Strona 2 z 71 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 705

Wątek: GRIP - czy warto przepłacać??

  1. #11

    Domyślnie

    ja dalem 600 (:
    5DII+L+L+L+L (:
    bartekkucharczyk.pl

  2. #12
    Coś już napisał Awatar KrzysiekRally
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    43
    Posty
    91

    Domyślnie

    Panowie nie wiem jak jest, ale gość w salonie Nikona we Wrocławiu wmawiał mi, że nie powstał oryginalny grip do 400D, miał rację?
    http://www.e-cyfrowe.pl/akcesoria-fo...e3-p-2249.html
    wydaje mi się, że nie miał.
    Jak na oryginała to cena przystępna mi się wydaje :-)
    www.image-sport.net moja www
    www.imagesport.digart.pl prace
    www.facebook.com/imagesportnet
    7D,400D/17-50 f2.8/70-200 f4L/50 f1.8II/580EXII/Tamrac Expedition7

  3. #13
    ruiner
    Guest

    Domyślnie

    BG-E3 powstał już do 350D, więc miał rację. Ale bez problemu pasuje również do 400D, sprawdzone w praktyce

    Na Allegro dostaniesz go bez problemu za niecałe czterysta złotych
    http://allegro.pl/search.php?string=...=0&new=0&pay=0

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartheq Zobacz posta
    kupowac zamiennik do 40D to zbrodnia. jak kogos stac na taki aparat to stac go tez na oryginalnego gripa, a jezeli nie to chyba zly aparat kupil (:

    Nie widzę związku. Z Twojej wypowiedzi wynika, że jak mnie stać na aparat to muszę mieć oryginalnego gripa. Idąc tym tropem jak mam oryginalnego canona to tylko powinienem kupować obiektywy canona i inne akcesoria.

  5. #15
    Bywalec Awatar don
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    37
    Posty
    244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thinredline Zobacz posta
    Nie widzę związku. Z Twojej wypowiedzi wynika, że jak mnie stać na aparat to muszę mieć oryginalnego gripa. Idąc tym tropem jak mam oryginalnego canona to tylko powinienem kupować obiektywy canona i inne akcesoria.
    nie ogolniajmy juz tak tego. trzeba dac na luz.
    Moja CaroLina

  6. #16
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thinredline Zobacz posta
    Nie widzę związku. Z Twojej wypowiedzi wynika, że jak mnie stać na aparat to muszę mieć oryginalnego gripa. Idąc tym tropem jak mam oryginalnego canona to tylko powinienem kupować obiektywy canona i inne akcesoria.
    Hmm..nie chciałbym Ci psuć kosztownej pasji poszukiwania przygód i nieziszczalnych nadziei ..wiec nic nie napiszę.Sprawdzisz, odezwiesz się-prawda?Czekam.Pozdrowienia[Aha bym zapomniał.Ja sprawdziłem]

  7. #17
    Bywalec Awatar don
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    37
    Posty
    244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thinredline Zobacz posta
    Nie widzę związku. Z Twojej wypowiedzi wynika, że jak mnie stać na aparat to muszę mieć oryginalnego gripa. Idąc tym tropem jak mam oryginalnego canona to tylko powinienem kupować obiektywy canona i inne akcesoria.
    z takich tekstow tylko klotnie powstaja. prawda jest taka ze jak ktos chce miec sprawdzony niezawodny sprzet, bez zadnych problemow to bierze oryginal Canona, a jak ktos lubi eksperymentowac, jest mu nagle potrzebne, nie przeszkadzaja mu niektore wady zamiennikow to bierze poprostu zamiennik i oT cala filozofia. podobnie jest z obiektywami.
    Moja CaroLina

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez don Zobacz posta
    z takich tekstow tylko klotnie powstaja. prawda jest taka ze jak ktos chce miec sprawdzony niezawodny sprzet, bez zadnych problemow to bierze oryginal Canona, a jak ktos lubi eksperymentowac, jest mu nagle potrzebne, nie przeszkadzaja mu niektore wady zamiennikow to bierze poprostu zamiennik i oT cala filozofia. podobnie jest z obiektywami.
    O kłótniach nie ma mowy, [dla mnie,taka opcja nie istnieje].Istnieje pamięc chwili kiedy coś ,[no dobra powiem] chwila kiedy cos co kochasz wali o bruk..
    powiem za nieodżałowanym dla mnie JONASZEM KOFTĄ "nie chcę wiecej takich dni..." Pozdrawiam:

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thinredline Zobacz posta
    Z Twojej wypowiedzi wynika, że jak mnie stać na aparat to muszę mieć oryginalnego gripa. Idąc tym tropem jak mam oryginalnego canona to tylko powinienem kupować obiektywy canona i inne akcesoria.
    Grip staje się częścią korpusu. Moim zdaniem powinien być tej samej jakości. Widziałem podróbę, mam oryginalny. Różnica jest ogromna.

    Obiektywy to inna para kaloszy.
    Masz problem z kolorem, wal śmiało!
    e-mail: color@mastiff.pl

  10. #20
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    51

    Domyślnie

    ja miałem ten sam dylemat. Oglądałem i macałem i oryginały i podróbki. W końcu kupiłem Delte i nie narzekam. Wykonanie gorsze oczywiście jak od oryginały, ale nie tragiczne. Mam już ponad pół roku i żadnych problemów. Gdybym miał dziś dokonywac tego samego wyboru - nie zmieniłbym zdania. Jednak mając aparat wyższej klasy kupiłbym oryginała.

Strona 2 z 71 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •