla mnie sytuacja jednoznaczna.Tez bym zerknął. Ale spoko.spoko to tylko biuscik.{podniesiony stanikiem]
    Tak na marginesie:
    Jakim stanikiem? Nie ma ramiączek od stanika a do dużego biustu tzw biustonosz samonośny (przyklejany pod piersiami, bez ramiączek) nic nie da - takie biustonosze małe są i za słabo się trzymają by podtrzymywać duży biust.
    Podniesiony jest owszem...wkładką wewnętrzną a nie stanikiem, do tego odpowiedni krój sukienki i dekoltu też się dokłada troszkę.

  3. #33
    Początki nałogu Awatar Kalina
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    292

    Domyślnie

    Vitez: przyzwyczailam sie, ze masz obszerana wiedze na wiele tematow, ale nie sadzilam, ze tematy gorseciarkie i duze biusty tez sie w tym mieszcza

    No ale warto ta wiedze uzupelnic o fakt, ze oprocz biustonoszow przyklejanych, tzw. wonder-bra, ktore rzeczywiscie na duze biusty sie nie nadaja, sa jeszcze najzwyklejsze w swiecie biustonosze bez ramiaczek, normanie zapinane na haftki.
    Ostatnio edytowane przez Kalina ; 07-12-2007 o 17:18
    Pkt 8 regulaminu forum

  4. #34
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kalina Zobacz posta
    Vitez: przyzwyczailam sie, ze masz obszerana wiedze na wiele tematow, ale nie sadzilam, ze tematy gorseciarkie i duze biusty tez sie w tym mieszcza

    No ale warto ta wiedze uzupelnic o fakt, ze oprocz biustonoszow przyklejanych, tzw. wonder-bra, ktore rzeczywiscie na duze biusty sie nie nadaja, sa jeszcze najzwyklejsze w swiecie biustonosze bez ramiaczek, normanie zapinane na haftki.
    Są... ale nie unoszą biustu (to nie pushupy tylko bardotki). Tu rękę chirurga widać. Takiego nie trzeba unosić a bez biustonosza czy nawet w bardotce często lepiej wygląda niż w pushupie (pushupy z wkładek okrągłych robią takie charakterystyczne piłki u góry biustu - na tym zdjęciu ich tak nie widać, polecam np panie z reklam Axe dla przykładu).

    Uzasadnienie skąd się znam: moja ma 75E i bardzo lubię jej dobierać różnego typu bieliznę 8) .
    Koniec offtopa .

  5. #35
    Bywalec
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    44
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    ... pushupy z wkładek okrągłych robią takie charakterystyczne piłki u góry biustu - na tym zdjęciu ich tak nie widać, polecam np panie z reklam Axe dla przykładu.
    Wprawne oko fotografa dostrzeże wiele szczegółów. Jestem pod wrażeniem

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    ... moja ma 75E ...
    Gratuluje

  6. #36
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Tak na marginesie: (...) do tego odpowiedni krój sukienki i dekoltu też się dokłada troszkę.
    Vitez!!!
    Jeszcze jeden taki post i zgłaszam się do Ciebie na konsultacje!
    Albo nie - dam cynk head hunterom - marnujesz się Chłopie! Przeżyłam prawie pół wieku i nie miałam pojęcia co to "pushup"... Czego to się człowiek nie nauczy przy okazji fotografowania!
    Z wyrazami uznania!

  7. #37
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2 638

    Domyślnie

    Mam coś dla papparazzi - ,,ulubione body'' tej grupy zawodowej z gripem na stałe i ,,drobnym problemem ze stopką''. Brać, nie zastanawiać się -
    http://www.allegro.pl/item365880946_...kumulator.html

  8. #38
    Bywalec Awatar piotrusb
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    33
    Posty
    127

    Domyślnie

    http://pl.youtube.com/watch?v=pgtvcJ7wKtw


    Na początku trochę o Stoppie jest, jeśli kogoś to interesuje

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •