Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77

Wątek: drukarka termosublimacyjna

  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miszaqq Zobacz posta

    £1,050.00 inc. vat to trochę na wyrost jak dla mnie
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  2. #72
    Bywalec Awatar czarny1999
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Leicester
    Wiek
    39
    Posty
    119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dzygit-Dublin Zobacz posta
    witam

    czarny1999 dzięki za podpowiedz...i głowice leciały co jakis czas ...Serwisowałeś już swoja z jakiegoś powodu ?
    tak jak pisalem na PW - mam drukniete na pierwszej glowicy przez okolo poltora roku, od nowego ponad 20tys 6''x9'' i nie zauwazylem zeby sie z nia cos zlego dzialo, zadnego spadku jakosci rownierz. Drukarka nigdy nie byla serwisowana - normalne uzytkowanie, przewoze w flight case do niej zaprojektowanym, tak ze w trakcie podrozy troche ja amortyzuje. Przy zakupie trwalosc glowicy okreslano na 80-100tys 6x9, a jedyne na co musisz zwrocic uwage to zeby wyciagac media (szpule z papierem) w trakcie przewozu. Poza tym kombajn ktory powinien dlugo posluzyc.
    pozdr
    5d, 5dmkII 580EXII S12-24 f4.5-5.6, C17-40 f4 L, C50 f1.4, C70-200 f4is, C100 f2.0 C300 f4is, C400 f4is DO,
    C28-135is f3.5-5.6, tamrac expredition7, manfrotto 055x proB + 488RC2

  3. #73

    Domyślnie

    witaj
    jedno ale nie ma win7 / osx sterowników poza tym ok , duza bardzo duza.
    musiałem kupić lapa do niej na xp ale nie ma biedy podoba się jak drukuje.
    9x6 papier zamówiony dziś w niedziele jak dostane wolne próba generalna.

    drukarka vs 14 cali laptop

    Darek
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    p.s dzieki Czarny 1999 za pomoc , aha photomart nie skasował mnie extra cena + vat za papier ciekawe czy drukarka tez przejdzie bez vatu to wtedy a4 by była dostępna
    Ostatnio edytowane przez Dzygit-Dublin ; 28-03-2011 o 00:32 Powód: Automerged Doublepost
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  4. #74
    Bywalec Awatar czarny1999
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Leicester
    Wiek
    39
    Posty
    119

    Domyślnie

    gratuluje zakupu,
    zeby dobrze sluzyla!
    5d, 5dmkII 580EXII S12-24 f4.5-5.6, C17-40 f4 L, C50 f1.4, C70-200 f4is, C100 f2.0 C300 f4is, C400 f4is DO,
    C28-135is f3.5-5.6, tamrac expredition7, manfrotto 055x proB + 488RC2

  5. #75

    Domyślnie

    po weekendowych testach powiem tak


    Drukarka op1000


    plusy

    +mobilna / drukowanie z auta / na imprezach

    + dobra cena papier vs ilość wydruków 300euro za około 620 -bo zawsze coś odcina po reinstalacji papieru.

    + kolory znośna ale szalu nie ma jakoś kolorystyczna jest ograniczone w jakiś tam sposób.

    + jakość względna to nie foto lab ale daje rade na fine print .

    + zapisywanie profili / instalowałem ze 4 rożne systemy na laptopie i taki mały txt pomaga przynajmniej mi jak nie pamięta się ustawień..

    + szybkość wydruku na plus

    + budowa super wykonanie mechanizmów / nie wygląda jak by miała się rozpaść za za parę tysięcy wydruków.

    + głowica na ok 80 do 100tys wydruków tak mówią

    +cena używki jest dobra bo działa tylko na starszych systemach - ja dokupiłem laptopa tylko jako stacje dokująca wiec nadal 400 funtów w kieszeni

    minusy



    - brak sterowników pod win7 i mac os / pod vista szalała mi wróciłem do xp.

    - ustawienie kolorystyczne jej to zajmowało nam parę godzin, to co producent oferuje i to co widzisz na monitorze to dwa światy.

    - jakość szczegółów ( 300dpi nowe maja 300 x600 ale wydruków nie widziałem dla porównania ) - wydruki względem fotolabu tu można się przyczepić / testowane na autach foto lab na plus w fotografii rodzinnej czy ludzi tych szczegółów lub różnic się chyba się nie zauważy.

    - fly case nie w zestawie przydała by się.

    to tyle na razie

    Darek
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  6. #76

    Domyślnie

    pytanie o kalibracje - czy ktos wie gdzie mozna skalibrować dobrze taka drukare to co widzę i to co dodaje czasami mnie przeraza kiedyś ktoś podejdzie i powie ze to shit , popada mi w lekko zolty .

    Darek
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  7. #77

    Domyślnie

    Możesz nawet wysłać sam wydruk kalibracyjny do gościa który Ci zrobi profil i o ile masz dobrze skalibrowany monitor powinno być ok . Przynajmniej z tego co wiem.
    Jak w PL to ja znam tylko 2 kierunki - jedrysik.com , http://www.urbanowicz.net.pl/ (Tomek mi właśnie mówił o kalibrowaniu zdalnym... znając życie całkiem możliwe, że przez kogoś z tego forum, więc... )
    google - Dawid Miarka / profil > odwiedź stronę domową :P.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •